FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Nowoczesna aranżacja wnetrz
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
saarr7a

PostWysłany: Sro Wrz 07, 2016 6:43 pm    Temat postu: Nowoczesna aranżacja wnetrz Odpowiedz z cytatem

Szukacie specjalistów w zakresie nowoczesnej aranżacji wnętrz ? Jeśli tak to koniecznie zajrzyjcie na jednych z najlepszych w Polsce, mowa tutaj o KODO bardzo rzetelna i sprawdzona firma na Polskim rynku w zakresie nowoczesnej aranżacji wnętrz !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ibiza23

PostWysłany: Sob Wrz 10, 2016 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nad aranżacją zawsze sama pracuję.
Powrót do góry
Bernadet5

PostWysłany: Wto Wrz 13, 2016 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do aranżacji to nie dałabym to zrobić nikomu innemu jak zaufanemu architektowi wnętrz Smile oni są jedyni w takich sytuacjach Smile piszę bo ostatnio otworzyłam salon makijażu i profesjonalizm od początku to podstawa choćby kupno kasa fiskalna ramitom.pl
Powrót do góry
Morowy

PostWysłany: Sro Wrz 14, 2016 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknij na te projekty: www.gr8design.pl. Wg. mnie jedne z najciekawszych tego typu aranżacji.
Kaś89

PostWysłany: Sob Wrz 24, 2016 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o nowoczesne wnętrza, to z pewnością idealne będą meble w tym stylu narożnik Scala , świetnie się prezentują i nadadzą wspaniałego charakteru naszemu salonowi.
Powrót do góry
krismar

PostWysłany: Sob Wrz 24, 2016 5:45 pm    Temat postu: meble Odpowiedz z cytatem

jak nowoczesne urządzanie domu to zdecydowanie musimy mieć dobrą i wygodną sofę, jakąś nietuzinkową komodę czy też regały młodzieżowe. A i nie zapominajmy o ciepłym i przytulnym dywanie pod nogi taki na wysokim włosie. a wszystkie te artykuły możecie poszukać w internecie bez wychodzenia z domu.
Powrót do góry
jankos

PostWysłany: Nie Wrz 25, 2016 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla nie przy aranżacji wnętrz najważniejsza jest wygoda, funkcjonalność i przede wszystkim, zachowanie dobrego smaku i wyrazu. Dlatego, dbam o każdy najdrobniejszy szczegół. Ostatnio, szukając dobrego sklepu z wyposażeniem, trafiłam na artykuł na temat almidecor czy kler na kochamczytac dzięki któremu wiedziałam, gdzie dokonać zakupu.
Powrót do góry
olszaa

PostWysłany: Nie Wrz 25, 2016 7:34 pm    Temat postu: wesoło Odpowiedz z cytatem

ja tam lubię wprowadzić czasem trochę szaleństwa do aranżacji Wink jakieś kolorowe zasłony, fajne poszwy na poduszki, albo jakiś kwiat czy szalone lustro - jak to tutaj http://www.artisfera.pl/lustro-z-linii-newsfera-forma-swobodna-p-5.html fajne, nie? takie z humorem trochę, ale i nie przesadzone Smile takie lustro mam w łazience akurat, bo to taki wodny motyw Smile
Powrót do góry
pejka

PostWysłany: Sro Wrz 28, 2016 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ibiza23 napisał:
Ja nad aranżacją zawsze sama pracuję.

ile bym dała, żeby umieć samej aranżować wnętrza.... jestem totalnym beztalenciem Sad a naprawdę marzy mi się wnętrze, takie jak na zdjęciach tego biura przykładowo: http://perfectspace.pl/ . co byście w mojej sytuacji zrobili? wynajęli dekoratora czy jednak męczyli się samodzielnie i próbowali jednak stworzyć coś z niczego?
Powrót do góry
Kajtek89

PostWysłany: Nie Paź 23, 2016 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że zbyt surowo się oceniasz. Każdy tak naprawdę potrafi zorganizować swoją przestrzeń. Wystarczy się troszeczkę wysilić Wink Najlepiej wybierz po prostu w https://www.obi.pl/lazienka-i-kuchnia/meble-lazienkowe-i-lustra/c/898 to, co Ci się podoba Smile
Powrót do góry
harmony

PostWysłany: Nie Paź 23, 2016 10:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy może coś w swoim wnętrzu zrobić fajnego Smile A jeśli brakuje pomysłów to można sie posiłkować takimi stronami jak http://domifikacje.pl/ . Najlepiej jest tworzyć coś z niczego Wink
Powrót do góry
jurekszczepanski

PostWysłany: Czw Lis 03, 2016 8:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że w kwestii aranżacji wnętrz najlepiej jest zatrudnić fachowca, który doskonale zna tą tematykę i zajmuje się architekturą od lat. Jeśli chodzi o biura architektoniczne Katowice to mogę polecić pracownię architektoniczną BAAR u której zresztą zamawiałem takie usługi.
Powrót do góry
karinos83

PostWysłany: Sro Lis 16, 2016 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nie popieram takich rozwiązań. Uważam, że tylko samodzielnie zaaranżowane pomieszczenie spełni w 100% nasze oczekiwania. Przy takiej aranżacji nie ma większych problemów - trzeba tylko mieć pomysł. W sklepach meblowych takich jak np. ten http://www.meble-lider.pl/ bez problemu kupimy meble. A inspiracji co do samej aranżacji łatwo możemy poszukać w sieci lub w magazynach wnętrzarskich.
Powrót do góry
Ajlar

PostWysłany: Nie Lis 20, 2016 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm nie wydaje mi się, aby była konieczność zatrudniania fachowca. Przy odrobinie fantazji można świetnie urządzić sobie samodzielnie wnętrze. Ja zawsze przeglądam strony z różnymi aranżacjami i stamtąd biorę pomysły. Ostatnio trafiłam na wnętrze ozdobione szkłem. Taki fusing wrocław cieszy się coraz większa popularnością. Szkło można wykorzystac na różne sposoby - jako dekorację także do wykonania ścianek i parawanów a nawet mebli szklanych. Firma LadneSzklo oferuje szeroki wybór produktów ze szkła o dowolnym kształcie i kolorze. Istnieje możliwość umieszczenia na szkle dowolnej grafiki (może to być np zdjecie)
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Czw Maj 18, 2017 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli interesuje Was tematyka architektury i aranżacji wnętrz, zajrzyjcie na stronę www.dekoarchitekci.pl . Jest tam wiele inspirujących artyków o tej tematyce oraz recenzje dotyczące różnych firm meblarskich. Nie wiem jak Wy, ale ja lubię sobie czasami poczytać takie blogi, zawsze mnie inspirują do wprowadzenia jakiś zmian w mieszkaniu Wink
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

Skocz do: