FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Praca za granicą?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rybitwa

PostWysłany: Wto Maj 30, 2017 9:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do pracy za granicę najlepiej wyjechać mając konkretne wykształcenie i doświadczenie. Inaczej zapewne wylądujemy na zmywaku. Polecam więc porobić sobie dodatkowe kursy, na przykład Dom Wiedzy ma w ofercie bardzo ciekawe szkolenia kadry i płace. Może i Wam przypadną do gustu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomekkk

PostWysłany: Wto Cze 27, 2017 8:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mamy dobry zawód, znamy języki obce, a za granicą czekają na nas lepsze warunki pracy, to według mnie jak najbardziej warto zaryzykować i wyjechać. Zawsze to sposób na zdobycie nowego doświadczenia, ale też na zaoszczędzenie pieniędzy, które na pewno każdemu się przydadzą. Ja jestem grafikiem komputerowym i jak na razie nie myślę o wyjeździe za granicę, pracuję w Polsce i jestem zadowolony z pracy tutaj.
refort

PostWysłany: Wto Cze 27, 2017 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że praca za granicą daje mnóstwo radości, doświadczeń i poznajemy wiele ludzi, jednak tesknota za bliskimi tez jest mega odczuwalna..
Powrót do góry
Ferdek89

PostWysłany: Pią Lip 07, 2017 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałem pewien epizod w moim życiu gdzie pracowałem za granicą. A dokładnie przez jakiś rok byłem nauczycielem Polskiego w szkole w Rosji. Musiałem wykupić na 12 miesięcy z https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-produkt/58319/samochod/ubezpieczenie-oc-zielona-karta aby nie musieć wykupywać ich ubezpieczenia OC a korzystać z mojego polskiego. Czy pracowało mi się źle raczej nie. Trafiłem na bardzo miłych ludzi, ale jednak nie ma to jak w domu. To prawda tęsknota za rodziną zżera człowieka. I choć nie wiadomo jakich bym pieniędzy nie dostał już więcej się z Polski nie ruszam. A przecież Rosja to nie drugi koniec świata. I jednak język jest nawet podobny, bo wywodzi się tak jak polski z języków słowiańskich. Zresztą także mogłem co jakiś czas jeździć do domu. Ale to są dwa trzy dni. Choć to i tak lepiej niż nic. Podziwiam ludzi którzy mając całe rodziny w Polsce pracują za granicą i to nie na czas określony, ale ciągle. Mam taką znajomą, która już z 7 lat pracuje w Niemczech, ale męża i dzieci ma tu w Polsce. Ja bym nie dał rady na taki układ
Powrót do góry
konferp

PostWysłany: Pią Lip 07, 2017 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praca za granicą ale gdzie dokładnie? Holandia i zbieranie kwiatów? Francja i zbieranie winogron? Czy Hiszpania i zbieranie pomarańczy?
Powrót do góry
Jagoda29

PostWysłany: Pon Lip 10, 2017 4:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno możliwości w zakresie pracy zarówno w kraju, jak i poza jego granicami mamy dzisiaj wiele. Niemniej jednak myślę sobie, że przede wszystkim powinniśmy stawiać na takie oferty pracy, jak te w Grupie Most Wanted http://www.mostwanted.pl/ . Przede wszystkim bowiem jest to firma, która działa na naszym rynku już od wielu lat i pracownik jest tam ceniony. Ponadto możemy być w tym przypadku pewnie miłej atmosfery pracy, jak i regularnie wypłacanych wynagrodzeń.
Powrót do góry
monimm82

PostWysłany: Wto Lip 18, 2017 8:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym nie mogla opuscic Polski, mam tu mase znajomych, przyjaciol i rodzine. Poza tym mimo wszystko bardzo lubie moj kraj. Jezeli za malo zarabiasz to moze sprobuj poszukac czegos innego? Moze poratuje Cie praca dodatkowa. Taka praca to super sprawa, jezeli chodzi o zarabianie przez internet na sieci afilacyjnej MyLead. Mozecie rozwijac swoje hobby np piszac bloga i jeszcze na tym zarobić Smile
Powrót do góry
Telus

PostWysłany: Sro Wrz 20, 2017 6:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Decydując się na pracę za granicą warto już wcześniej znaleźć sobie dobry transport do państwa, w którym zamierzacie pracować. Moim zdaniem przewozy pasażerskie do belgii czy też innych krajów europejskich na bardzo wysokim poziomie świadczy firma RKTRANS i polecam wam zainteresować się ich ofertą.
Powrót do góry
Iwo

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2017 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praca za granicą, to większe zarobki niz w kraju. Osobiście nie chciałbym wyjeżdzać na dłużej niż jeden sezon. ALe warunkiem jest znajomość języka w stopniu komunikatywnym. W przeciwnym razie, jest się zależnym od innych. Dlatego warto uczyć się na kursach językowych. W https://lincoln.edu.pl/krakow/jezyk-hiszpanski/ można uczyć się nawet języka hiszpańskiego.
Powrót do góry
kalicki12

PostWysłany: Sob Wrz 23, 2017 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli myślicie o wyjeździe do pracy za granicę to podstawą jest język angielski. Warto przed wyjazdem wybrać się na kurs i podszkolić trochę język. Na stronie http://klubjezykowy.com/ znajdziecie wiele informacji na temat dostępnych kursów.
Powrót do góry
holka

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2017 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest to dobra opcja. Za granicą często można zarobić dużo więcej niż w Polsce.
ajwa

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2017 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

według mnie praca za granicą to o wiele lepszy pomysł niż w Polsce
Powrót do góry
Alpringes

PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 7:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ajwa napisał:
według mnie praca za granicą to o wiele lepszy pomysł niż w Polsce

Zależy co kto preferuje, ja na przykład nie wyobrażam sobie pracy za granicą.
DomiDo

PostWysłany: Pią Lis 17, 2017 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakbyś potrzebowała tłumaczenia dokumentów rekrutacyjnych to polecam Ci biuro https://polyland.pl/oferta/tlumaczenia-dokumentow-rekrutacyjnych/ wykonują sprawnie profesjonalne tłumaczenia
Powrót do góry
agoln

PostWysłany: Nie Lis 19, 2017 4:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

praca za granicą jest dobrym rozwiązaniem dla każdego, kto liczy na wysokie zarobiki
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: