FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Praca życia czy praca do życia?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mkudawa82

PostWysłany: Pią Sty 20, 2017 11:53 pm    Temat postu: Praca życia czy praca do życia? Odpowiedz z cytatem

Czołem wszystkim,

mam problem ze znalezieniem porządnej pracy, ale tak naprawdę to nawet nie wiem gdzie jej szukać. Pośredniaki, agencje, znajomi - próbowałem już wszystkiego, a szukam głównie w branży budowlanej, więc niby nie powinno być problemów, bo biznes się przecież w Polsce kręci, ciągle coś budują, rozbierają, itp. Nie wiem o co chodzi. Nawet jak się załapuję na jakąś fuchę, to albo firma pada, albo nie płacą przez 3 miesiące (bo klient tere fere) więc sobie odpuszczam. Nie wiem, może powinienem zacząć od zera w jakiejś innej branży? Co myślicie o informatyce - http://www.gft.com/pl/pl/index/o-nas/kariera/oferty-pracy/ - bo kumpel oczywiście robi w jakichś tam procesach, bazach danych i innych ewaluacjach i choć nie brzmi to jakoś wystrzałowo, to na chleb na pewno będzie. Macie jakieś takie doświadczenia? Z góry dzięki za opinie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pawla

PostWysłany: Wto Sty 24, 2017 10:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z branży budowlanej do IT daleka droga. Ale mam kolegę który od kopania rowów w firmie hydraulicznej w 4 lata został programistą w jednej z łódzkich firm. Nie obyło się też bez pójścia na studia, odbyciu kilku średnio opłacalnych staży itp. Ale jak widać da się! powodzenia!
Powrót do góry
bohumilajag

PostWysłany: Wto Sie 07, 2018 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praca to zawsze nowe możliwości i warto z nich skorzystać.
Powrót do góry
tlono

PostWysłany: Sro Sie 08, 2018 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

według mnie praca jest najważniejsza
Powrót do góry
toyat

PostWysłany: Pią Sie 17, 2018 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie żyje pracą, praca potrzebna jest mi do życia na poziomie na jakim lubię żyć. Nie rozumiem ludzi, którzy żyją samą pracą, dążą do ogromnych zarobków, poświęcają pracy życie prywatne, zdrowie. Praca w fajnym miejscu za dobre pieniądze jest dla mnie bardzo ważna, ale nie najważniejsza i często wybierałam lepszą atmosferę od wyższych zarobków. Jeśli jeszcze nie pracujecie i dopiero zamierzajcie zacząć szukać pracy, to koniecznie przeczytajcie artykuł z tej strony http://mojprogres.pl/aktualnosci_jak_przygotowac_sie_do_rozmowy_kwalifikacyjnej_post_723
Powrót do góry
JacaPaluch

PostWysłany: Pią Sie 17, 2018 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się marzy praca badawcza na kołach podbiegunowych. Jestem tym bardzo zafascynowany, nawet w związku z tym udałem się na studia geograficzne. Co o tym sądzicie?
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: