FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Koszmar na twarzy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
verari

PostWysłany: Pon Lis 20, 2017 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli borykacie się z takimi problemami to polecam wam znaleźć ich solucję na tej oto stronce: http://dermokosmetologia.pl/ - naprawdę wiele ciekawych porad oraz artykułów na temat cery Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mamakaroliny

PostWysłany: Pią Lis 24, 2017 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takich objawów moim zdaniem nie ma co lekceważyć. Równie dobrze może to być jakaś reakcja alergiczna, jesteś po prostu na coś uczulona i ciało reaguje rumieniem. Dlatego ja bym w żadnym razie nie przesądzała, co to jest. Mogę Wam napisać (co wiem z własnego doświadczenia), że w takiej sytuacji najlepiej udać się do lekarza dermatologa, możliwe też że są to pierwsze objawy trądziku, a jak pewnie wiecie strasznie trudno go leczyć. Jest wiele produktów na trądzik np krem skinoren. Stosował ktoś ? Jakie opinie?
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Pon Lis 27, 2017 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczytajcie koniecznie o zabiegach przeprowadzanych za pomocą urządzenia Ellipse. To innowacja, z którą spotykacie się między innymi w Vici Clinic w Krakowie. Tam zabiegi wykonuje przemiła Pani Gosia. Koniecznie o tym poczytajcie - już po pierwszym zabiegu zobaczycie świetny efekt.
Powrót do góry
monimm82

PostWysłany: Sro Lis 29, 2017 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiscie na trądzik jest bardzo wiele produktów, tabletki, kremy, maści, różne płyny i powiedzcie mi jak mam coś z tego wszystkiego wybrać to co ma mi najlepiej pomóc, jak przecież wszystko świetnie działa. Teraz mam na celowniku davercin w płynie staram się doczytać na jego temat jak najwięcej informacji i opinii, korzystałyście?
Powrót do góry
angela60

PostWysłany: Nie Gru 24, 2017 3:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim jedynym koszmarem sa cienie pod oczami, zawsze mi sie pojawiają typowo w zimę, siostra poleciła mi krem pod oczy https://remescar.pl/ która naprawde zadziałał,zaden inny krem nie był w stanie usunąc moich okropnych cieni...
Powrót do góry
becia87

PostWysłany: Czw Gru 28, 2017 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim koszmarem są piegi. Bardzo chciałabym się ich pozbyć. Jak pytam o to swojego dermatologa, to mówi mi, że ludzie mają większe problemy i nie mam się czym przejmować. Mnie one jednak bardzo przeszkadzają. Tutaj znalazłam ciekawy sposób http://www.morzeurody.pl/jak-wybielic-piegi/. Czy myślicie, że domowe sposoby mogą jakoś pomóc?
Powrót do góry
kalicki12

PostWysłany: Pią Gru 29, 2017 5:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypróbuj koniecznie kosmetyki naturalne. W tym celu zajrzyj na stronę https://tulipani.pl/, gdzie znajdziesz bardzo duży wybór tylko ekologicznych kosmetyków. W ofercie mają zarówno kosmetyki do makijażu jak i do pielęgnacji. Na pewno Twoja twarz szybko Ci za to podziękuje.
Powrót do góry
marek4341

PostWysłany: Sob Gru 30, 2017 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co z tym

gregsonix1

PostWysłany: Sro Sty 03, 2018 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problemy dermatologiczne przytrafić się mogą każdemu z nas i z pewnością nie jest to nic przyjemnego. Myślę, że pierwszym krokiem wykonać możesz sobie jakieś domowe testy, np. Zdrowie Complex od domowego laboratorium - https://sklep.domowelaboratorium.pl/product-pol-268-Zdrowie-Complex-URS-10-TEST.html . Z pewnością nie zaszkodzi, a tylko może pomóc. Następnie udaj się do lekarza, który jeśli coś będzie nie tak zleci wykonanie specjalistycznych badań i później rozpocznie jakieś leczenie. Zapisze Ci jakieś antybiotyki i wszystko będzie w porządku, jednakże wszystko wymaga czasu.
Powrót do góry
wełna

PostWysłany: Sro Sty 03, 2018 2:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej udać się do dermatologa. Lepiej samemu nie eksperymentować z kosmetykami.

________
http://automotormarket.pl/
Powrót do góry
NervousDrake

PostWysłany: Pią Sty 05, 2018 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takiej sytuacji najlepiej rzeczywiście korzystać z kosmetyków mineralnych. Ja polecam Ci Annabelle Minerals, rewelacyjne jakościowo, prosty skład. Ich podkład kryjący to mój osobisty faworyt, uwielbiam go - bardzo pasuje do mojej cery.
Powrót do góry
DlaMnieDE

PostWysłany: Nie Sty 07, 2018 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy skorzystałbym z tego o czym tutaj piszecie. Nie wiem dlatego, bo znam dużo skuteczniejszy sposób, po prostu kupuje sobie tabletki na trądzik bez recepty i je zażywam. Po jakimś czasie trądzik znika, myślę, że to układ idealny Smile
Powrót do góry
MaLinas

PostWysłany: Nie Sty 07, 2018 10:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej to wybrać się do lekarza!
Powrót do góry
merul

PostWysłany: Wto Sty 09, 2018 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmień dietę na bardziej zdrową i problem minie.
Powrót do góry
pipiripi

PostWysłany: Wto Sty 09, 2018 3:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno trzeba wiedzieć w jaki sposób należy dbać o twarz, a to wbrew pozorom wcale nie jest takie proste i oczywiste jak się z pozoru wydaje... Na stronie http://www.perfektkosmetyka.pl/pielegnacja-twarzy-co-powinnismy-na-jej-temat-wiedziec/ można się o tym naprawdę sporo dowiedzieć Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: