FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
sprawdzona firma cateringowa - Warszawa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> catering
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pert

PostWysłany: Pon Lip 21, 2014 3:21 pm    Temat postu: catering w Wawie Odpowiedz z cytatem

firma, którą moge polecic to Salmix - sprostali wymaganion kulinarnym mojego szefa, a to nie jest łatwa sprawa xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rysiek_mela

PostWysłany: Pią Wrz 12, 2014 2:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może ktoś z Was poleci dobrą firmę z Poznania? Większość z których usług korzystałem była do niczego...
Powrót do góry
spiskon

PostWysłany: Sob Sty 03, 2015 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz sprawdzonej , dobrej i w świetnej cenie firmy to mogę polecić Ci bez zastanowienia Gastro Center Warszawa http://www.catering-gc.pl
Powrót do góry
endamem

PostWysłany: Sob Sty 17, 2015 5:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podłączę się do tematu, jakaś dobra firma w Libiążu?
falcon

PostWysłany: Pią Sty 23, 2015 4:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W okolicach Warszawy bardzo fajny catering mają tu: www.mazurkashotel.pl/oferta-centrum-konferencyjnego.html . Organizują tez targi, konferencje itp. podobne imprezy.
Nie wiem, jak to wypada cenowo, ale na pewno warto podpytać.
Mam nadzieję, że komuś faktycznie się przyda Smile
Powrót do góry
konfig

PostWysłany: Nie Sty 25, 2015 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O nich jeszcze nie słyszałem
Powrót do góry
Roma

PostWysłany: Pon Maj 04, 2015 3:56 pm    Temat postu: Catering Poznań Odpowiedz z cytatem

rysiek_mela napisał:
A może ktoś z Was poleci dobrą firmę z Poznania? Większość z których usług korzystałem była do niczego...

To w takim razie nie trafiłeś jeszcze na Powozownie.pl Smile Jakie oni wymyślają jedzenie!! Przekonaj się sam: http://www.powozownia.pl/galerie/katering-galeria/ I mogę Ci zaświadczyć, że tak jak pysznie wygląda tak też smakuje Smile To firma, która dostarczała catering na wiele ważnych imprez (Męskie Granie, Malta Festiwal), ale obsługuje również małe rodzinne imprezy (komunie, chrzciny etc.). A i przyrządzą Ci wszystko co chcesz Smile
Powrót do góry
nutrideoso

PostWysłany: Czw Maj 07, 2015 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wdzię, wiele ciekawych ofert tutaj, muszę przyjrzeć się dokładnie Smile
ziutka

PostWysłany: Czw Maj 28, 2015 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym chciała nieco inaczej podejść do tematu, ale chodzi również o firmę cateringową. Sama rozkręcam taki biznes, ale nie będę podawac nazwy ani żadych informacji, bo nie zalezy mi na promocji, a na informacji, z jakich systemu rezerwacji online warto korzystać. Jesli jest tu ktoś, kto prowadzi catering to bede wdzięczn za podpowiedź, jak te wszystkie zamówienia usystematyzować?
Powrót do góry
viedee

PostWysłany: Pon Cze 01, 2015 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz sobie http://www.booking-please.com/ . My to mamy, możesz mieć w angielskiej wersji językowej, zależy jaki jest Twoj target. Śmiało mogę polecić.
Powrót do góry
zosia3313

PostWysłany: Czw Sie 27, 2015 5:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Wam,że wcale nie jest tak łatwo znaleźć dobry katering. Niby firm w Warszawie jest sporo ale niewiele z nich tak naprawdę zna się na rzeczy. Czasami również mają bardzo wysokie ceny, zupełnie nieadekwatne do tego co się zamawia.

Ledrucka

PostWysłany: Sob Wrz 19, 2015 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z całą pewnością warto wspomnieć o tej firmie http://mazowszak.com.pl/ Nie znam drugiej takiej, o której tak dobrze się mówi. Nie żądają majątku za obsługę, a ich menu jest naprawdę wyborne.
Powrót do góry
violetta

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2015 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostatnio gosciliśmy naszych klientów z Francji i też chcielismy zamówic jakiś catering na konferencje jednak nic nie spełniało naszych oczekiwań, a oczywiście chcieliśmy dobrze wypaść Wink znajomy zaproponował żebyśmy po tym cięzim dniu poszli do restauracji Salto na Wilczej, bo to jedna z najlepszych w mieście. Nie mylił się! Kolacja była przepyszna, goście z Francji byli zachwyceni i powiedzieli, że na pewno do polski wrócą, nawet tylko ze względu na to miejsce ;P
Powrót do góry
Kajtek89

PostWysłany: Nie Paź 04, 2015 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy też od tego jakich produktów i dodatków firma używa na kuchni. Czasami zdarza się, że są najtańsze przyprawy, a czasem kupią w jednym z lepszych sklepów jak tu http://www.kochamprzyprawy.pl. Wiadomo, że nie każdy klient wyczuje różnice, ale Ci, którzy jadają w takich miejscach na co dzień od razu wyczują. Dlatego na to też trzeba uważać.
Powrót do góry
huzar

PostWysłany: Nie Lis 15, 2015 1:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grunt to sprawdzone miejsce, warto mieć jedną dobrą firmę i wtedy mamy pewność jakości oferowanych produktów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> catering Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

Skocz do: