FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
szkolenia biznesowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O organizatorach, firmach z branży:
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
konfik

PostWysłany: Pon Gru 18, 2017 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie, że coraz więcej jest dostępnych szkoleń w takim zakresie, jak dla mnie jest to bardzo przydatne. Niejeden ma wielkie braki w wiedzy w takim zakresie, a szkolenia takie potrafią pomóc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kasiunia

PostWysłany: Czw Gru 21, 2017 9:06 pm    Temat postu: Szkolenia Odpowiedz z cytatem

Dość intensywnie nas ostatnio szkolą ale chodzi za mną cały czas myśl - może ja zaczęłabym się tym zajmować.Muszę powiedzieć ,że dość mi się to zajęcie podoba, predyspozycje też chyba mam.Postanowiłam więc poszukać w internecie - szkoła dla trenerów.Okazało się ,że jest coś takiego - http://www.szkolatrenerow-ster.pl/. Na razie nie jestem jeszcze zdecydowana , ale kto wie; ważne że coś się dzieje, pzdr
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Pon Sty 08, 2018 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobre rady. W dzisiejszych czasach ciężko funkcjonować w jakiejkolwiek branży bez odpowiednich szkoleń. Właśnie dlatego powinnicie zadbać o to, by się rozwijać. Osoby odpowiedzialne za kadry i księgowość powinny brać udział w takich wydarzeniach jak www.mostwanted.pl/dla-pracownika/szkolenia-i-konferencje organizowanych przez Most Wanted. Sami zobaczycie, jaka będzie to odskocznia dla Waszego biznesu.
Powrót do góry
Magdula88

PostWysłany: Wto Sty 09, 2018 3:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoleń biznesowych jest cała masa, na pewno coś znajdziecie dla siebie. Nie ważne czy macie swoje firmy, czy też planujecie swoją biznesową karierę na etacie w wielkiej korporacji przydać się wam mogą szkolenia od https://witalni.pl/szkolenia/szkolenia-menedzerskie/kompetencje-menedzerskie/ w tym szkolenia menedżerskie, do których bardzo zachęcam. Warto stawiać na samorozwój i kształcenie się Smile
Powrót do góry
Rupi99

PostWysłany: Nie Sty 14, 2018 11:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem się zastanawiam, czy ten cały system szkoleń to nie jakaś wielka lipa i czyste zbijanie kasy, bo przecież każda firma musi wysłać ludzi na szkolenia. Merytoryka może i tam często jest, ale wszystko i tak da się załatwić jedną prezentacją w PP.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O organizatorach, firmach z branży: Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: