FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Samochód dla kobiety - jaki?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mireek55

PostWysłany: Wto Mar 07, 2017 8:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla kobiety to chyba powinno być małe i zwrotne autko
waclaw

PostWysłany: Sro Mar 08, 2017 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej to jakis mniejszy z malym silnikiem, zeby malo palil na miescie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mirkaaa

PostWysłany: Pią Mar 31, 2017 4:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krommer napisał:
To też w sumie zależy od kobiety, bo są takie, które się pewnie czują za kółkiem i sobie poradzą z nowym autkiem. Szczególnie takim jak MINI z Bawarii, bo to aż strach zarysować Smile A na poważnie to znam kilku młodych kierowców, którzy jako pierwsze auto mieli takie prosto z salonu i jeździli nim bez kraksy przez długie lata.

To prawda wszystko zależy od kierowcy. Wiem, że w Bawaria Motors masz samochody nowe i używane więc można dostosować to do czyiś potrzeb. Osoba, która czuje sie pewnie kupi nowy, a osoba która boi się że może zarysować używany. Uważam, że to najlepsze rozwiązanie Smile
Powrót do góry
jola

PostWysłany: Nie Kwi 02, 2017 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mały, ładny i niezawodny kompakcik lub mniejszy

--------------------
książki dla dzieci
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
temphisce

PostWysłany: Nie Kwi 02, 2017 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fiat 500
To ulubieniec głównie kobiet, który na ryku zadebiutował w 2007 roku i jest produkowany do dziś, a w tym roku przeszedł gruntowny facelifting. Zaczynam od niego dlatego, że jest pierwszy w kolejności alfabetycznej, ale warto zauważyć, że to techniczny brat bliźniak Forda KA, choć dający nieco więcej możliwości w postaci większego wyboru wersji i silników, za to z mniejszym bagażnikiem. Obecnie Fiat prowadzi wyprzedaż tego modelu i w oficjalnym cenniku widnieje przy nim cena 38 500 zł, jednak wystarczy wejść na dowolny serwis ogłoszeniowy, by znaleźć ten model w cenie niższej o 1500–2500 zł. To zbliża nas do granicy 30 tys. zł i tu oczywiście nie ma problemu z zakupem tego samochodu. W zasadzie wystarczy taka kwota na zakup 2–3-leteniego Fiata w niemal dowolnej wersji wyposażenia poza Abarthem.
toyat

PostWysłany: Sro Kwi 12, 2017 9:15 am    Temat postu: Autko Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to rzecz głównie indywidualnych upodobań, ale dla kobiety powinno być auto wygodne, mało awaryjne i z pojemnym bagażnikiem. Kiedy kupowałem przed ślubem nowe auto, konsultowałem się z Helą, moją obecną żoną. Ona chciała jakąś większą osobówkę, więc zdecydowaliśmy się na passata i jesteśmy zadowoleni. Przy okazji chciałem się Was poradzić, bo ubezpieczyciel namawia mnie na autocasco. Waham się, czy wybrać AC czy może minicasco. Poczytałem o tym trochę tutaj - http://www.uslugi24.net.pl/minicasco-i-autocasco-%E2%80%93-czym-sie-roznia-i-co-lepiej-wybrac/, ale jeszcze nie wiem. Coś podpowiecie?
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Czw Kwi 13, 2017 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko powiedzieć jakie auto będzie najlepsze. Moim zdaniem każdy samochód może się po prostu zepsuć. Często zdarza się to w najmniej spodziewanym momencie. W takiej sytuacji warto wiedzieć, co robić, dlatego ja zachęcam do lektury artykułu: http://motofaktor.com.pl/zepsuty-samochod-na-autostradzie/. To wiedza, którą powinien posiadać każdy kierowca.
Powrót do góry
M_Bar

PostWysłany: Czw Kwi 13, 2017 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam bardzo lubię toyotę aygo Smile Ale to mój faworyt Smile
yprew

PostWysłany: Czw Kwi 13, 2017 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na pewno coś malutkiego Smile
Powrót do góry
koool

PostWysłany: Czw Kwi 13, 2017 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

smarty sa strasznie eleganckie i dla kobiety fajne malutkie Smile
Powrót do góry
Buderus

PostWysłany: Pon Kwi 17, 2017 9:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napewno bardzo pomocny dla Ciebie może być portal który ostatnio znalazłem - http://torywyscigowe.pl/ - sam dowiedziałem się z tam tąd wielu ciekawych rzeczy i na pewno będe go częściej odwiedzał Smile jeżeli macie strony podobne do tej, bardzo prosze o namiary, w wolnym czasie lubię czytać o swojej pasji czyli motoryzacji Very Happy
Powrót do góry
erabev

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2017 8:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie auto dla kobiety? Przede wszystkim sprawne!
Polecam zabrać je do znajomego mechanika. Ja tak sprawdziłem swoje auto firmowe w Auto serwis V-Tronic jeszcze przed zakupem.
Powrót do góry
minna

PostWysłany: Pon Kwi 24, 2017 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coopery są ładne, a z tańszych wersji matiz? Szewrolety xD Generalnie jakieś małe kompaktowe samochody, żeby wszędzie się nimi zmieścić. Nie ma co kupować samochodów wielkich jeżeli to ma służyć tylko jednej osobie. Ja musiałam wziąć z racji posiadania rodziny- samochód rodzinny, ale wziełam tu kredyt https://kredyt123.pl/kredyt-samochodowy , kupiłam opla zafire 7 osobowego i jestem jego szczęśliwą posiadaczką, uwielbiam to auto.
Powrót do góry
silver

PostWysłany: Czw Maj 25, 2017 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

erabev napisał:
Jakie auto dla kobiety? Przede wszystkim sprawne!
Polecam zabrać je do znajomego mechanika. Ja tak sprawdziłem swoje auto firmowe jeszcze przed zakupem.

Bardzo słusznie, sprawne musi być przede wszystkim i dobrze że od sprawdzenia zaczynasz, też mam zaprzyjaźniony warsztat w którym montowali mi zestaw Optima, znalazłam go na tej stronie http://optimagas.com/znajdz-najblizszy-warsztat i zawsze tam jeżdżę nie tylko na okresowe przeglądy instalacji ale również wtedy kiedy coś innego szwankuje.
Powrót do góry
Pinokio

PostWysłany: Pią Maj 26, 2017 6:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym postawił na Opla Corsę. Niewielkie auto, zwrotne, dostatecznie żwawe w konkretnych wersjach silnikowych. Dodatkowym atutem są stosunkowo niskie ceny części, jak to u Opla.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: