FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Nauka programowania
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Robol

PostWysłany: Czw Mar 05, 2020 9:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nauka programowania to jest na pewno przyszłościowa rzecz. Informatyki wspaniale się w Polsce rozwija!
alicja.ty

PostWysłany: Wto Mar 10, 2020 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pankonferencja napisał:
Czy ktoś z Was może mi powiedzieć dlaczego warto uczyć dzieci programowania? Czy jest sens i 11 latek cokolwiek z tego wyniesie/zapamięta?

Oczywiście, że tak. Ja sama byłam w szoku jak mojemu synowi z łatwością przychodziło podążanie za nauczycielem podczas zajęć z programowania. Wybraliśmy się na bezpłatne warsztaty Koduj z Gigantami żeby w ogóle zobaczyć jak takie kursy wyglądają i ja byłam pozytywnie zaskoczona. Kursy dostosowywane są do wieku i możliwości uczniów, do tego wiedza przekazywana jest w ciekawy i zrozumiały sposób.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karbito

PostWysłany: Wto Mar 17, 2020 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto wejść w tę stronę aby dowiedzieć się więcej: https://gstarcad.pl
Powrót do góry
Memberson11

PostWysłany: Sro Mar 18, 2020 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym się nauczyć programowania, głownie php i javascript, ale nie przez kurs internetowy, tylko face to face, aby móc zadawać bezpośrednio pytania
gramejoe

PostWysłany: Pią Mar 27, 2020 10:26 pm    Temat postu: HI Odpowiedz z cytatem

Nice post thanks for sharing this highly information piece of article i will recommend this post to all of my friends to gain some hard knowledge.
ApentalCalc Apk
Likegram Apk
Hack app data pro
Javplayer Apk
Powrót do góry
GasparGomez

PostWysłany: Pon Mar 30, 2020 9:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Programowanie to jest po prostu droga do wielkich pieniędzy! Bez humanistów świat się obejdzie, bez programistów - nie. Ja obecnie się uczę języka Java i jestem z tego bardzo zadowolony!
olesia27

PostWysłany: Wto Kwi 28, 2020 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Memberson11 napisał:
Chciałbym się nauczyć programowania, głownie php i javascript, ale nie przez kurs internetowy, tylko face to face, aby móc zadawać bezpośrednio pytania

W obecnej sytuacji ciężko byłoby znaleźć stacjonarne zajęcia z nauki programowania, więc może jednak warto spróbować kursów przez Internet? Widziałam na stronie Gigantów Programowania, że mają teraz w ofercie krótki, 4-dniowe kursy, może sprawdź, a nóż taka forma nauki będzie ok? Tam też zadajesz nauczycielowi pytania, widzisz jego ekran, on widzi Twój, także to spoko opcja.
Powrót do góry
owsianka91

PostWysłany: Czw Maj 07, 2020 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie interesuje programowanie w java. Słyszałam, że cały czas są poszukiwani programiści java i python. Zastanawiam się nad zapisaniem się na kurs. Myślicie, że każdy może zostać programistą?
Powrót do góry
karbito

PostWysłany: Sob Cze 20, 2020 3:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam wejść w tą stronę, opisali tutaj ten problem http://www.hostm.pl/
Powrót do góry
roniroy

PostWysłany: Nie Lip 05, 2020 4:38 pm    Temat postu: Wow Odpowiedz z cytatem

Historical post i really like it thanks for sharing i must share this unique post on FMWhatsapp with my friends
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
immortalGoku1452

PostWysłany: Sro Lip 15, 2020 8:16 am    Temat postu: Yes, we can learn. Odpowiedz z cytatem

This is awesome, we can learn any program, all we need is to reference to any apps such as FMWhatsApp APK and YoWhatsApp APK so we can know which codes are used.
Powrót do góry
Beta0

PostWysłany: Sro Lip 15, 2020 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A orientujecie się czy są jakieś darmowe webinary z podstaw programowania?
Powrót do góry
iśka1

PostWysłany: Czw Lip 23, 2020 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda branża IT prężnie idzie do przodu cały czas. Dobrzy specjaliści są jak najbardziej poszukiwani. Dlatego warto pomyśleć, aby w tym kierunku iść. Praca z pewnością będzie nie tylko ciekawa, ale i dobrze płatna. Trafiłam też ostatnio na https://teoriabiznesu.pl/internet/kurs-html-dla-poczatkujacych-i-linki-nofollow/ , sporo tu przydatnych i praktycznych wskazówek.
Powrót do góry
sofia.koch

PostWysłany: Pią Lip 24, 2020 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem, to każdy może wybrać się na szkolenie w tym zakresie.
Powrót do góry
hubert37

PostWysłany: Pon Lip 27, 2020 10:12 am    Temat postu: Biura Wirtualne Odpowiedz z cytatem

Wynajem Biura wirtualne Warszawa www.optioffice.pl Wizytówką biura wirtualne Warszawa www.optioffice.pl jest prestiżowy adres do rejestracji firmy w KRS, US, ZUS i CEDIG. Biura wirtualne www.optioffice.pl oferują pełną pomoc sekretarską, administracyjną, telefoniczną i korespondencyjną. Biura wirtualne Warszawa www.optioffice.pl zarządzamy pocztą, odbieramy, skanujemy i odsyłamy listy, maile, pisma urzędowe i służbowe. Na czas informujemy o przesyłkach przychodzących i wychodzących, które kierujemy pod wskazany adres. Biura wirtualne Warszawa www.optioffice.pl cechują przystępne ceny ceny i profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne dostępne na godziny oraz umowy dostosowane do oczekiwań klienta. Zapraszamy do kontaktu. Biura wirtualne Warszawa www.optioffice.pl są zawsze do Państwa dyspozycji. Biura wirtualne www.optioffice.pl oferują swoje usługi każdemu przedsiębiorcy niezależnie od miejsca, w którym prowadzi swoją działalność. Może to być Warszawa, ale równie dobrze inne miejsce w kraju lub za granicą. Biura wirtualne Warszawa www.optioffice.pl zachęcają do współpracy. Proponujemy kompleksowe wpsarcie w prowadzeniu biznesu i w każdej sytuacji służymy pomocą. Biura wirtualne Warszawa www.optioffice.pl zapraszają do kontaktu i gwarantują satysfakcję ze wzajemnej współpracy.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: