FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Aranżacja salonu
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mardd5g

PostWysłany: Sob Lip 09, 2016 3:13 pm    Temat postu: Aranżacja salonu Odpowiedz z cytatem

Jak myślicie jak urządzić najładniej salon w dzisiejszych czasach ? Jest wiele dobrych możliwości, http://archiweb.pl/aktualnosci/aranzacja-salonu-w-budynku-wielorodzinnym-na-co-zwrocic-uwage-632/ tutaj możecie wyczytać jedną z nich, niesamowity katalog firm z wielu branży razem z blogiem i ciekawymi pomysłami, sami zaglądnijcie !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
orly

PostWysłany: Nie Lip 10, 2016 10:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urządzałam niedawno salon, skorzystalam z oferty w moim mieście i jestem naprawdę zadowolona, meble wrocław sprawdzają się świetnie i każdy kto zobaczy mój salon to się zachwyca.
Powrót do góry
Ajlar

PostWysłany: Czw Lip 28, 2016 7:15 pm    Temat postu: meble Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jak sie ma odrobinę wyobraźni to można samemu urządzić sobie salon. Zresztą żaden architekt nie zaprojektuje nam wnętrza tak jak byśmy zrobili to sami. Ja samodzielnie wybrałam sobie do salonu stół rozkładany a do tego nowoczesne krzesła. Mam teraz urządzony salon w swoim stylu. Wybrałam coś takiego

Powrót do góry
bibliotekarka11

PostWysłany: Pią Lip 29, 2016 8:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sama wszystko aranżuję w swoim mieszkaniu. A czasami korzystam z programów wnętrzarskich.
Powrót do góry
Orlowska

PostWysłany: Wto Sie 02, 2016 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie dobrych mebli to zajrzyjcie na stronę firmy WM Meble http://krajowy.biz/firma,meble-na-wymiar-lodz-wm-meble, która wykonuje najróżniejsze meble na zamówienie. Mogą to być meble do łazienki, kuchni, biura czy pokoju. Wybór jest ogromny Smile
Powrót do góry
kalicki12

PostWysłany: Sro Sie 03, 2016 9:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię stylowe meble i lampy dlatego zdecydowałam się na lampę włoskiej marki Casa di Lusso http://interioranatomy-shop.com/pl/promotions. Jestem z niej bardzo zadowolona bo wygląda bardzo nietuzinkowo Smile
Powrót do góry
bibliotekarka11

PostWysłany: Sro Sie 03, 2016 9:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meble na wymiar mam tylko w kuchni. Są zbyt drogie, żebym mogła sobie na nie pozwolić w każdym pomieszczeniu.
Powrót do góry
karinos83

PostWysłany: Czw Sie 11, 2016 11:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że w każdym salonie sprawdzi się tego typu https://www.pwpatryk.pl/pl/c/Kanapa-rozkladana/153 kanapa rozkładana. Takie kanapy nie tylko są ładne i stylowe, ale także bardzo funkcjonalne. Dodatkowa opcja spania jest bardzo wygodna w razie konieczności zapewnienia dodatkowego noclegu.
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Sob Sie 13, 2016 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A myśleliście już o takich rzeczach jak rolety i żaluzje w mieszkaniu? To bardzo ważne elementy, które muszą wpasować się odpowiednio w styl wystroju wnętrza. Jeśli nie możecie znaleźć odpowiedniej dla siebie opcji w sklepach to możecie zajrzeć na stronę http://verti-hor.pl/, oni mają bardzo duży wybór tego typu akcesoriów.
Powrót do góry
KamisK

PostWysłany: Nie Sie 21, 2016 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem fajnie reaktywują się meblościanki stają się one naprawdę funkcjonalne i dobrze wyglądają nawet w bardzo eleganckich i nowoczesnych salonach, szczególnie duży wybór jest w sieci, więc warto tam zacząć poszukiwania.
Powrót do góry
hionio

PostWysłany: Nie Sie 21, 2016 6:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kogo stac na takie meble w dzisiejszych czasach ceny sa z kosmosu moim zdaniem Smile
reset

PostWysłany: Pon Sie 22, 2016 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o pufach w salonie? Ja na Miuki znalazłem ciekawą ofertę tego typu akcesoriów, więc uważam, że warto z szczegółami takiej oferty się zapoznać.
Kajtek89

PostWysłany: Wto Sie 30, 2016 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pufy w salonie - bardzo fajny pomysł. Tylko byle takie mięciutkie - takie są najwygodniejsze Smile I może do tego jeszcze jakaś stylowa lampa: http://dragonfly24.com.pl/? Smile
Powrót do góry
Kaś89

PostWysłany: Sob Wrz 24, 2016 3:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jeśli chodzi o Wasze salony , to są również dla Was jadalnią czy do tego macie oddzielne pomieszczenie? Ja niestety nie mam tak dużego mieszkania i muszę do salonu zakupić stół i krzesła, na co polecacie zwrócić szczególną uwagę przy wyborze?
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Sob Wrz 24, 2016 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na to, by wykorzystać najnowsze technologie? Myślę konkretnie o lampach ledowych z http://barled.eu/lampy-led Dzięki nim będziecie w stanie najwięcej oszczędzić i zwiekszyć maksymalnie efektywność Waszych sprzętów. Co o tym myślicie?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

Skocz do: