FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Nowoczesna aranżacja wnetrz
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monikabert90

PostWysłany: Czw Maj 18, 2017 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli interesuje Was tematyka architektury i aranżacji wnętrz, zajrzyjcie na stronę www.dekoarchitekci.pl . Jest tam wiele inspirujących artyków o tej tematyce oraz recenzje dotyczące różnych firm meblarskich. Nie wiem jak Wy, ale ja lubię sobie czasami poczytać takie blogi, zawsze mnie inspirują do wprowadzenia jakiś zmian w mieszkaniu Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ajlar

PostWysłany: Pon Maj 22, 2017 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem aby urządzić ciekawie mieszkanie warto skorzystac z pomocy architekta. Wnętrze mojego mieszkania projektowało biuro http://www.mo-architekci.pl/oferta-aranzacje/ . Dzięki ich pomysłom mam nowocześnie i funkcjinalnie urządzone wnętrze.
Powrót do góry
Szoka5

PostWysłany: Wto Maj 23, 2017 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy wszelkiego rodzaju aranżacjach polecam skożystać z usług firm wizualizacyjnych, które w świetny sposób pomogą nam zobrazować nasz projekt. http://visualside.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mariola685

PostWysłany: Czw Lip 27, 2017 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każde aranżacje są teraz w modzie. Fajną ofertę ma firma Kli http://www.kli.com.pl , która sprawdza się rewelacyjnie pod wieloma względami.
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Pią Lip 28, 2017 9:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W czasie długiego remontu czasami już człowiek opada z sił. Szuka inspiracji ale jednak ich brak. Warto może wybrać się do http://space-design.pl/showroom które to miejsce jest pełne nowoczesnych rozwiązań wpasowujących się w każdy gust.
Powrót do góry
Kobret

PostWysłany: Sro Sie 23, 2017 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy nowoczesnej aranżacji wnętrz trzeba zwracać uwagę na każdy detal. Pomieszczenie powinno być stylowe i estetyczne. Ostatnio przekształcając wnętrze w moim domu wymieniłem nie tylko meble, czy drzwi, ale również kupiłem modne klamki do drzwi i okien, które również wkomponowują się w styl pomieszczenia. Taka klamka okienna powinna być również dopasowana do stylu wnętrza.
Powrót do góry
tatanka

PostWysłany: Pon Wrz 04, 2017 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To przyjemność samodzielnie urządzać pomieszczenia w których będzie się mieszkać, według mnie nikt nie zrobi tego lepiej ode mnie. Oczywiście, jako że specjalistką od urządzania wnętrz nie jestem to posiłkuje się różnymi dodatkowymi pomocami w tym zakresie. Regularnie przeglądam Katalogi BRW - Black Red White, ten najnowszy jest w wersji odmienionej, bo jest tam dużo porad ekspertów zajmujących się urządzaniem wnętrz. Miłego czytania i wielu ciekawych pomysłów na aranżacje życzę:
https://www.brw.com.pl/katalogi/
Powrót do góry
Gabrieleczek

PostWysłany: Czw Wrz 07, 2017 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli myślimy o nowoczesnym wnętrzu to według mnie powinno się zainwestować w drzwi przesuwne hs jak dla mnie to ostatni krzyk mody w aranżacji wnętrz. Z resztą można sprawdzić samemu - bo jak dla mnie to są naprawdę nowoczesne, a zarazem eleganckie Smile
Powrót do góry
patryk36

PostWysłany: Pią Wrz 08, 2017 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że takich firm jest o wiele więcej Wink Szczególnie w ostatnim czasem wiele się pojawia
robert6

PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem łatwiej jest urządzić wnętrze biura w stylu nowoczesnym niż wnętrza w domu/mieszkaniu, bo po prostu teraz więcej ofert da się znaleźć dla firm niż klientów indywidualnych. Szczególnie specjalistyczne meble użytkowe, jak meble konferencyjne są produkowane w stylu nowoczesnym. Mało mebli retro albo stylizowanych da się kupić do biura, poza tym mało firm teraz wybiera ten styl, głównie ze względów praktycznych. Nowoczesne meble są łatwiejsze do utrzymania w czystości.
Powrót do góry
ramonn

PostWysłany: Sro Paź 25, 2017 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też raczej sam się tym zajmuję, ale w sumie nigdy nie zaszkodzi zapytać specjalistę o radę Wink
toyat

PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 2:40 pm    Temat postu: Kominki, biokominki Odpowiedz z cytatem

Z kolei biokominki w ostatnich latach stały się bardzo popularnym wyposażeniem nowoczesnych salonów. W sumie się temu nie dziwię, ponieważ mogą być super dekoracją, zarówno w blokach, jak i w mieszkaniach. Poza tym biokominki o większej mocy bez większego problemu sprawdzą się jako narzędzie służące do ogrzewania pomieszczenia. Możecie to sprawdzić na moim blogu - http://www.adsmoney.pl/czy-biokominek-grzeje/
Powrót do góry
Ferdek89

PostWysłany: Pon Lis 06, 2017 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się ostatnio podobają dość surowe wnętrza. Ale moja żona na pewno by się na takie nie zgodziła. Ale na wszelki wypadek jakby pozwoliła mi urządzić przynajmniej swoje biuro w domu tak jakbym chciał to czytam takie blogi jak www.info-meble.pl/trwale-efektywnie-malowac-metal/ aby wiedzieć dokładnie jak operować metalem i betonem. I jakie mam możliwości. A bardzo podoba mi się wnętrze z dużą ilością metalu i betonu czy cegły. Tylko, że takiej prawdziwej cegły, a nie jakiś płytki imitujące cegły
Powrót do góry
rafaela

PostWysłany: Czw Lis 09, 2017 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możliwości aranżacji mieszkania jest mnóstwo. Według mnie to dodatki i dekoracje dopełniają całości i nadają wnętrzom charakteru. Dużą wagę przywiązuje także do oświetlenia, zarówno jeśli chodzi o lampy sufitowe jak i podłogowe. Spory wybór ciekawych modeli znaleźć można chociażby w sklepie Silla https://silla.pl/pol_m_Wnetrze_Lampy-356.html. Czy ktoś z Was miał już okazję robić tam zakupy ?
Powrót do góry
merida21

PostWysłany: Wto Lis 14, 2017 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne efekty daje też zastosowanie nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych. Warto pokusić się o zakup ciekawych opraw czy plafonów, które odmienią każde wnętrze. Z tego, co słyszałam, to wysoką jakość oferuje https://studioswiatla.pl/pl/p/Shilo-Fussa-217-GU10-plafon/36519 platforma z akcesoriami oświetleniowymi.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: