FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Nowoczesna aranżacja wnetrz
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
saarr7a

PostWysłany: Sro Wrz 07, 2016 6:43 pm    Temat postu: Nowoczesna aranżacja wnetrz Odpowiedz z cytatem

Szukacie specjalistów w zakresie nowoczesnej aranżacji wnętrz ? Jeśli tak to koniecznie zajrzyjcie na jednych z najlepszych w Polsce, mowa tutaj o KODO bardzo rzetelna i sprawdzona firma na Polskim rynku w zakresie nowoczesnej aranżacji wnętrz !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ibiza23

PostWysłany: Sob Wrz 10, 2016 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nad aranżacją zawsze sama pracuję.
Powrót do góry
Bernadet5

PostWysłany: Wto Wrz 13, 2016 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do aranżacji to nie dałabym to zrobić nikomu innemu jak zaufanemu architektowi wnętrz Smile oni są jedyni w takich sytuacjach Smile piszę bo ostatnio otworzyłam salon makijażu i profesjonalizm od początku to podstawa choćby kupno kasa fiskalna ramitom.pl
Powrót do góry
Morowy

PostWysłany: Sro Wrz 14, 2016 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknij na te projekty: www.gr8design.pl. Wg. mnie jedne z najciekawszych tego typu aranżacji.
Kaś89

PostWysłany: Sob Wrz 24, 2016 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o nowoczesne wnętrza, to z pewnością idealne będą meble w tym stylu narożnik Scala , świetnie się prezentują i nadadzą wspaniałego charakteru naszemu salonowi.
Powrót do góry
krismar

PostWysłany: Sob Wrz 24, 2016 5:45 pm    Temat postu: meble Odpowiedz z cytatem

jak nowoczesne urządzanie domu to zdecydowanie musimy mieć dobrą i wygodną sofę, jakąś nietuzinkową komodę czy też regały młodzieżowe. A i nie zapominajmy o ciepłym i przytulnym dywanie pod nogi taki na wysokim włosie. a wszystkie te artykuły możecie poszukać w internecie bez wychodzenia z domu.
Powrót do góry
jankos

PostWysłany: Nie Wrz 25, 2016 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla nie przy aranżacji wnętrz najważniejsza jest wygoda, funkcjonalność i przede wszystkim, zachowanie dobrego smaku i wyrazu. Dlatego, dbam o każdy najdrobniejszy szczegół. Ostatnio, szukając dobrego sklepu z wyposażeniem, trafiłam na artykuł na temat almidecor czy kler na kochamczytac dzięki któremu wiedziałam, gdzie dokonać zakupu.
Powrót do góry
olszaa

PostWysłany: Nie Wrz 25, 2016 7:34 pm    Temat postu: wesoło Odpowiedz z cytatem

ja tam lubię wprowadzić czasem trochę szaleństwa do aranżacji Wink jakieś kolorowe zasłony, fajne poszwy na poduszki, albo jakiś kwiat czy szalone lustro - jak to tutaj http://www.artisfera.pl/lustro-z-linii-newsfera-forma-swobodna-p-5.html fajne, nie? takie z humorem trochę, ale i nie przesadzone Smile takie lustro mam w łazience akurat, bo to taki wodny motyw Smile
Powrót do góry
pejka

PostWysłany: Sro Wrz 28, 2016 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ibiza23 napisał:
Ja nad aranżacją zawsze sama pracuję.

ile bym dała, żeby umieć samej aranżować wnętrza.... jestem totalnym beztalenciem Sad a naprawdę marzy mi się wnętrze, takie jak na zdjęciach tego biura przykładowo: http://perfectspace.pl/ . co byście w mojej sytuacji zrobili? wynajęli dekoratora czy jednak męczyli się samodzielnie i próbowali jednak stworzyć coś z niczego?
Powrót do góry
Kajtek89

PostWysłany: Nie Paź 23, 2016 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że zbyt surowo się oceniasz. Każdy tak naprawdę potrafi zorganizować swoją przestrzeń. Wystarczy się troszeczkę wysilić Wink Najlepiej wybierz po prostu w https://www.obi.pl/lazienka-i-kuchnia/meble-lazienkowe-i-lustra/c/898 to, co Ci się podoba Smile
Powrót do góry
harmony

PostWysłany: Nie Paź 23, 2016 10:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy może coś w swoim wnętrzu zrobić fajnego Smile A jeśli brakuje pomysłów to można sie posiłkować takimi stronami jak http://domifikacje.pl/ . Najlepiej jest tworzyć coś z niczego Wink
Powrót do góry
jurekszczepanski

PostWysłany: Czw Lis 03, 2016 8:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że w kwestii aranżacji wnętrz najlepiej jest zatrudnić fachowca, który doskonale zna tą tematykę i zajmuje się architekturą od lat. Jeśli chodzi o biura architektoniczne Katowice to mogę polecić pracownię architektoniczną BAAR u której zresztą zamawiałem takie usługi.
Powrót do góry
karinos83

PostWysłany: Sro Lis 16, 2016 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nie popieram takich rozwiązań. Uważam, że tylko samodzielnie zaaranżowane pomieszczenie spełni w 100% nasze oczekiwania. Przy takiej aranżacji nie ma większych problemów - trzeba tylko mieć pomysł. W sklepach meblowych takich jak np. ten http://www.meble-lider.pl/ bez problemu kupimy meble. A inspiracji co do samej aranżacji łatwo możemy poszukać w sieci lub w magazynach wnętrzarskich.
Powrót do góry
Ajlar

PostWysłany: Nie Lis 20, 2016 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm nie wydaje mi się, aby była konieczność zatrudniania fachowca. Przy odrobinie fantazji można świetnie urządzić sobie samodzielnie wnętrze. Ja zawsze przeglądam strony z różnymi aranżacjami i stamtąd biorę pomysły. Ostatnio trafiłam na wnętrze ozdobione szkłem. Taki fusing wrocław cieszy się coraz większa popularnością. Szkło można wykorzystac na różne sposoby - jako dekorację także do wykonania ścianek i parawanów a nawet mebli szklanych. Firma LadneSzklo oferuje szeroki wybór produktów ze szkła o dowolnym kształcie i kolorze. Istnieje możliwość umieszczenia na szkle dowolnej grafiki (może to być np zdjecie)
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Czw Maj 18, 2017 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli interesuje Was tematyka architektury i aranżacji wnętrz, zajrzyjcie na stronę www.dekoarchitekci.pl . Jest tam wiele inspirujących artyków o tej tematyce oraz recenzje dotyczące różnych firm meblarskich. Nie wiem jak Wy, ale ja lubię sobie czasami poczytać takie blogi, zawsze mnie inspirują do wprowadzenia jakiś zmian w mieszkaniu Wink
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Skocz do: