FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
EventMapa.pl

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
coffika

PostWysłany: Czw Lis 05, 2009 11:53 am    Temat postu: EventMapa.pl Odpowiedz z cytatem

Skoro wątek o polecanych organizatorach imprez czy konferencji, to ja ze swojej strony wspomnę o portalu EventMapa.pl.
Na ich stronce można znaleźć nie tylko fajne miejsca na organizację takich spotkań, ale i ciekawe pomysły na scenariusz całej imprezy. Jak się okazuje nie musi to być kolejne, nudne spotkanie Laughing . Impreza integracyjna może być świetną okazją do przeniesienia się w zupełnie inny świat (gdzie nawet śmiertelnie poważny pan Tomasz z księgowości może się choć na chwile wyluzować). Wink
Co jeszcze ciekawego oferuje EventMapa? Możliwość wplecenia w całe przedsięwzięcie konkursów, uprawiania sportu czy różnego rodzaju gier i zabaw
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
young_wind

PostWysłany: Wto Lis 24, 2009 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam stronkę eventmapa.pl i faktycznie ciekawe atrakcje można tam znaleźć.
Firmowi eventowcy powinni częściej odwiedzać tego typu portale, żeby nei zanudzać pracowników kojelnymi integracjami przy kawie czy piwie, a organizować wypady na rajdy czy chociaż do spa.
Powrót do góry
jasiu30

PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam!! ja skorzystałem z oferty firmy Bluepoint z Poznania! było naprawdę extra! nasza firma chciał wymyślić coś fajnego i najpierw zdecydowaliśmy się na lot balonem a potem zabawy w lesie:) dostaliśmy broń snajperską na podczerwień jakieś specjalne ubrania z czujnikami i normalnie poczułem się jak w filmie Snajper!! organizatorzy zadbali o wszystko naprawdę profesjonalnie!! zabawa nie zapomniana!!!
polecam: www.bluepoint.org.pl
Powrót do góry
pustulka

PostWysłany: Pią Sty 15, 2010 9:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też znam eventmapa.pl bardzo mi się podoba ten portal, bo w łatwy sposób można znaleźć miejsce, gdzie się wybrać na służbowy weekend, albo imprezę. Dobrze, że pojawia się więcej takich portali, bo czasem ciężko jest wpaść na pomysł, gdzie i jak spędzić czas... a dzięki takim portalom pomysły same przychodzą do głowy...
Powrót do góry
Sonda

PostWysłany: Wto Lut 02, 2010 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eventmapa to vortal biznesowy;) Może być bardzo pomocny pracownikom HRu, jeśli mają do zorganizowania coś w firmie. Mnóstwo ciekawych inspiracji, pomysłów na scenariusze, lub na miejsca gdzie można wyjechać. I artykuły są kopalnią nowinek i ciekawych niuansów dotyczących biznesu, motywacji, integracji i szkoleń.
Powrót do góry
fmfh

PostWysłany: Sob Kwi 06, 2013 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki za polecenie tego portalu, faktycznie artykuły na nim są genialne, dużo skorzystałem Smile

http://www.fasada.eu
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: