FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Depilacja musi boleć?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czarne.oczy

PostWysłany: Sob Kwi 07, 2018 9:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że nie musi boleć! Ja korzystam z depilacji woskiem, którą wykonuje w salonie kosmetycznym, i prawie nic nie boli Smile Moja zaufana kosmetyczka poznań zawsze wie jak dokładnie wydepilować moje nogi, więc jestem zadowolona Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
michal231d

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2018 5:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja słyszałem że każda depilacja bardzo boli i moja koleżanka boi się teraz to zrobić jak jej powiedziałem

Grolsch

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2018 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wcale nie musi boleć ! Takie przynajmniej zdanie ma moja żona, która ostatnio postanowiła zapisać się do kosmetyczki na takie oraz inne zabiegi. Ofertę z tego co kojarzę znalazła na stronie https://www.moment.pl/kosmetyczka/poznan i bardzo sobie chwaliła, bo w jednym miejscu miała oferty różnych kosmetyczek z Poznania i mogła porównać sobie oferty jak i oferowane usługi Wink Mam nadzieję, że komuś pomogłem tym wpisem !
Powrót do góry
toyat

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2018 2:34 pm    Temat postu: Depilowanie się Odpowiedz z cytatem

Depilacja wcale nie musi boleć, ja w każdym razie jestem zdania, że jeśli dobrze się do tego przygotujemy, to możemy nawet we własnym zakresie depilować się. Przecież dojazd do salonu kosmetycznego swoje kosztuje a i jest to niewygodne. Ja w związku z tym wychodzę z założenia, że we własnym zakresie również można się depilować. Od jakiegoś czasu depiluję się woskiem, wiele pomogły mi porady z tego artykułu - http://www.ezebra.pl/Depilacja-woskiem-bikini-w-domu-blog-pol-1508325958.html. A teraz natomiast uciekam i życzę Wam udanego weekendu...
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2018 6:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem bardzo skuteczna jest depilacja i nawet słyszałam, że salon kosmetyczny http://mosbeauty.pl robi to niemalże bezboleśnie. Dzięki laserowi jest uszkodzona struktura włosa, dlatego jest ona tak skuteczna. Ja planuję właśnie się udać do tego salonu na depilację, bo z tego co wiem to prawdziwi profesjonalni i mają konkurencyjne ceny.
Powrót do góry
seru

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2018 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, czy depilacja laserem jest skuteczna jeżeli chodzi o okolice bikini? Pytam, bo chcę właśnie się zapisać na depilacja kraków i nie jestem do końca pewna czy warto. Co wy o tym sądzicie? Jak często korzystacie z takich zabiegów? Będę wdzięwczna za pomoc
Powrót do góry
kiziak

PostWysłany: Pią Maj 18, 2018 4:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też uważam, że dobrze wykonana depilacja laserowa absolutnie nie musi boleć. Dobrej jakości sprzęt i umiejętności kosmetyczki to dwie najważniejsze sprawy. Ja swoją depilację robiłam we wrocławskim salonie COCO-TIME https://www.facebook.com/salon.cocotime/. Według mnie to najlepsze studio urody w mieście - super atmosfera, szeroka oferta na ciekawe zabiegi i przystępne ceny.
Powrót do góry
kamiks

PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla urody trzeba trochę pocierpień. Jednak taki ból da się znieść- depilację da się przeżyć.
MichalekPodloga

PostWysłany: Pią Lip 20, 2018 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Depilacja na pewno nie boli, szczególnie laserem vectus. Sam zabieg jest bezbolesny i komfortowy, co składa się na jego bezpieczeństwo. Szczególnie warto się zainteresować tym tematem gdy zmagamy się z nadmiernym owłosieniem w miejscach szczególnie widocznych jak ręce. Ciekawe informacje na ten temat można znaleźć na https://depilacjavectus.pl/depilacja-rak/, także zachęcam do zapoznania się z treścią tej strony, a na pewno poszerzycie swoją wiedzę na temat takich zabiegów Smile
Powrót do góry
Doll

PostWysłany: Pią Lip 20, 2018 9:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwsza depilacja boli chyba najbardziej, każda kolejna coraz mniej. I to nie, że człowiek się przyzwyczaja, tylko po prostu włoski robią się coraz słabsze.
AnaKacz7

PostWysłany: Pią Sie 31, 2018 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Wam, że depilacja laserowa coraz bardziej siedzi w mojej głowie - nie potrafię sobie nawet wyobrazić, że można na zawsze pozbyć się włosków i nie przejmować maszynką do golenia. Koleżanka przesłała mi ostatnio ciekawą witrynę https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-sopot/ - można dużo wyciągnąć Smile
Powrót do góry
Daniel123

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2018 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o depilacje to może dziewczyny zaintersuje was depilator na Ceneo.pl moja kobieta chce sobie taki kupić na tej platformie, musze przyznać że jest tutaj bardzo dużo ciekawych cen ze wzgledu na wiele sprzedawców w jednym miejscu Smile Mozna znaleźć wiele ciekawych ofert.
Powrót do góry
minna

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2018 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co depilacja bikini warszawa ,nie jest jakoś specjalnie przyjemna,ale nie boli gdy jest używany dobry laser. Nim sie zdecydujesz poczytaj o rodzajach laserów. Spokojnie i odważnie,taki krok to komfort i wygoda na długo.
Powrót do góry
sypek

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 7:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, wydaje mi się, że depilacja zawsze boli - dlatego tak bardzo nie lubię jej wykonywać Sad Niestety, raz na jakiś czas trzeba.
Powrót do góry
Tottror

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie za sprawdzone info. Myślę, że z całą pewnością mi się to przyda Smile
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Skocz do: