FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Odwodniona skóra
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pejka

PostWysłany: Nie Sie 07, 2016 10:42 pm    Temat postu: Odwodniona skóra Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy to wina kawy, papierosów czy czego, ale mam odwodnioną skórę. Czy La Roche Posay Hydraphase Intense serum jest mi w stanie pomóc? Bardzo nie chciałabym rezygnować z moich nałogów. Wiem, są złe, ale teraz nie czas na zmiany w życiu. Muszę tylko nawodnić mocno moją skórę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jankos

PostWysłany: Pon Sie 08, 2016 6:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym z takim problemem poszła do lekarza bo lepiej dowiedzieć się od specjalisty co może być przyczyną i jak temu przeciwdziałać.
Powrót do góry
pola35

PostWysłany: Sro Sie 10, 2016 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może zwyczajnie piszesz za mało wody. Kawa i papierosy swoją drogą, musisz przy tym wypijać ok. 2 litry czystej wody. Kosmetyk o który pytasz jak widzę http://www.laroche-posay.pl/produkty-do-zabieg%C3%B3w-piel%C4%99gnacyjnych/Hydraphase/Hydraphase-Intense-Serum-p7280.aspx jest przeznaczony do skóry odwodnionej to na pewno pomoże, to bardzo dobra marka. Ale przy tym pamiętaj o tej wodzie.
Powrót do góry
Anka Forex

PostWysłany: Sro Sie 10, 2016 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jeśli początkowo będzie ci trudno przyswajać tyle wody spróbuj jeść produkty, które dużo jej zawierają, np. arbuz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jankos

PostWysłany: Wto Sie 16, 2016 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja myślę, że przy bardzo suchej skórze najlepiej iść do dermatologa.
Powrót do góry
Gonzo

PostWysłany: Nie Sie 21, 2016 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy sucha skóra to tylko jeden powód zmartwienia. Nie występują u ciebie objawy jelita drażliwego. Bo tryb życia jaki prowadzisz bardzo na to wskazuje. A sucha skóra to pierwszy sygnał. Więc wszystkie rady pij dużo wody mineralnej są właściwie. Ale nie zaniedbaj wizyty u lekarza. Ja bym to sprawdził.
Powrót do góry
jankos

PostWysłany: Pon Sie 22, 2016 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wydaje mi się że choroba jelita nie idzie w parze z suchą skórą.
Powrót do góry
Federka

PostWysłany: Czw Sie 25, 2016 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odwodnienie najbardziej grozi nam w czasie wakacyjnych upałów. http://obk.pl/odwodnienie-czy-to-jest-niebezpieczne/ przeczytaj jak to odwodnienie działa i jak bardzo jest niebezpieczne. Warto pić wodę, ona dobrze działa na nasz organizm.
Powrót do góry
jankos

PostWysłany: Pią Sie 26, 2016 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę, ze warto taki problem przedyskutować z dermatologiem, na pewno coś doradzi.
Powrót do góry
wiralka

PostWysłany: Czw Wrz 01, 2016 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciemieniucha na brwiach to dopiero powazny problem łuszczenia się skóry gdzie tej wody w organizmie w tej części nie ma.. dlatego http://emolium.pl/baza_wiedzy/ciemieniucha.aspx wcześniej też przeczytałam o zwykłem ciemieniuszce, jak dbać jak nawilżać etc
Powrót do góry
murarz57

PostWysłany: Wto Cze 05, 2018 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda ciemienucha czesto występuje przy suchej skórze. Problem oczywiście dotyczny niemowląt. Najlepszym moim zdaniem jest https://www.cefarm24.pl/a-derma-primalba-szampon-w-piance-na-ciemieniuche-150-ml.html Jest to bezpieczny szampon. Nie zawiera alkoholu i jest bez parabenów. Nie szczypie w oczy.
Powrót do góry
bunia

PostWysłany: Sro Cze 13, 2018 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napewno spozywanie tego typu używek nie wpływa dobrze na skóre. Powinno się dbać o jej odpowiednie nawilzenie, stosowac odpowiednie kremy typu cetaphil da ultra i pic duzo wody. Konsultacja z dermatologiem takze nie zaszkodzi
Powrót do góry
Joasia0808

PostWysłany: Sro Cze 13, 2018 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na taką skórę to trzeba odpowiednie kosmetyki, przede wszystkim, takie które nie zaszkodzą jeszcze bardziej. Powiem szczerze, ja mam takie fajne do skóry atopowej. Nie wysuszają, pięknie pielęgnują sa z atopis.pl bardzo fajne. Świetnie mi się sprawują.
Powrót do góry
renco

PostWysłany: Sob Lip 21, 2018 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U dzieci to jest poważne zagrożenie! Nie można tego bagatelizować! Odpowiednia pielęgnacja to podstawa! Oliwka dla dzieci Johnsons Baby https://www.johnsonsbaby.com.pl/produkty/dla-noworodka to bardzo wydajny kosmetyk. Na jedno użycie wystarcza mała ilość produktu. Świetnie się rozprowadza. Delikatny masaż bardzo wzmacnia więź rodzic-dziecko. Pomaga rozładować różne napięcia i uspokoić dziecko, przygotowując je np. do snu. Oczywiście ma również, a może przede wszystkim działanie nawilżające
Powrót do góry
dalajlama

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bunia napisał:
Napewno spozywanie tego typu używek nie wpływa dobrze na skóre. Powinno się dbać o jej odpowiednie nawilzenie, stosowac odpowiednie kremy typu cetaphil da ultra i pic duzo wody. Konsultacja z dermatologiem takze nie zaszkodzi

No akurat cetaphil naprawde swietny. Mi bardzo pomogl, a skora byla okropnie napieta i zdarzalo jej sie z tej suchosci nawet pekac...
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: