FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Praca za granicą?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiralka

PostWysłany: Sob Maj 27, 2017 7:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obowiazkowo zostań w PL jeśli tylko chcesz zdobyć dobrą pracę to koniecznie pomyśl nad https://www.people.com.pl/ Firma, jako biuro pośrednictwa specjalizuje się w projektach rekrutacyjnych i doradczych w różnych branżach. Złoż swoją aplikacje, moze mają coś dla ciebie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rybitwa

PostWysłany: Wto Maj 30, 2017 9:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do pracy za granicę najlepiej wyjechać mając konkretne wykształcenie i doświadczenie. Inaczej zapewne wylądujemy na zmywaku. Polecam więc porobić sobie dodatkowe kursy, na przykład Dom Wiedzy ma w ofercie bardzo ciekawe szkolenia kadry i płace. Może i Wam przypadną do gustu.
Powrót do góry
Tomekkk

PostWysłany: Wto Cze 27, 2017 8:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mamy dobry zawód, znamy języki obce, a za granicą czekają na nas lepsze warunki pracy, to według mnie jak najbardziej warto zaryzykować i wyjechać. Zawsze to sposób na zdobycie nowego doświadczenia, ale też na zaoszczędzenie pieniędzy, które na pewno każdemu się przydadzą. Ja jestem grafikiem komputerowym i jak na razie nie myślę o wyjeździe za granicę, pracuję w Polsce i jestem zadowolony z pracy tutaj.
refort

PostWysłany: Wto Cze 27, 2017 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że praca za granicą daje mnóstwo radości, doświadczeń i poznajemy wiele ludzi, jednak tesknota za bliskimi tez jest mega odczuwalna..
Powrót do góry
Ferdek89

PostWysłany: Pią Lip 07, 2017 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałem pewien epizod w moim życiu gdzie pracowałem za granicą. A dokładnie przez jakiś rok byłem nauczycielem Polskiego w szkole w Rosji. Musiałem wykupić na 12 miesięcy z https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-produkt/58319/samochod/ubezpieczenie-oc-zielona-karta aby nie musieć wykupywać ich ubezpieczenia OC a korzystać z mojego polskiego. Czy pracowało mi się źle raczej nie. Trafiłem na bardzo miłych ludzi, ale jednak nie ma to jak w domu. To prawda tęsknota za rodziną zżera człowieka. I choć nie wiadomo jakich bym pieniędzy nie dostał już więcej się z Polski nie ruszam. A przecież Rosja to nie drugi koniec świata. I jednak język jest nawet podobny, bo wywodzi się tak jak polski z języków słowiańskich. Zresztą także mogłem co jakiś czas jeździć do domu. Ale to są dwa trzy dni. Choć to i tak lepiej niż nic. Podziwiam ludzi którzy mając całe rodziny w Polsce pracują za granicą i to nie na czas określony, ale ciągle. Mam taką znajomą, która już z 7 lat pracuje w Niemczech, ale męża i dzieci ma tu w Polsce. Ja bym nie dał rady na taki układ
Powrót do góry
konferp

PostWysłany: Pią Lip 07, 2017 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praca za granicą ale gdzie dokładnie? Holandia i zbieranie kwiatów? Francja i zbieranie winogron? Czy Hiszpania i zbieranie pomarańczy?
Powrót do góry
Jagoda29

PostWysłany: Pon Lip 10, 2017 4:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno możliwości w zakresie pracy zarówno w kraju, jak i poza jego granicami mamy dzisiaj wiele. Niemniej jednak myślę sobie, że przede wszystkim powinniśmy stawiać na takie oferty pracy, jak te w Grupie Most Wanted http://www.mostwanted.pl/ . Przede wszystkim bowiem jest to firma, która działa na naszym rynku już od wielu lat i pracownik jest tam ceniony. Ponadto możemy być w tym przypadku pewnie miłej atmosfery pracy, jak i regularnie wypłacanych wynagrodzeń.
Powrót do góry
monimm82

PostWysłany: Wto Lip 18, 2017 8:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym nie mogla opuscic Polski, mam tu mase znajomych, przyjaciol i rodzine. Poza tym mimo wszystko bardzo lubie moj kraj. Jezeli za malo zarabiasz to moze sprobuj poszukac czegos innego? Moze poratuje Cie praca dodatkowa. Taka praca to super sprawa, jezeli chodzi o zarabianie przez internet na sieci afilacyjnej MyLead. Mozecie rozwijac swoje hobby np piszac bloga i jeszcze na tym zarobić Smile
Powrót do góry
Telus

PostWysłany: Sro Wrz 20, 2017 6:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Decydując się na pracę za granicą warto już wcześniej znaleźć sobie dobry transport do państwa, w którym zamierzacie pracować. Moim zdaniem przewozy pasażerskie do belgii czy też innych krajów europejskich na bardzo wysokim poziomie świadczy firma RKTRANS i polecam wam zainteresować się ich ofertą.
Powrót do góry
Iwo

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2017 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praca za granicą, to większe zarobki niz w kraju. Osobiście nie chciałbym wyjeżdzać na dłużej niż jeden sezon. ALe warunkiem jest znajomość języka w stopniu komunikatywnym. W przeciwnym razie, jest się zależnym od innych. Dlatego warto uczyć się na kursach językowych. W https://lincoln.edu.pl/krakow/jezyk-hiszpanski/ można uczyć się nawet języka hiszpańskiego.
Powrót do góry
kalicki12

PostWysłany: Sob Wrz 23, 2017 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli myślicie o wyjeździe do pracy za granicę to podstawą jest język angielski. Warto przed wyjazdem wybrać się na kurs i podszkolić trochę język. Na stronie http://klubjezykowy.com/ znajdziecie wiele informacji na temat dostępnych kursów.
Powrót do góry
holka

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2017 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest to dobra opcja. Za granicą często można zarobić dużo więcej niż w Polsce.
ajwa

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2017 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

według mnie praca za granicą to o wiele lepszy pomysł niż w Polsce
Powrót do góry
viedee

PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 6:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukałam pracy za granicą to na własną rękę mi jednak było ciężko coś znaleźć jeśli mam być szczera. DOpiero jak zglosilam sie do agencji posrednictwa (Grupa No Problem), to oni mi znaleźli bardzo fajną pracę Smile
Alpringes

PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 7:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ajwa napisał:
według mnie praca za granicą to o wiele lepszy pomysł niż w Polsce

Zależy co kto preferuje, ja na przykład nie wyobrażam sobie pracy za granicą.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: