FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Gdzie najlepiej naprawiać samochody?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ignacyy91

PostWysłany: Czw Sie 18, 2016 9:19 am    Temat postu: Gdzie najlepiej naprawiać samochody? Odpowiedz z cytatem

Gdzie waszym zdaniem najlepiej naprawiać samochody? - w autoryzowanych serwisach, czy w zwykłych warsztatach?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
paatryk190

PostWysłany: Sro Sie 24, 2016 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnością taniej wychodzi naprawiać samochód w zwykłym warsztacie, ale z jakością napraw w takich miejscach różnie. Jeśli samochód jest nowy, to uważam, że rozsądniej zlecić jego naprawę w serwisie ASO - mamy wtedy jako gwarancję, że wszystko będzie wykonane tak jak powinno. Jeśli macie Opla, to w Warszawie mogę polecić serwis http://www.autozoliborz.pl/serwis-blacharski-mechaniczny - mają tam aktualnie sporo promocji serwisowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomkowiak

PostWysłany: Wto Sie 30, 2016 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystam tylko z warsztatów samochodowych polecony, a i tak człowiek musi znaleźć taki dla siebie za pomocą prób i błędów. Lubię też majsterkować, więc jak tylko potrafię to naprawy robię sam, czy to samochód, czy kosiarka, a do tego mam sprawdzony sklep internetowy http://www.swiece-zaplonowe.pl z takimi częściami jak świece zapłonowe, żarowe, fajki, cewki, przewody WN. Części najlepszych producentów w przystępnych cenach, szybka dostawa.
okon

PostWysłany: Pią Gru 23, 2016 10:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawą ofertę w tym zakresie ma lakiernik wlochy. Serwis nazywa się BLS Wyszomirski. Znajduje się w Warszawie na Parowcowej. Warto sobie tam zerknąć i sprawdzić co oferują. Być może ich usługi przypadną wam do gustu.
Powrót do góry
robokop

PostWysłany: Wto Gru 27, 2016 11:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy co chcesz dokładnie zrobić. Jeśli interesuje Cię przyciemnianie szyb, albo oklejanie samochodu folią, to może zainteresuje Cię oferta firmy http://www.ghostcar.pl/ ?
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Czw Sty 26, 2017 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawiać najlepiej u mechanika, a części najwygodniej kupować w sieci. Mogę Wam na przykład polecić stronę, gdzie można kupić świece zapłonowe: http://krajowy.biz/firma,swiece-zaplonowepl. Mają bardzo duży wybór więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.
Powrót do góry
Iwona

PostWysłany: Nie Sty 29, 2017 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U sprawdzonego mechanika moim zdaniem.
Powrót do góry
marcelinia188

PostWysłany: Nie Sty 29, 2017 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tam, gdzie zazwyczaj naprawiałeś auta w sprawdzonym miejscu lub poprzez znalezienie najlepszego w okolicy warsztatu.
Antoni21

PostWysłany: Wto Sty 31, 2017 12:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zawsze zapoznać się z tematem przed podjęciem konkretnych kroków. Z całą pewnością powinniście zajrzeć na stronę http://zwmczaja.pl/ gdzie dowiecie się więcej o tym, jak prawidłowo dbać o Wasze filtry. Mając tę wiedzę będziecie w stanie zaplanować dalsze działania pod kątem remontów i napraw.
Powrót do góry
elabarbara

PostWysłany: Wto Cze 06, 2017 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No najlepiej wybrać dobry serwis samochodowy. Ja z polecenia moich znajomych korzystam z usług warsztatu w Warszawie- http://autobielany.pl/ Po stłuczce miałam porysowane auto, Lakiernik świetny że nawet śladu nie widać. Polecam.
Powrót do góry
wiatrah

PostWysłany: Sro Maj 23, 2018 1:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W usunięciu szkody po stłuczce pomógł mi serwis blacharski z Warszawy, konkretnie ten: www.serwis-lakierniczy.pl Naprawę była bezgotówkowa, nie chciałem pieniędzy do ręki tylko zależało mi na dobrej naprawie u fachowców na oryginalnych częściach. Warsztat i ubezpieczyciel rozliczyli się między sobą.
Powrót do góry
Rafał44

PostWysłany: Wto Maj 29, 2018 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zostałam raz naciągnięty przez niewielki warsztat i dlatego teraz korzystam wyłącznie z serwisu aso HondaPlaza, który mieści się w Warszawie. Profesjonalna i miła obsługa. Mechanicy mają duże doświadczenie i doskonale wiedzą co trzeba zrobić (bez zawyżania cenników). Nigdy nie było również problemów, że musiałem po niedługim czasie znów wracać z tą samą usterką. Dokładni i uczciwi, więc polecam zdecydowanie Smile
Powrót do góry
Markus32

PostWysłany: Pon Lip 02, 2018 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim napisz jakim autem jeździsz, bo wtedy dużo łatwiej będzie nam polecić Ci odpowiedni serwis. Ja ze względu, że rok temu kupiłem z salonu Kia Optima to stawiam wyłącznie na ASO Malibu Auto Centrum który mogę śmiało polecić osobom jeszcze niezdecydowanym z dużym doświadczeniem oraz dobrymi opiniami klientów. Zawsze starają się o sprawną realizację napraw i jeszcze nie zdarzyło mi się, abym w krótkim odstępie czasu musiał do nich wracać z tą samą usterką. Do tej pory rzeczywiście są niezawodni Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: