FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Mop obrotowy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
warrroths1988

PostWysłany: Pon Sty 16, 2017 10:11 am    Temat postu: Mop obrotowy Odpowiedz z cytatem

Na pewno ten wątek już gdzieś padł na forum, ale niestety nie moge znaleźć, a chciałabym sie zapytać, czy może ktoś jest w posiadaniu mopa obrotowego? Widziałam te reklamy w tv markecie, ale zawsze podchodziłam do tego z przymróżeniem oka... no i cena też zabijała. wczoraj pojawił sie w Biedronce podobny mop, w bardziej przystępnej cenie, ale to jednak 89 złotych.... Czy któraś z was kupiła ten wynalazek? warto? jak sie sprawdza? Z góry dziękuję za porady.
mariola685

PostWysłany: Sob Sie 26, 2017 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukasz fajnego mopa to warto też zerknąć na propozycje do sklepu na; https://www.leifheitsklep.pl , wydaje mi się, że sprawdzi się takie coś do sprzątania rewelacyjnie. Tam jest sprzęt i środki czystości.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
orzeł33

PostWysłany: Nie Sty 26, 2020 3:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieliśmy kiedyś tego obrotowego mopa, ale nie spełnił do końca naszych oczekiwań. W ogóle mopy wymienialiśmy średnio co kilka miesięcy. Strata pieniędzy, więc poszukaliśmy w końcu lepszego sprzętu do mycia podłóg. Mamy hizero http://hizero.pl/produkt/, który robi kilka rzeczy na raz. Odkurza, myje, suszy i sam się czyści - brzmi świetnie prawda? I tak jest. Kosztuje sporo, ale warto. My sobie zamówiliśmy domową prezentację tego mopa, żeby być pewnym jego działania.
Powrót do góry
fasolla

PostWysłany: Pon Lut 24, 2020 11:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podłogi myję świetnym mopem od hizero, to naprawdę super nowoczesny mop który wymyje nawet największe i najbardziej zaschnięte zabrudzenia, po jedzeniu, remoncie czy po psie, naprawdę warto spróbować go użyć, jest naprawdę rewelacyjny.
Powrót do góry
mia

PostWysłany: Wto Lut 25, 2020 10:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio trafiłam na https://www.mgprojekt.com.pl/blog/mop-parowy/ i myślę o zakupie mopa parowego. Do tej pory używałam tradycyjnego mopa i doszłam ostatnio do wniosku, ze czas najwyższy zainwestować w coś lepszego. Sprzątanie nie należy do moich ulubionych czynności i chciałabym znacznie je usprawnić.
Powrót do góry
bezolane

PostWysłany: Pon Mar 02, 2020 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my mamy fajną myjkę parową, która super za nas sprzata, serio Smile Myjka od ariete moze umyć podlogi,okna piekarnik, w ofercie dostajemy sporo nasadek, wiec to już ułatwia nasza pracę Smile
Powrót do góry
arussel

PostWysłany: Pią Mar 06, 2020 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie zacznie lepszy jest mop płaski, który nie zostawia smug.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marta8989

PostWysłany: Nie Kwi 19, 2020 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z was używa nowoczesny mop Hizero? Jest to nowoczesne urządzenie, które pozwala na szybkie i dokładne czyszczenie powierzchni. Jest lekki, dzięki czemu można go łatwo przenosić. Więcej informacji na stronie https://sklep.sternapolska.pl/produkt/hizero-4-1-bionic-mop/
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: