FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
dieta
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
justii

PostWysłany: Pią Lip 08, 2016 10:03 am    Temat postu: dieta Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z powyższymi wypowiedziami. Bez radykalnych diet. Tylko sport, małe posiłki i najlepiej suplementacja
Sinistrati

PostWysłany: Pią Lip 08, 2016 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posiłki przede wszystkim powinny być regularne. Poszukajcie diety odpowiedniej dla siebie na http://www.skuteczna-dieta.pl/ i zmieńcie swoje odżywianie na lepsze Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ulak12

PostWysłany: Nie Lip 17, 2016 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowe jedzenie jest mniej smaczne ;P
Powrót do góry
Morowy

PostWysłany: Pon Lip 18, 2016 5:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oprócz diety warto też stosować naturalne kosmetyki. Na na przykład walczę z cellulitem od kilku tygodni i stosuję świetną maść na cellulit Vialise. Pierwsze efekty są zaskakująco pozytywne. Polecam.
robokop

PostWysłany: Nie Sie 14, 2016 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A spróbowalibyście diety wegańskiej? Teraz można zamawiać gotowe zestawy posiłków z http://slim-diet.pl/dieta-weganska/ , moim zdaniem warto spróbować i samemu ocenić czy to nam smakuje, czy nam służy taka dieta etc...
Powrót do góry
Asja

PostWysłany: Pon Sie 15, 2016 6:11 pm    Temat postu: endermologia Odpowiedz z cytatem

Można też skorzystać z zabiegów modelujących sylwetkę i likwidujących cellulit, na przyklad z endermologii (http://instytut-urody.com/endermologia.html). Powiem Wam, że ja akurat nie stosowałam restrykcyjnej diety, nie katowałam się jakimiś ćwiczeniami, po prostu odstawiłam cukier i zaczęłam się więcej ruszać plus wspomniane zabiegi. Moja sylwetka nabrała super kształtów. Endermologia pomaga ujędrnić skórę, pozbyć się pomarczańczowej skórki i rozstępów oraz robić złogi tłuszczowe. Efekt jest naprawdę świetny.
Powrót do góry
olindaa87

PostWysłany: Pon Sie 15, 2016 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ulak12 napisał:
Zdrowe jedzenie jest mniej smaczne ;P

Nie zgodzę się z tym...
Powrót do góry
magda906

PostWysłany: Wto Sie 16, 2016 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele ciekawych naturalnych produktów znajdziesz w sklepie internetowym na: http://biowitalni.pl . Mają tam dobre propozycje w dobrych cenach i szybką wysyłkę. Ja tam fajne widziałam herbatki ziołowe i soki naturalne.
Powrót do góry
Michalkos75

PostWysłany: Wto Sie 16, 2016 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetną dietą wydaje mi sie dieta Dukana. Wczytując się w informacje o niej można odnieść wrażenie, że jest naprawdę skuteczna.

Czy ktoś z Was ją stosował?
MilionMonet

PostWysłany: Sro Sie 17, 2016 8:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dieta, dieta, dieta... Ludzie szaleją na punkcie dobrej diety. Tak naprawdę to, co jemy jest dobre (no chyba, że żywimy się w fastfoodach, wtedy nie). Domowe jedzenie, które przyrządzamy, w zalęzności od naszego ruchu na co dzień. Powinniśmy jest po prostu racjonalnie, o stałych porach, mało a często. I bzdurą jest: nie jem po 18:00 żeby nie przytyć. Paradoksalnie, osoby, które nie jedzą o 18 a chodzą spać np. o 23:00 tyją. Nasz organizm po 4h nie dostarczania żadnego pokarmu zaczyna odkładać tłuszcz, przestaje to robić, kiedy dostanie pokarm. Dlatego też rano po wstaniu powinniśmy zjeść śniadanie, żeby organizm przestał odkładać tłuszcz. Także wszystko z umiarem, w odpowiednich ilościach, a będzie dobrze.

Ostatnio zmieniony przez MilionMonet dnia Pią Sie 19, 2016 1:27 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
bibliotekarka11

PostWysłany: Sro Sie 17, 2016 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dieta Dukana nie jest najzdrowsza, ponieważ wyklucza dużą grupę składników. Lepiej postawić na dietę od dietetyka.
Powrót do góry
KamisK

PostWysłany: Pon Sie 22, 2016 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamietajcie jednak o tym, że jeśli ktoś odchudza się bez przygotowania, to raczej nie wyjdzie mu to na dobre. Najlepiej zawsze bądźcie pod opieką psychodietetyka, który pomoże Wam zarówno w diecie, jak i w ułożeniu sobie pewnych spraw w głowie. Dla mnie osoby takie jak http://twojcel.eu/psycholog-gdynia/ robią świetną robotę, bo bardzo pomagają ludziom.
Powrót do góry
szymoneska

PostWysłany: Pon Sie 22, 2016 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo cenna rada, Moim zdaniem warto to robić tylko pod okiem dietetyczki.
Powrót do góry
Jagoda29

PostWysłany: Pon Sie 29, 2016 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda. Sama mając problemy z cukrzycą zdecydowałam się na wizytę w centrum dietetyki Lenacor http://lenacor.pl/ . Jednak jakby nie patrzeć osoby z problemami podobnymi do moich mają znacznie utrudnione zadanie, bo musimy bardzo uważać na to, co jemy. Dlatego też jeżeli odchudzanie, to tylko pod okiem specjalistów.
Powrót do góry
mniszka2

PostWysłany: Sro Sie 31, 2016 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dieta w dziale rozrywka? PRzecież to męczarnia Smile
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

Skocz do: