FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
taras na jesień

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ankora

PostWysłany: Sro Paź 02, 2019 11:33 am    Temat postu: taras na jesień Odpowiedz z cytatem

hej,

ze swojego tarasu korzystam znacznie częściej jesienią bo mamy taki specjalny ogrzewacz jak w knajpach, zamówiłabym jeszcze jakieś konstrukcje stalowe na taras żeby ochronić się przed wiatrem ale nie wiem gdzie. Możecie coś polecić?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Guszre72

PostWysłany: Czw Paź 03, 2019 4:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale świetny pomysł!
_

Akumulator Yuasa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012

PostWysłany: Sro Paź 09, 2019 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym roku na jesień postanowiłam zakupić na swój taras nowe meble, już dawno było trzeba ale jakoś nie miałam czasu szukać nowych. Leżaki wybrałam takie https://gardenspace.pl/lezaki-tarasowe i to do nich dopasowałam resztę czyli stół i krzesła. Myślałam też o zakupie wypoczynku ale jednak nie pasował do aranżacji jaką mam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
emard.gerda

PostWysłany: Sro Paź 09, 2019 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z racji, że jest jesień i pogoda coraz bardziej się pogarsza, zastanawiałem się nad zamontowaniem zadaszenia tarasu. Znajdują się tam meble ogrodowe i huśtawka, a nie chciałbym, żeby się to zniszczyło przez deszcz czy śnieg. Myślałem o daszku https://arctom.pl/pl/blog/blog/zadaszenie-tarasu-zadaszenie-balkonu-wiatro%C5%82apy, sądzicie, że będzie to dobre rozwiązanie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: