FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jakie przedszkole
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O obiektach:
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
serdelki

PostWysłany: Wto Cze 13, 2017 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wszystkim za propozycję bo również niedługo będę stał przed tym wyborem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Antoni21

PostWysłany: Wto Lip 25, 2017 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z tym, że jednak prywatne przedszkola mogą być lepszym rozwiązaniem. W nich dzieci mają zazwyczaj lepszą opiekę, co daje im więcej możliwości do rozwoju. Sprawdź ofertę Academyinternational w http://pl.academyinternational.pl/przedszkole-wawer/ Wiele osób chwali tę placówkę, co w ogóle mnie nie dziwi. Warto posłać tam swoje dzieci.
Powrót do góry
katpio123

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2017 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o Łódź to jak dla mnie najlepsze jest tęczowe przedszkole , mają świetną kadrę która jest nastawiona głównie na prawidłowy rozwój dziecka ale też jest dużym plusem, że to przedszkole jest międzynarodowe co pozwoli już od malucha mieć kontakt z językiem obcym Smile Jeśli chcecie dobre przedszkole to właśnie trwa rekrutacja, więc możecie śmiało sprawdzić sobie ich ofertę.
Powrót do góry
murarz57

PostWysłany: Sro Wrz 06, 2017 6:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepsze są obecnie przedszkola językowe. Dzieci najszybciej przyswajają wiedze. Języki obce są ważne w obecnych czasach. A że do przedszkola dziecko potrzebuje kapcie to zobaczcie tu https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-dzieciece_Domowe-buty-dzieciece-i-kapcie-420.html Bardzo fajny wybór, kolorowe propozycje. Kapcie na przylepce, nie będzie problemu z zapinaniem.
Powrót do góry
rafaela

PostWysłany: Pią Mar 02, 2018 8:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My poszukiwaliśmy przedszkola w Warszawie na Wawrze , trafiliśmy na dzień otwarty w Te Vizji i już u nich zostaliśmy. Córka ma tam okację nie tylko do zabawy z rówieśnikami ale też do nauki. Szczególnie podobają mi się cykliczne zajęcia dodatkowe jak kuchcikowo czy warsztaty małego naukowca. Poza tym atmosfera w tym przedszkolu jest bardzo rodzinna .
Powrót do góry
Tosinka

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2018 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Rzeszowie szukajcie Przedszkola Bystrzaki. To bardzo dobre przedszkole, wychowawcy charyzmatyczni, kochający dzieciaki. W każdej sali oczyszczacze powietrza, tak przedszkole dba, by dzieci nie chorowały. Logopeda i fizjoterapeuta do dyspozycji. Spory nacisk kłada na nauke języka angielskiego.
Powrót do góry
falcon

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2018 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór przedszkola to trudne zadanie. Dla mnie szczególnie, bo sama chodziłam do kiepskiego.
Na pewno warto zwrócić uwagę na opinie innych rodziców. Dla mnie ważne jest też wyposażenie. Jeśli widzę w przedszkolu pomoce w tym stylu: http://mojebambino.pl/2310-rytmika , wiem, że zajęcia będą ciekawe, a dzieci zadowolone.
Powrót do góry
uczestniczka19

PostWysłany: Sro Maj 09, 2018 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się od pewnego czasu zastanam zastanawiam nad tym przedszkolem https://szkrabki.pl/aktualnosci/33-dzien-otwarty-w-przedszkolu-szkrabki/ Mam kilka opinni na jego temat i są pozytywne, może ktoś z was zna to przedszkole i może mi doradzić?
Powrót do góry
Anette_23

PostWysłany: Wto Cze 05, 2018 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A są tu jakieś mamuśki z Częstochowy? Pytam, bo muszę znaleźć przedszkole dla mojej małej i zastanawiam się nad http://hocki-klocki.com.pl/ Wink Wiadomo, że jeśli chodzi o przedszkola Częstochowa ma naprawdę spory wybór, natomiast dużo dobrego na ten temat słyszałam i zbieram opinie teraz. Wink)
Powrót do góry
listek5

PostWysłany: Sob Cze 23, 2018 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiacie się już też nad wyborem odpowiedniej szkoły dla dziecka? Na jaką stawiacie? Teraz taka Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie ma dobre opinie, dzieci tutaj szybko się uczą. W prywatnych szkołach na pewno są dobre warunki. Co sądzicie o takiej placówce?
Powrót do góry
wiralka

PostWysłany: Pon Lip 16, 2018 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xxxxxxxxxxxxx

Ostatnio zmieniony przez wiralka dnia Pią Lip 20, 2018 3:38 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
manek11

PostWysłany: Pon Lip 16, 2018 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej kierować się opinią znajomych.
Powrót do góry
Daniel123

PostWysłany: Sro Sie 01, 2018 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcesz aby twoje dziecko miało bardzo ładną wyprawkę do przedszkola to polecam Ci ofert szukać na Ceneo.pl ja własnei tutaj szukam plecak dla przedszkolaka ponieważ ofert jest naprawdę mnóstwo i nie trudno się w nich pogubić. Warto się zainteresować tym tematem jeżeli nie chcecie wydawać za dużo pieniędzy.
Powrót do góry
JackKlark

PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 1:44 pm    Temat postu: Hello Odpowiedz z cytatem

Virus Removal Service
new email setup
data backup recovery
wifi network troubleshoot
cctv camera service in delhi
quicksodes
KamisK

PostWysłany: Nie Paź 28, 2018 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto podejść do tematu poważnie i wybrać takie przedszkole, które będzie największym wsparciem w rozwoju Waszego dziecka. Wiele pozytywnych opinii słyszałem na temat http://thamesbritishschool.pl/ więc myślę, że warto przyjrzeć się im bliżej. Na tej podstawie sami możecie się przekonać, jak dobre placówki mamy w Polsce.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O obiektach: Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: