FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
kosmetyki naturalne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> impreza dobrze zorganizowana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Federka

PostWysłany: Pią Mar 31, 2017 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubie kupować tego typu http://www.jpcosmetics.pl/brand/your-natural-side/ kosmetyki naturalne, świetnie dbają o włosy skórę i paznokcie a sam olej kokosowy jest chyba dobry na wszystko Smile Tylko trzeba sprawdzać, czy nie ma się uczulenia na taki kosmetyk Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kaka12

PostWysłany: Wto Kwi 04, 2017 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze naturalne kosmetyki to takie które się wykonuje samemu z ziół i różnego rodzaju kwiatów.
Bożena

PostWysłany: Sro Kwi 26, 2017 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A znacie może ten sklep z naturalnymi kosmetykami? Osobiście zastanawiam się, czy nie złożyć tam zamówienia, bo ich produkty wyglądają bardzo zachęcająco.
Powrót do góry
benly1011

PostWysłany: Czw Kwi 27, 2017 2:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że najlepsze są naturalne kosmetyki, często nawet zwykłe składniki, takie które posiadamy w domu działają cuda, trzeba tylko wiedzieć jak, czego i do czego używać.

Source
Powrót do góry
marta4000

PostWysłany: Wto Maj 16, 2017 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A odżywek do włosów używasz ? Zastanawiam się nad jakąś konkretną, znalazłam ciekawy ranking http://amantis.pl/ranking-odzywek-do-wlosow-jak-wybrac-na-co-zwrocic-uwage/ który mam nadzieje pomorze nie jednej z Was w wyborze odpowiedniego produktu.
bercioch

PostWysłany: Wto Maj 16, 2017 9:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeśli już używam kosmetyków to właśnie tych, które są stworzone na bazie naturalnych składników. Moim zdaniem tak jest o wiele bardziej zdrowo!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bionigree

PostWysłany: Pon Cze 12, 2017 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze swojej strony możemy zaprosić do zapoznania się z naszymi produktami naturalnymi do pielęgnacji skóry głowy i włosów.

Jako pierwszy w Polsce producent naturalnych kosmetyków trychologicznych z czarną porzeczką wprowadziliśmy na rynek produkty, które sukcesywnie zaczynają być wykorzystywane do zabiegów oczyszczających i odżywiających przez trychologów, profesjonalnych fryzjerów i kosmetyczki oraz w SPA.

Jeżeli ktoś ma problem ze skórą głowy lub włosami, powinien w szczególności zwrócić uwagę na kosmetyki trychologiczne, czyli specjalistyczne kosmetyki do pielęgnacji skóry głowy i włosów. To one zapewnią efekt i bezpieczeństwo.

Zapraszamy również po nasze próbki kosmetyków, przygotowane specjalnie dla osób, które nie wiedzą czym są kosmetyki trychologiczne lub chciałyby wypróbować profesjonalne produkty o naturalnym składzie.
bibliotekarka11

PostWysłany: Pon Cze 12, 2017 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bercioch napisał:
Ja jeśli już używam kosmetyków to właśnie tych, które są stworzone na bazie naturalnych składników. Moim zdaniem tak jest o wiele bardziej zdrowo!

A jak je znajdujesz? Sprawdzasz składy kosmetyków?
Powrót do góry
Ajlar

PostWysłany: Sob Lip 22, 2017 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@bibliotekarka11 są przecież sklepy, które sprzedają tylko naturalne kosmetyki. Ja np kupuję często w internetowym sklepie Magvita. Ostatnio upolowałam skuteczny antyperspirant magnezowy Zechsal https://magvita.pl/kosmetyki-magnezowe/206-dezodorant-magnezowy-75ml.html . Świetnie się sprawdza nawet w mega upały.
Powrót do góry
CzarnyKoń

PostWysłany: Nie Lip 23, 2017 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naturalne są najlepsze, trzeba trochę dopłacić ale warto
Powrót do góry
szalona.ola

PostWysłany: Sob Sty 27, 2018 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

naturalne kosmetyki może i są dobre, ale nie gwarantują one skuteczności. Sama mogę to potwierdzić,, bo próbowałam nimi zwalczać worki pod oczami. Efektu praktycznie w ogóle nie było, dlatego zdecydowałam się zakupić specjalistyczny krem https://remescar.pl/ na worki i cienie pod oczami
Powrót do góry
elabarbara

PostWysłany: Pon Mar 12, 2018 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ktoś może kiedyś używał kremu BB ze śluzem ślimaka ? Ja pierwszy raz znalazłam go w sklepie kosmetycznym online https://puderek.com.pl/kremy-do-twarzy/6258-mizon-snail-repair-blemish-balm-krem-bb-ze-sluzem-slimaka-50-ml.html i zastanawiam się czy go nie kupić i wypróbować, a czytała na forach opinie i bardzo sobie chwalą.
Powrót do góry
toyat

PostWysłany: Pon Mar 12, 2018 1:47 pm    Temat postu: kosmetyki Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, temat o kosmetykach, więc się pod niego podepnę, mam nadzieję, że mi pomożecie. Mianowicie sytuacja wygląda w ten sposób, że jestem już po 50. roku życia i zauważyłam na swojej skórze niepokojące objawy, choć z drugiej strony naturalne, oznaki starzenia się. Chciałabym temu jakoś przeciwdziałać i koleżanka poradziła mi, abym zaczęła korzystać z kremu z retinolem - https://lirene.pl/krem-z-retinolem/, który może okazać się zbawienny. Jak myślicie, czy dzięki temu istotnie moja skóra mogłaby stać się gładsza, bardziej elastyczna i wyraźnie rozjaśniona?
Powrót do góry
terlesia

PostWysłany: Pią Maj 11, 2018 9:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie też jakość kosmetyków jest sprawą pierwszorzędną. Właśnie dlatego dermokosmetyki kupuję najczęściej w aptece. Krem Cetaphil https://www.cetaphil.pl/113/cetaphil-da-ultra/ ma dobry skład i jakość której zaufało bardzo dużo osób. To dla mnie bardzo ważne. Moja skóra źle znosi detergenty i silikony, a w tym kremie ich nie ma.
Powrót do góry
felileb

PostWysłany: Wto Maj 22, 2018 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> impreza dobrze zorganizowana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: