FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Co dla majsterkowicza?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hakunamatata

PostWysłany: Nie Sie 14, 2016 2:46 pm    Temat postu: Co dla majsterkowicza? Odpowiedz z cytatem

Chodzi mi o jakiś pomysł na prezent dla majsterkowicza.
Możecie coś polecić?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ledrucka

PostWysłany: Sob Sie 27, 2016 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym mu dała coś klasyczne jak perfumy hugo boss - zobacz tutaj. Majsterkowicz też potrzebuje odrobiny luksusu Wink
Powrót do góry
KamisK

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2016 9:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla majsterkowicza świetnie sprawdzi się , jako prezent gadżet w stylu fajnego scyzoryka, sam chciałbym mieć jakiś porządny, w końcu każdego facetowi tego typu sprzęty przydają się w wielu różnych sytuacjach.
Powrót do góry
margolcia

PostWysłany: Wto Wrz 13, 2016 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja bym kupiła coś niezwiązanego z hobby, bo pewnie pełno takich rzeczy już ma. Postawiłabym na jakiś zabawny, ale też przydatny gadżet, np. pendrive w spersonalizowanej drewnianej obudowie Smile Coś takiego planuję kupić mężowi na Mikołajki.
Powrót do góry
jankos

PostWysłany: Czw Lis 10, 2016 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy majsterkowicz ucieszy się na widok przeróżnych wiertarek, wkrętarek, śrubokrętów, gwoździ czy śrubek. Trzeb oczywiście wybierać tylko te najwyższej jakości. Można takie śruby kupić na stronie sklepu incop.pl/c14,wyroby-srubowe gdzie można być pewnym, że ich jakość będzie bardzo dobra, a ceny korzystne.
Powrót do góry
krismar

PostWysłany: Czw Lis 10, 2016 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak dla majsterkowicza to zdecydowanie narzędzia i to nie byle jakie tylko takie profesjonalne. Które będą mu służyć na długo i nie zniszczą sie za pierwszym razem użytkowania. Takie narzędzia znajdziecie na stronie http://www.hoegert.com/pl kto by nie chciał otrzymać takiego prezentu?
Powrót do góry
pamitex

PostWysłany: Wto Lis 13, 2018 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawdę super pomysł z tą firmą Very Happy Pamiętam jak ja zakładałem kilka lat temu firmę, to ciągle coś nam brakowało, najczęściej trzeba było kupować jakieś śrubki czy inne materiały. Lecz w końcu stwierdziłem, że lepiej wydać więcej i kupić coś dobrego, tak więc zakupiłem na stronie nordsteel, specjalne nity http://norsteel.pl/nity-wzmacniane-hemlok-z-kolnierzem-wpuszczanym-stal-stal/ której miały za zadanie wzmocnić całą konstrukcję wielu sprzętów które w mojej firmie były. Niedługo zakończymy nasz mały remont, mam nadzieję że się uda!
Powrót do góry
jedlińska

PostWysłany: Sro Lis 14, 2018 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie jakiś zestaw narzędzi by się przydał jak sądzę.
Powrót do góry
drim33

PostWysłany: Nie Lis 18, 2018 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tu https://farbyspecjalistyczne.pl/kategoria-produktu/materialy-pomocnicze/akcesoria-malarskie/ masz wiele akcesoriów malarskich, może sie przyda
fiona2606

PostWysłany: Wto Lis 20, 2018 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy jaki budżet możesz przeznaczyć na prezent. Fajnym pomysłem na pewno byłby jakiś zestaw narzędzi ale to zazwyczaj trochę kosztuje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
madera

PostWysłany: Pią Lis 23, 2018 9:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może takie nożyce do blachy https://phuabc.com.pl/nozyce-do-blachy-2 ? A jeśli już ma taki sprzęt, to możecie ogólnie rozejrzeć się w sklepie, bo mają ogromny asortyment. Także bez problemu uda wam się coś znaleźć, tym bardziej że w ofercie znajdziecie samych topowych producentów.
Powrót do góry
anna_em

PostWysłany: Czw Lis 29, 2018 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaglądnij sobie do tego sklepu https://narzedziowy24.eu/. Ja kupiłam tam niedawno w prezencie dla męża zestaw narzędzi. Jest z nich bardzo zadowolony, bo są bardzo wysokiej jakości. Myślę, że porządne narzędzia, to idealny prezent dla majsterkowicza. Smile
Powrót do góry
Tysiak

PostWysłany: Pon Gru 10, 2018 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W żadnym domowym warsztacie nie powinno zabraknąć narzędzi ślusarskich. W domu często wykonuje się różne prace związane z obróbką metalu dlatego warto mieć choćby podstawowe narzędzia. Jeśli takich nie macie to polecam zerknąć na ofertę sklepu https://artykulytechniczne.pl/produkty/frezowanie-gwintow.html - tu znajdziecie solidne narzędzia do wykonywania prac ślusarskich.
Powrót do góry
kofi88

PostWysłany: Czw Gru 27, 2018 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od zawsze kupuję swoje narzędzia w sklepie https://phuabc.com.pl/narzedzia-reczne/szczypce-obcinaki-kombinerki/szczypce-okragle-i-polokragle. Mają bardzo szeroki wybór i praktycznie wszystko co w warsztacie, czy majsterkowaniu potrzebne. Jest to moje hobby więc poniekąd się na tym znam i powiem szczerze, że ciężko będzie Ci znaleźć taki sklep jak ten.
Powrót do góry
15miki

PostWysłany: Czw Gru 27, 2018 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podpytaj jakich narzędzi mu brakuje i kup coś takiego
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: