FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jakie obrazy drukowane

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Antoni21

PostWysłany: Sro Lis 16, 2016 9:32 am    Temat postu: Jakie obrazy drukowane Odpowiedz z cytatem

Cześć! Szukam nowych rozwiązań do pokoju i po przejrzeniu mnóstwa inspiracji, doszedłem do wniosku, że bardzo ciekawym pomysłem są obrazy drukowane. Pytanie, czy ktoś z Was miał u siebie takie elementy wystroju? Jeśli tak, to jak sprawdzają się pod kątem użytkowania i brudzenia się?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bizneswoman987

PostWysłany: Wto Sty 17, 2017 11:16 am    Temat postu: Fotoobraz Odpowiedz z cytatem

A co powiesz o fotoobrazie na zamówienie? Ładne widziałam tutaj http://www.sweethomedecor.pl/fotoobrazy. Nadają się do domu, biura a nawet na prezent Smile
Powrót do góry
jankos

PostWysłany: Sro Sty 18, 2017 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie słyszałam o takiej możliwości, ciekawe jak to kosztowo wychodzi.
Powrót do góry
tatanka

PostWysłany: Pią Lut 24, 2017 5:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obrazy drukowane to nie tylko ciekawe rozwiązania do domów, można nimi ozdobić ściany w obiektach konferencyjnych, hotelowych, biurach. Tego typu obrazy można zmówić w sklepie https://lotari.pl/
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Czw Maj 18, 2017 10:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzi Ci po prostu o fotoobrazy, tak? Żeby dawały one naprawdę dobry efekt i ładnie się prezentowały musisz zadbać o to, aby były wykonane na wysokiej jakości płótnie, a nie na poliestrowym canvasie - w przeciwnym razie możesz uzyskać sztuczny, świecący efekt zamiast matowego obrazu. Mogę Ci polecić stronę Fotoobrazyinfo.pl , na której możesz zamówić takie obrazy wykonane na bawełnianym płótnie malarskim wysokiej jakości, drukowane w technologii HP Latex, dzięki czemu mają trwałe i intensywne kolory Smile
Powrót do góry
blondina

PostWysłany: Sob Maj 12, 2018 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz na myśli coś takiego jak fototapety? Jeśli tak to jak najbardziej wygląda to bardzo fajnie.
Powrót do góry
apert

PostWysłany: Czw Sie 22, 2019 9:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamiast obrazów zalecałabym do pomieszczenia kupić którąś z fototapet https://uwalls.pl/ mi osobiście podobają się fototapety natura, są realne i mile na pewno spędza się czas patrząc na taką ścianę
Powrót do góry
Nikola

PostWysłany: Czw Sie 22, 2019 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piszesz o obrazach, a dajesz linka do strony z maskownicami do karniszy. Clickbait.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: