FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Rehabilitacja - lepiej prywatnie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamyl87

PostWysłany: Nie Lip 14, 2019 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że nie jest to kwestia lepszej czy gorszej opieki lub sprzętu. To będzie na podobnym poziomie. Jednak kluczową rolę odgrywać będzie czas oczekiwania na rehabilitację. Samo zobaczcie, jakie są kolejki na fundusz, np. w Warszawie https://swiatprzychodni.pl/specjalnosci/rehabilitacja/warszawa/ .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
koffi

PostWysłany: Sro Lip 17, 2019 8:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wiem czy to jest jakaś różnica. Tzn na pewno szybciej wtedy otrzymamy taką pomoc. No a poza tym to najlepiej szukać takiego miejsca,gdzie wykorzystują nowoczesne metody rehabilitacji bo może to pomóc nam szybciej wrócić do zdrowia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
iwonakalinaa

PostWysłany: Czw Lip 18, 2019 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prywatnie jednak będzie lepsza jakość i tak jak wypowiedział się kamyl87, dużo szybciej można taką rehabilitację rozpocząć. Wszystko sprawniej przebiega.
Powrót do góry
olgazzz

PostWysłany: Pią Lip 19, 2019 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zacząć od zrobienia kompleksowych badań, takich jak emg lubin, żeby potem nie chodzić na rehabilitację, która wcale nie pomaga. To są poważne tematy i przed dobraniem ćwiczeń trzeba mieć pełen obraz sytuacji!
Powrót do góry
Joannica

PostWysłany: Pią Lip 19, 2019 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie świetnie sprawdziła się fizykoterapia kraków w Centrum Osteoptaii i Rehabilitacji Smile Gdyby ktoś szukał w Krakowie lub okolicach to polecam http://fizjoterapiadomowakrakow.pl/uslugi/
Powrót do góry
Werox111

PostWysłany: Czw Lip 25, 2019 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ktoś z Was odczuwa silny ból kręgosłupa czy nogi to polecam bardzo dobrego ortopeda pruszków , który w sposób mega profesjonalny zajął sie mną i doprowadził do takiego stanu, że teraz już boli mnie o wiele mniej. Polecam gorąco.
Powrót do góry
Torso12

PostWysłany: Pią Lip 26, 2019 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem po ciężkim wypadku i nie obejdzie się bez nastawiania kręgów szyjnych. Czy możecie polecić dobrego fizjoterapeuty w okolicach Krakowa? Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam
Kicia

PostWysłany: Pon Lip 29, 2019 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja babcia ktora jest w domu seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu gdzie przebywa na prywatnej opiece calodobowej ma przy sobie wykwalifikowanych rehabilitantow i lekarzy ktorzy dbaja o jej zdrowie. Jeszcze 2 miesiace temu miala spore problemy z kregoslupem i ogolnie poruszaniem sie a teraz widzę ze jest z nia znacznie lepiej i nie boli ja tak jak kiedys.
Powrót do góry
Nefrun1

PostWysłany: Sro Lip 31, 2019 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam was. Czy możecie mi może porównać ile może kosztować rehabilitacja prywatna, a rehabilitacja w szpitalu za darmo? Gdyż chciałbym jak najszybciej wrócić do formy.
lis32

PostWysłany: Pią Sie 02, 2019 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsza opiekę można otrzymać jedynie prywatnie... wszystko do tego dąży że niedługo nie będzie już publicznej służby zdrowia, zostaje już tylko kardiolog kraków prywatnie, ginekolog kraków prywatnie czy endokrynolog kraków prywatnie... ech... ciekawe jak to będzie za parę lat
Wymia

PostWysłany: Pon Sie 05, 2019 10:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam was. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad rehabilitacją, gdyż strasznie boli mnie kręgosłup. Co możecie powiedzieć na temat http://ortopedia.org.pl/rehabilitacja/ ? Czy ktoś z was korzystał z ich usług? Jeśli tak to możecie przesłać parę informacji na ich temat. Z góry dziękuję wam za pomoc. Pozdrawiam i miłego dnia życzę.
Powrót do góry
apert

PostWysłany: Czw Sie 08, 2019 3:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystałam z pomocy wielu specjalistów, ale tak naprawdę ortopeda Warszawa http://znanyortopeda.pl/ był mi w stanie pomóc, ciesze się bardzo, że trafiłam w jego ręce
Powrót do góry
angela60

PostWysłany: Pon Sie 12, 2019 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja prywatnie nie chodzę już, bo wydawałam mnóstwo kasy, przeniosłam się do medicover, mam świetny pakiet, dzięki któremu własnie mam również możliwość rehabilitacji - 30 procedur w roku. Płace raz za pakiet i korzystam z opieki, specjalistów, badań i innych przywilejów w pakiecie complex
Powrót do góry
Sillos

PostWysłany: Wto Sie 13, 2019 6:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowałam się znaleźć odpowiedniego specjalistę i rehabilitanta z Wrocławia przez odpowiedni do tego celu portal https://sprawdzonyfizjoterapeuta.pl/fizjoterapeuci/wroclaw+dolnoslaskie Teraz z moim kręgosłupem jest już wszystko okej.
Powrót do góry
Marioo

PostWysłany: Sob Sie 17, 2019 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym poszukał prywatnie, może i drożej ale wydaje mi się, że lepiej na tym wyjdziesz.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

Skocz do: