FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Potrzebuje dostać się z Warszawy do Serocka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aldonis

PostWysłany: Pon Lut 17, 2020 12:47 am    Temat postu: Potrzebuje dostać się z Warszawy do Serocka Odpowiedz z cytatem

Ktoś wie jak najszybciej dojadę z Warszawy do Serocka? Potrzebuje dostać się tam szybko jutro rano. Dobrze, żeby było w miarę tanio. Będę wdzięczny za wszelkie informacje/opinie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jasio1990

PostWysłany: Pon Lut 17, 2020 12:52 am    Temat postu: Re: Potrzebuje dostać się z Warszawy do Serocka Odpowiedz z cytatem

aldonis napisał:
Ktoś wie jak najszybciej dojadę z Warszawy do Serocka? Potrzebuje dostać się tam szybko jutro rano. Dobrze, żeby było w miarę tanio. Będę wdzięczny za wszelkie informacje/opinie.

Ja ostatnio jechałem z Serocka do Warszawy (czyli w odwortną stronę) to za kurs zapłaciłem 120zł. Czyli wcale nie drogo ale miałem kartę VIP. Jechałem z miłym przystojnym taksówkarzem o cerze jak złoto, który dodatkowo był niezwykłe kulturalny. Nie tylko pomógł mi wyjąć walizki, ale także dostarczyć je na miejsce w mieście Serock. Taxi to nazywało się o ile dobrze pamiętam Taxi Serock 24h i można je znaleźć na stronie https://taxi-serock.com.pl
Ogólnie polecam bo firma bardzo solidna!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: