FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
kosmetyki naturalne
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> impreza dobrze zorganizowana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marta16

PostWysłany: Nie Paź 02, 2016 6:31 pm    Temat postu: kosmetyki naturalne Odpowiedz z cytatem

Właśnie wracam z konferencji, która odbyła się w Herbarium Hotel& Spa i jestem zachwycona. Do tego stopnia jestem zauroczona, że postanowiłam lepiej dbać o moją skórę twarzy i ciała. Używane kosmetyki w Spa były fantastyczne, 100% naturalne, jednakże trochę drogie. Czy osoby jeżdżące po takich miejscach mogły polecić mi kosmetyki naturalne, które są wysokiej jakości. Póki co kupiłam sobie tylko woda różana ażeby przywrócić skórze prawidłowe pH.
Czekam na rad Smile

Ostatnio zmieniony przez marta16 dnia Wto Lis 01, 2016 7:53 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kaja888

PostWysłany: Wto Paź 04, 2016 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też lubię naturalne kosmetyki, choć są faktycznie dość drogie.
Ale, od czasu do czasu...
Powrót do góry
loplop

PostWysłany: Sob Paź 08, 2016 1:09 pm    Temat postu: kosmetyki naturalne Odpowiedz z cytatem

Kosmetyki naturalne nie muszą być drogie. Wystarczy zrobić je samemu. Na internecie bardzo łatwo można kupić bezpieczne wyciągi z roślin i olejki. A jeśli chodzi o makijaż to polecam kosmetyki mineralne z Annabelle Minerals są bardzo trwałe i wyglądają bardzo naturalnie! Exclamation Very Happy
Powrót do góry
fornor

PostWysłany: Wto Paź 18, 2016 8:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale kosmetyki do pielęgnacji ciała czy do makijażu? Bo "kosmetyki" to szerokie pojęcie Razz
W mojej opinii nie trzeba wydawać wiele kasy na kosmetyki naturalne, jest wiele źródeł, skąd można je kupować o wiele, wiele taniej albo składniki do samodzielnego rozrabiania, najczęściej w internecie, bo niektóre produkty w drogeriach reklamowane jako naturalne tak naprawdę nimi nie są więc trzeba dobrze poszukać.
Powrót do góry
Amelia

PostWysłany: Wto Paź 18, 2016 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ktoś się nie zna to lepiej nie próbować samemu. Lepiej udać się do specjalistów, którzy pomogą dobrać odpowiednio kremy.
Powrót do góry
jedlińska

PostWysłany: Sro Paź 19, 2016 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takich naturalnych kosmetyków jest coraz więcej
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Sro Paź 19, 2016 8:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawa sprawa. Sam cenię sobie dobre kosmetyki, więc faktycznie przyznaję, że ten temat jest wart uwagi. Myślę, że dobrze też sprawdzić ofertę http://kosmyk.pl/pol_m_Usta-152.html bo wygląda bardzo porządnie. Co o tym wszystkim myślicie?
Powrót do góry
szymoneska

PostWysłany: Wto Paź 25, 2016 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie też jakość kosmetyków jest sprawą pierwszorzędną. Właśnie dlatego kosmetyki naturalne kupuję najczęściej na clochee.com. To polska marka, której produkty mają organiczny skład. To dla mnie bardzo ważne. Moja skóra źle znosi detergenty i silikony, a w kosmetykach naturalnych ich nie ma.
Powrót do góry
jurekszczepanski

PostWysłany: Pią Lis 04, 2016 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o kosmetyki online to ja często kupuje żonie kosmetyki i kosmecutyki w sklepach internetowych, a najczęściej w Mekam.pl - świetne ceny mają jak na tak wysokiej jakości kosmetyki Smile Zdecydowanie polecam, moja żona jest zawsze zadowolona z takich prezentów.
Powrót do góry
Kajtek89

PostWysłany: Sro Lis 16, 2016 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja dziewczyna często stara się sama przygotowywać różne maseczki, czy odżywki. Poszukaj na necie na pewno znajdziesz różne porady na ten temat Smile Jedyne czego się trzyma kurczowo to kosmetyki do makijażu, które kupuje w drogerii niedaleko nas - zawsze te same, wszystkie tej samej marki. A topowym kosmetykiem jest http://pl.rimmellondon.com/produkty/face/podklad-stay-matte.
Powrót do góry
bibliotekarka11

PostWysłany: Czw Lis 17, 2016 7:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze sprawdzam skład kosmetyków. I staram się kupować te jak najbardziej naturalne.
Powrót do góry
Kaś89

PostWysłany: Wto Lis 22, 2016 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również sprawdzam skład kosmetyków, nieco już nauczyłam się o tym, czego unikać, więc polecam też zaglądać na takie strony http://www.cocolita.pl/kosmetyki-naturalne , gdzie mamy po prostu w jednym miejscu zebrane wszystkie te kosmetyki, które są naturalne.
Powrót do góry
Queirozmano2

PostWysłany: Sro Gru 14, 2016 7:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I am gonna tell you the best Applock. No 1 Android Applock to protect app! Lock up your Facebook, WhatsApp, Clash of Clans, Messenger, Gallery and other important apps that may leak your privacy with LEO Privacy. It can protect your privacy by hiding images and videos as well.
Powrót do góry
Kancelaria Adwokacka

PostWysłany: Sro Gru 14, 2016 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super, w Waszych postach znalazłam kilka stronek, których nie znałam Smile ja jestem alergikiem, więc muszę po prostu stosować jak najbardziej naturalne kosmetyki. Niestety nie każde działają "idealnie", ale nie mam wyboru;/
robokop

PostWysłany: Pią Gru 16, 2016 4:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zauważyliście może jak w Polsce prężnie działa przemysł kosmetyczny? mamy bardzo wiele rodzimych firm, podukujących naprawdę dobrej klasy kosmetyki. Warto zainteresować się tym tematem bo swego nie znamy a cudze chawlimy, polecam ciekawy wpis na http://www.injob.com/pl/pl/career-plan/polski-przemysl-kosmetyczny-jako-rozwiniety-rynek-o-bogatej-tradycji Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> impreza dobrze zorganizowana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Skocz do: