FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
pomoc prawna
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aniela19

PostWysłany: Pią Lip 29, 2016 12:48 pm    Temat postu: pomoc prawna Odpowiedz z cytatem

Witam, posiadam sklep z kosmetykami naturalnymi.Na rozpoczecie dzialalnosci wzielam kredyt.Teraz sprzedaz tez nie idzie dobrze i doszly kolejne..i jak tak dalej pojdzie to niedlugo sie z nich nigdy nie wydostane.Potrzebuje pomocy moze jakis prawnik ktory przeprowadzi ta sprawe.Znacie jakis takich?

Ostatnio zmieniony przez aniela19 dnia Pon Sie 08, 2016 1:04 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ajlar

PostWysłany: Nie Lip 31, 2016 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm a moze http://malopolskiadwokat.pl/ cos Ci pomoze w tej kwestii? Specjalizuje sie takze w prawie gospodarczym:

Prawo gospodarcze

rejestrowanie podmiotów gospodarczych (spółek), stowarzyszeń, fundacji,

obsługa wszelkich podmiotów gospodarczych – spółek prawa handlowego, jednoosobowych działalności gospodarczych,

sporządzanie projektów umów spółki cywilnej, jawnej, partnerskiej, komandytowej, komandytowoakcyjnej, spółki zoo, spółki akcyjnej.windykacja należności
Powrót do góry
anna_em

PostWysłany: Pon Sie 01, 2016 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, pomoc prawną teraz znajdziesz na każdym kroku. Niedawno korzystałam z usług prawnika w sprawie odszkodowań w Koninie http://adwokat-miling.pl/zakres-uslug-3.html całą sprawę udało mi się zakończyć po mojej myśli, jestem zadowolona!
Powrót do góry
karinos83

PostWysłany: Pon Sie 01, 2016 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie jest kancelaria KMM Law. Ich domeną jest właśnie obsługa prawna firm. Myślę, że właśnie w takim miejscu powinnaś szukać pomocy. Zadzwoń, przedstaw sprawę, podpytaj o możliwość współpracy. Kancelaria ma wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia spraw związanych z biznesem.
Powrót do góry
arabikaxx

PostWysłany: Wto Sie 09, 2016 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to taką pomoc oferuje też ten notariusz z Warszawy- http://www.kancelaria-notarialna.net/
Cechuje go duża skuteczność i przystępne ceny, a to dla nie jednego przeciętnego "Kowalskiego" liczy się najbardziej Smile
Basienka89

PostWysłany: Sro Sie 10, 2016 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba raczej ktoś kto pomoże Ci ruszyć sklep. Co pomoże prawnik w nieudanej inwestycji? Przecież nikt nie zmuszał Cię, żebyś wzięła kredyt. W biznesie tak jest, raz na wozie, raz pod wozem. Ale nie sądzę żeby pomoc prawna coś tu zmieniła.
Powrót do góry
ibiza23

PostWysłany: Czw Sie 11, 2016 8:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze można z konsultacji jednak skorzystać.
Powrót do góry
Basienka89

PostWysłany: Czw Sie 18, 2016 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No może konsultacje pomogą, ale jak ktoś nastawia się, że prawnik wyciągnie go z długów bez żadnych konsekwencji to słabo widzę pozytywne zakończenie sprawy Smile
Powrót do góry
nowacz123

PostWysłany: Sob Paź 22, 2016 7:10 am    Temat postu: kancelaria Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z http://krajowy.biz/firma,lwbcompl . Poczytaj o nich recenzje, aczkolwiek patrząc na Twoją sytuację, myślę, że ta kancelaria będzie dla Ciebie odpowiednią formą pomocy. Trzymam kciuki za powodzenie !
Powrót do góry
spacal

PostWysłany: Pon Paź 24, 2016 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kancelaria adwokacka w Pile bardzo dobrze radzi sobie z takimi sprawami. Miałem okazję współpracować z nimi w 2 przypadkach i za każdym razem bardzo mi pomogli.
Powrót do góry
tatanka

PostWysłany: Wto Lis 22, 2016 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zawsze jest konieczność sięgania po pomoc do prawnika.
Wiele kwestii wyjaśnić może specjalny serwis dla przedsiębiorców http://poradnikprzedsiebiorcy.pl/pobierz/umowy na którym dostępne są darmowe wzory dokumentów, a także artykuły pisane przez prawników z zakresu prawa podatkowego, prawa gospodarczego.
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Sob Lis 26, 2016 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno potrzebny jest Ci dobry prawnik. Myślę, że dobrą decyzją będzie Lex Kancelaria. Pracują tam świetni prawnicy z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Warto się do nich wybrać po poradę, jestem pewna, że podejdą do Twojej sprawy profesjonalnie.
Powrót do góry
kwadron

PostWysłany: Nie Lis 27, 2016 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jesteś z Krakowa lub okolic, to ja proponuję Ci kancelarię Pani adwokat Olgii Maciejewskiej: https://www.adwokat-maciejewska.pl/
Myślę, że na pewno pomoże Ci w Twoim problemie. Polecała mi ją moja znajoma, która jakiś czas temu korzystała z Jej usług. Podobno bardzo rzetelnie reprezentuje Klienta w sądzie. Warto mieć taki kontakt z polecenia!
Powrót do góry
tamara38

PostWysłany: Sro Gru 21, 2016 3:36 pm    Temat postu: Prawnik, Wałbrzych Odpowiedz z cytatem

Ja znam jednego sprawdzonego prawnika, z którego usług sama korzystałam, a jest to dobry prawnik Wałbrzych . Pomagał mi przy innego rodzaju sprawie, ale zajmuje się również innymi sprawami. Jest to osoba, która ma odpowiednie doświadczenie i fachową wiedzę.
Powrót do góry
Federka

PostWysłany: Pon Sty 02, 2017 12:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej właśnie udać się do prawnika. Co do ekspertów w dziedzinie własności intelektualnej warto udać się do http://www.kancelaria-szip.pl/pl/zespoly/eksperci,15/6,prawo-wlasnosci-intelektualnej.html . Poważni i wykwalifikowani eksperci. Koniecznie umówcie się na rozmowe.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

Skocz do: