FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jak zabezpieczyć firmę?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lidiaa851

PostWysłany: Pon Wrz 05, 2016 10:40 am    Temat postu: Jak zabezpieczyć firmę? Odpowiedz z cytatem

Jak zabezpieczyć firmę przed różnymi zagrożeniami? - przede wszystkim fizycznymi (np. kradzieżą sprzętu i danych), ale i innymi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ibiza23

PostWysłany: Pon Wrz 05, 2016 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze to zamontować odpowiedni alarm.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ignacyy91

PostWysłany: Pon Wrz 05, 2016 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem absolutna podstawa to system alarmowy. Taki system nie zapewni jednak bezpieczeństwo systemów informatycznych i przetwarzanych przez nie danych - zapewni to jednak klatka faradaya http://emcek.com.pl/pl/oferta/klatki-faradaya/, która zapewnia pełną separację od zewnętrznego środowiska elektromagnetycznego, co jest niezbędne m.in. w przypadku firm badawczych, czy serwerowni, ale też firm dbających o swoją prywatność.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KamisK

PostWysłany: Pon Wrz 05, 2016 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja skupię się przede wszystkim na zabezpieczeniu danych firmowych, bo według mnie na to kluczowe znaczenie. Jeśli nie wiecie, jak bardzo jest to istotne, to poczytajcie o tym w http://www.integratedsolutions.pl/pl/oferta/security/bezpieczenstwo-it/ Nie znam żadnej osoby, która jest świadoma tych zagrożeń i je ignoruje. Weźcie to pod uwagę przy kolejnych inwestycjach.
Powrót do góry
marikita

PostWysłany: Pią Paź 14, 2016 7:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ignacyy91 napisał:
Zzapewnia pełną separację od zewnętrznego środowiska elektromagnetycznego, co jest niezbędne m.in. w przypadku firm badawczych, czy serwerowni, ale też firm dbających o swoją prywatność.

Jak chodzi o serwerownie, ich wyposażenie i ogólnie infrastrukturę sieciową to możesz zajrzeć na stronę tej firmy, jest tam chyba wszystko z tego rodzaju urządzeń.
Powrót do góry
Pawelek77

PostWysłany: Pią Paź 27, 2017 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie trzeba przemyśleć zakup firmowego sejfu. Tutaj masz mały poradnik http://www.twojinformator.pl/sejfy-antywlamaniowe-naszej-firmie/ W chyba każdej firmie są ważne dokumenty, które nie powinny nigdzie wypłynąć. Nie mówi się wiele w naszym kraju o przestępczości gospodarczej, co najwyżej w kontekście wyłudzeń VAT-owskich, ale prawda jest taka, że jeżeli nie zabezpieczymy swoich dokumentów, to ryzykujemy całkiem sporo. Nie wspominając o tym, że przecież w firmach trzyma się kosztowności, których utrata musi sporo kosztować.
Powrót do góry
Jagoda29

PostWysłany: Sob Paź 28, 2017 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak na dobrą sprawę firmę możemy zabezpieczać pod wieloma względami, nie tylko pod kątem kradzieży mienia. W przypadku firm transportowych moim zdaniem bardzo dobrym rozwiązaniem może okazać się taka opcja jak http://rozliczaniepracykierowcow.pl , sprawiająca, że obsługa tachografów cyfrowych jest o wiele łatwiejsza. Jednocześnie dzięki takiemu rozwiązaniu właściciel będzie dokładnie wiedział, ile godzin przepracował dany kierowca, a tym samym w razie kontroli będzie on mógł "spać spokojnie".
Powrót do góry
kaska147

PostWysłany: Czw Lis 02, 2017 4:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zainwestuj w ochronę
rybitwa

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 12:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto też mieć świadomość tego, gdzie i jak przetwarzane są nasze dane. Polecam zapoznać się z informacjami na stronie http://bringingprivacyback.com/. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, co dzieje się tak naprawdę w sieci.
Powrót do góry
Lisianora

PostWysłany: Pią Mar 02, 2018 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ochrona danych jest ogromnie ważna! Poszukaj kogoś od ABI/IOD, najlepiej z outsourcingu.
Kiru

PostWysłany: Wto Mar 06, 2018 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może odezwiesz się bezpośrednio do producentów, jnp Tim ktora bezposredni sprzedaje systemy alarmowe. Zazwyczaj umowy bezpośrednie dają sporo plusów i marża nie jest zwiększona. Zazwyczaj niesie to parę komplikacji, ale na dłuższą metę się opłaca. Pamiętaj też o odpowiednim bezpieczeństwie sklepu/sprzętu, czy nawet przewożenia go. Tu Ci proponuję agencję ochroniarską Konsalnet, która specjalizuje się w zakładaniu systemów alarmowych https://www.konsalnet.pl/oferta/monitoring/
Powrót do góry
KonferencyjnaPani

PostWysłany: Pon Mar 19, 2018 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Planuję wynająć firmę, która zajmuje się ochroną mienia. Póki co mam na oku tę > http://www.clarsystem.pl/ Każdego klienta i każdy obiekt traktują indywidualnie. Ofertę cenową przygotowują po spotkaniu z Klientem, wspólnym ustaleniu zakresu i częstotliwości usługi. W przypadku obiektów wymagających specjalistycznej technologii w spotkaniu bierze udział również przedstawiciel Działu Technologii. Co myślicie o takim rozwiązaniu ?
Powrót do góry
pikolo1

PostWysłany: Sob Mar 24, 2018 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabezpieczyć firmę można na wiele sposobów, jednym z takich praktycznych opcji jest montaż monitoringu, w sieci można znaleźć gotowe zestawy np coś w tym stylu https://elektromaniacy.pl/product-pol-5706-ZESTAW-MONITORINGU-DAHUA-DO-FIRMY-PLACU-PARKINGU-FULL-HD-2-MPIX.html idealnie sprawdzi siew firmie i odpowiednio ją zabezpieczy.
Alexa555

PostWysłany: Nie Cze 24, 2018 11:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jesteś człowiekiem, który martwi się o bezpieczeństwo własnej familii lub przedsiębiorstwa to sugeruję, że należałoby zastanowić się nad zamontowaniem alarmu w pomieszczeniu, który będzie ostrzegał o niepożądanych ludziach. Ja postanowiłam mieć taki u mnie w apartamencie i aktualnie naprawdę czuję się pewnie. Uwierzyłam firmie smartsignal.pl.
Powrót do góry
Andre36

PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jesteś osobą, która troszczy się o bezpieczeństwo swojej familii lub firmy to doradzam, że warto pomyśleć o założeniu alarmu w pomieszczeniu, który będzie sygnalizował o niepożądanych ludziach. Ja postanowiłam mieć taki u mnie w domu i teraz naprawdę czuję się stabilnie. Zaufałam przedsiębiosrstwu smartsignal.pl.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: