FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Moja szafa jest pusta

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
afrodyta333

PostWysłany: Nie Paź 15, 2017 8:42 pm    Temat postu: Moja szafa jest pusta Odpowiedz z cytatem

Cześć, właśnie robiłam porządki w swojej szafie i niestety czeka mnie sporo zakupów.Mam wyraźne braki w swojej garderobie.Muszę kupić sobie kilka par spodni, ponieważ lekko mi sie przytyło i praktycznie zostałam z jedną parą.
Za oknem jesień więc koniecznie muszę sie w nie zaopatrzyć.
Na pewno będę je zamawiać przez internet, ponieważ kompletnie nie mam czasu na bieganie po sklepach.Szukając w internecie natrafiłąm na ciekawą stronę https://magmac.pl/25-spodnie Chciałam się Was dopytać czy ktoś z Was zaopatrywał się na tej stronie?Zależy mi aby spodnie były wygodne i dobrze uszyte.Więc chętnie skorzystam z Waszych opini.Pozdraiwiam i czekam na informacje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asabert5

PostWysłany: Pon Paź 16, 2017 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja żona ma zawsze z tym problem Very Happy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: