FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Samochód dla kobiety - jaki?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
plavka

PostWysłany: Czw Lis 09, 2017 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się bardzo podoba Peugeot 208, do tego fajne wyposażenie ma no i oszczędny silnik, nie pali dużo. My go raczej teraz kupimy Very Happy bo jesy wyprzedaż rocznika i świetne ceny maja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
playskin

PostWysłany: Pią Lis 17, 2017 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie zależy, ile miejsca potrzebuje ta kobieta, ja mam dzieci i psa więc małe auto odpada

great post to read
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Imkim

PostWysłany: Pon Lis 20, 2017 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba najważniejsze, żeby samochód był dopasowany do wymagań. Jeśli ma być głównie do miasta, to raczej jakieś małe zwinne autko, ewentualnie duże, rodzinne, gdy jest konieczność podróżowania z dziećmi czy zwierzakami. Najlepiej sprawdź sobie dostępne modele na http://www.papis.pl/ wg mnie sensowne propozycje Smile
Powrót do góry
toyat

PostWysłany: Pon Lis 20, 2017 2:47 pm    Temat postu: samochodzik Odpowiedz z cytatem

A co byście powiedzieli na samochód taki jak toyota? Przestronny, elegancki, A przede wszystkim bezpieczny. Myślę, że takie cechy auta przypadną do gustu każdej kobiecie. Sam kupiłem toyotkę prawie pięć lat temu. Do tej pory spisuje się niemal bez zarzutu. A jako że jestem głową rodziny, gdy przewożę żonę i dwójkę swoich córeczek, jestem za nich odpowiedzialny. A że toyoty są mało awaryjne i bardzo bezpieczne, stawiam na nie zdecydowanie. A dzięki takiemu kredytowi - https://www.santanderconsumer.pl/kredyty-samochodowe/kredyt-samochodowy,1.html szybko udało mi się pozyskać pojazd
Powrót do góry
bczkix1

PostWysłany: Pon Lis 20, 2017 4:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się najlepiej podobają te Pacemany Mini, oglądałam ostatnio taki model w warszawskim Bawaria Motor Mini na Czerniakowskiej, zaufany dealer tej marki, nawet ich wyróżnili jako dealera roku 2016.
tiktu

PostWysłany: Wto Lis 21, 2017 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ech, bez sensu są takie podziały - kobiece, męskie.. nie bardzo w nie wierzę
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: