FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Aranżacja salonu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
netefix

PostWysłany: Sro Lis 07, 2018 6:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto zainwestować w meble na wymiar. Oczywiście są one trochę droższe, jednak wykonane bardzo dobrze, no i idealnie pasują do wnętrza. Tylko warto korzystać z firmy takiej jak https://www.wior-plyt.pl/ która może się pochwalić dużym doświadczeniem.

Ostatnio zmieniony przez netefix dnia Pią Lis 16, 2018 8:53 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sanqi

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 9:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zgodzę się, meble na wymiar to do kuchni, ewentualnie przedpokój i sypialnia - jakieś duże szafy typu comandor. W salonie to sprawdzają się zwykłe witryny z kolekcji sklepowych, po co kombinować. Potem jakieś ładne dodatki, ładna lampa wisząca i efekt jest świetny, a nie płaci się nie wiadomo ile.
Powrót do góry
zygmunt.korbacki

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupiłem kilka miesięcy temu świetny narożnik w internetowym sklepie meblowym https://www.meblobranie.pl/meble-tapicerowane. Jest bardzo wygodny i porządnie wykonany.
Powrót do góry
Daniel123

PostWysłany: Pon Lis 12, 2018 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dużo ciekawych pomysłów na aranżacje swojego domu mozesz znaleźć tutaj https://nianio.com.pl/category/dom/ Ja wykończyłem całe swoje mieszkanie poradami z tego bloga, na prawdę warto sie tym zainteresować. Jest to bardzo rzeczowy blog w którym możesz znaleźć również wiele innych ciekawych rzeczy.
Powrót do góry
szymoneska

PostWysłany: Pon Lis 19, 2018 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szukam inspiracji w sieci. Na Pinterest jest tego sporo.
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Sro Lis 21, 2018 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale przecież nie ma żadnego problemu z tym, by takie kwestie załatwiać na odległość. Teraz wiele sklepów działa na zasadzie wysyłkowej i raczej każdy z tego korzysta. Ja sam planuję załatwić transport fotela z drugiego końca Polski poprzez giełdę Furgonetkę i wiem, że nie będzie z tym problemu.
Powrót do góry
IrenaKoza

PostWysłany: Pią Lis 23, 2018 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A myślicie, że w salonie sprawdzi się taki panel LED 60x60, czy może jednak będzie dawał za mało światła?
Powrót do góry
mitan

PostWysłany: Sob Lis 24, 2018 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio aranżowałem salon i przyznam szczerze, że nie jest to łatwe zadanie. Bardzo dużo kminiłem i zastanawiałem się nad tym jak najlepiej poukładać meble. Na szczęście nie miałem problemu jeżeli chodzi o lampy, bo te znalazłem na https://www.smx.com.pl/sklep-kategorie/lampy-nowoczesne/ i były świetnej jakości, ale z całą resztą był wielki kłopot
Powrót do góry
sylwia4012

PostWysłany: Sro Lis 28, 2018 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrym pomysłem jest korzystanie z oferty firmy https://instalacje.nautilus.net.pl/uslugi/telewizja Marka zajmuje się dostarczaniem rozwiązań audiowizualnych m.in. do domów prywatnych. Sprzęt, jaki oferuje, jest najwyższej jakość oraz zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Marka działa w branży od wielu lat i cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami. Oferta jest szeroka i łatwo coś z niej wybrać.
Powrót do góry
MonikaRab

PostWysłany: Czw Sty 10, 2019 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie doświadczony architekt wnętrz białystok. Korzystając z usług profesjonalisty nie musisz się martwić obliczeniami, wymiarami i całą resztą. Zastanów się nad tym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
siemandero

PostWysłany: Czw Sty 10, 2019 11:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio kupiłem sobie beton do salonu
Powrót do góry
monika3

PostWysłany: Pią Sty 11, 2019 3:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W modzie są teraz nawet same ramy kraków z pustym środkiem. W ciekawym połączeniu i ułożeniu mogą wyglądać stylowo, dodając salonowi wyrafinowania. Będą pasować do Twojego?
Powrót do góry
Markus32

PostWysłany: Pią Sty 18, 2019 12:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My sami się tym zajmowaliśmy, ale najciężej było wybrać meble dopasowane wymiarami do tego też budżet nie był za duży, na szczęście udało nam się skorzystać z opcji ratalnej, a dokładnie iRaty.pl dzięki czemu rozłożyliśmy ich koszt na dłuższy okres czasu, a mieszkanie już było gotowe do zamieszkania Smile
Powrót do góry
metodyczny6

PostWysłany: Pią Sty 18, 2019 5:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podpowiedzcie mi proszę - co sądzicie o podświetlane obrazy? Czy to wygląda zwyczajnie dobrze? Jak wam widzi się coś takiego?
Powrót do góry
Ferdek89

PostWysłany: Pon Sty 21, 2019 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jaka jest Wasza opinia na temat stylu boho? Ostatnio trafiłem na artykuł o tym, jak w taki sposób zaaranżować salon i wydaje mi się to dość ciekawe: https://www.dulux.pl/pl/artykuly/salon-w-stylu-boho . Szczególnie, że żonie też bardzo się podoba. Na razie nasze mieszkanie to taki styl skandynawski, ale prawdę mówiąc chcielibyśmy go już nieco zmienić, bo nam się trochę przejadł. Z drugiej strony wśród swoich znajomych nie widzieliśmy, żeby styl boho był bardzo popularny, więc, oprócz tego, że jest ładny, to przy okazji byłby to też dobry sposób, by się nieco wyróżnić Smile.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następny
Strona 13 z 16

Skocz do: