FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Nowoczesna aranżacja wnetrz
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Antoni21

PostWysłany: Czw Lis 23, 2017 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grunt to znaleźć odpowiedni motyw dla Waszej firmy. To bardzo ważne, bo dzięki temu możecie stworzyć klimat, który będzie sprzyjał efektywności pracy i zapewni pozytywną atmosferę. Najbezpieczniej zlecić takie zadanie do ConceptSpace, bo oni specjalizują się w projektowaniu wystrojów. Zresztą w http://conceptspace.com.pl/ sami możecie o tym poczytać więcej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tosinka

PostWysłany: Wto Gru 05, 2017 3:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma nic złego w nowoczesnym urządzaniu mieszkania, a tym bardziej jeśli miałoby wyglądać jak z katalogu. Przecież to dodatki i my sami tworzymy klimat. Jeśli szukacie pomysłów oraz ciekawych designerskich dodatków odwiedźcie sklep https://www.dekoria.pl/ Akurat teraz jest super promocja na artykuły świąteczne.
Powrót do góry
didAgostino

PostWysłany: Wto Gru 05, 2017 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to szczerze mówiąc nie ma większego sensu...
Orlowska

PostWysłany: Czw Gru 07, 2017 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukując fajnych dodatków do mieszkania pomyślałam, ze warto było by postawić na kwiaty. Sa uniwersalnym dodatkiem. niestety nie każdy ma czas na dbanie o nie i podlewanie dlatego wiele osób z nich rezygnuje a szkoda. Dla nich dobrym rozwiązaniem były by sztuczne kwiaty, mi udało się znaleźć na sztuczne-rosliny.pl kilka fajnych dodatków do mojego mieszkania.

Ostatnio zmieniony przez Orlowska dnia Czw Gru 14, 2017 11:56 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
minna

PostWysłany: Czw Gru 07, 2017 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiecie co pięknie mieszkania zdobi i daje im klimat według mnie? Drzwi, szczególnie te przesuwne ja jestem w nich zakochana, nimi oczarowana. Firma Barausse ma je zdecydowanie najlepsze, dosłownie wtapiają się w otoczenie są rewelacyjnie wykonane i z ogromną starannością, z materiałów najwyższej jakości.
Powrót do góry
Sabinkaa

PostWysłany: Pon Gru 11, 2017 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem dużo dają też zasłony i poduszki Wink
toyat

PostWysłany: Pią Gru 29, 2017 9:29 am    Temat postu: Biuro i aranżacja Odpowiedz z cytatem

O ile w przypadku mieszkania aranżacja oryginalna i modernistyczna się sprawdzi, to moim zdaniem niekoniecznie w przypadku biura. Bowiem biuro stanowi jednak wizytówkę firmy, spędzamy w nim większość czasu, spotykamy się w nim z klientami i kontrahentami. Ja więc w swoim biurze postawiłem na klasyczne kolory - biel i czerń. Białe biurka oraz kontrastowe z nimi czarne komputery i czarne fotele ładnie się prezentują. A jeśli mogę coś podpowiedzieć biznesowym "świeżakom", to warto skorzystać z tej strony - http://www.officemap.pl/. Można znaleźć w korzystnej cenie wiele interesujących lokali
Powrót do góry
listek5

PostWysłany: Nie Gru 31, 2017 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładne, nowoczesne meble dostaniecie w tym salonie Vieri Divani. Mają naprawdę spory wybór mebli dla każdego, w każdym stylu. Są to produkty dobrej jakości od sprawdzonego producenta, więc posłużą dobrych kilka lat. Warto tu kupić meble.
Powrót do góry
rafaela

PostWysłany: Sro Sty 03, 2018 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowoczesna aranżacja wnętrz to dla mnie przede wszystkim oryginalne dodatki i dekoracje. Nie lubię robić tego typu zakupów w sieciówkach bo potem okazje się, że każdy ma w domu te same przedmioty a przecież nie o to w tym chodzi. Zerknij sobie do sklepu Miloo Home https://www.miloohome.pl/. Spory wybór, rozsądne ceny a jakość produktów bardzo wysoka Smile
Powrót do góry
IrenaKoza

PostWysłany: Czw Sty 25, 2018 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też uważam, że bardzo ważne są dekoracje i dodatki. Kilka miesięcy temu spodobała mi się poducha do siedzenia w sklepie pufadesign.pl i postanowiłam kupić białą, dzierganą poduchę - naprawdę nie żałuję, jest bardzo wygodna i w domu aż się kłócimy, kto na niej będzie leżał podczas wieczornych seansów filmowych Very Happy
Powrót do góry
katpio123

PostWysłany: Pon Sty 29, 2018 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno lustra nadają dużo wnętrzom. Ja zamawiałam sobie mniej więcej takie jak te http://www.lustrowramie.pl/kategoria/ramy-do-luster/ robione na wymiar i z efektu jestem zachwycona. Wszystko wyszło rewelacyjnie a mieszkanie wydaję się o wiele większe niż rzeczywiście jest Smile
Powrót do góry
johann

PostWysłany: Sro Sty 31, 2018 9:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na salon połączony z kuchnią w stylu eko? Tutaj nieco więcej o takiej aranżacji: http://www.miastokobiet.pl/aranzacja-wnetrz-w-stylu-eko/. Moja druga połówka jest zachwycona tym stylem i chciałaby abyśmy w tym kierunku wyremontowali salon, który jest jednocześnie połączony z kuchnią. Mi się też ten styl spodobał. A wy co sądzicie?
Powrót do góry
bibliotekarka11

PostWysłany: Sro Sty 31, 2018 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A podobają Wam się wnętrza industrialne? Urządziłybyście w ten sposób dom?
Powrót do góry
Blinoli

PostWysłany: Pon Lut 05, 2018 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racja, zgadzam się że efekty daje też zastosowanie nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych Smile
Niczyjak

PostWysłany: Sro Lut 14, 2018 11:22 am    Temat postu: Lubię Design Odpowiedz z cytatem

Dzięki, na pewno sprawdzę ich ofertę ale póki co szukam firmy w której znajdę dobrej jakości łóżka, możecie mi coś polecić? Na własną rękę znalazłem jak na razie tą - https://lubie.design/ - ale chciałbym mieć trochę większy wybór Smile Z góry dzięki Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Skocz do: