FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Mazury!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lis32

PostWysłany: Pon Sie 12, 2019 8:56 am    Temat postu: Mazury! Odpowiedz z cytatem

Od lat jeżdże już na mazury a jachty na wynajem to moja specjalność!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pola35

PostWysłany: Sro Wrz 25, 2019 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wcale się nie dziwię, też Mazury kocham i nie ma roku bym nie pojechała chociaż na tydzień. Tam jest tak pięknie przecież! Ja wybieram te rejony bliżej mnie, tu okolice Ostródy szczególnie. Jak najbardziej żeglujemy całą rodzinką, też statkami na dłuższe rejsy się udajemy. Z miejsc na nocleg polecam serdecznie pałac Mortęgi koło Lubawy (miejscowość Mortęgi) http://palacmortegi.pl/pl/atrakcje - jak można przeczytać w pałacu SPA, stadnina, zarybiony staw (raj dla wędkarza),mini zoo i też inne atrakcje dla dzieci. Naprawdę się tam nie będą nudzić, dorośli też nie zapewniam. Dokoła też wiele atrakcji które można zwiedzać nawet jak pogoda gorsza. Z resztą Mazury są piękne zawsze!
Powrót do góry
lhettinger

PostWysłany: Czw Wrz 26, 2019 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mazury są super miejscem na odpoczynek i zrelaksowanie się, sam kiedy mam wolnych kilka dni zawsze uciekam w tamte rejony.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
summer.fritsch

PostWysłany: Czw Wrz 26, 2019 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym w końcu zrobić patent żeglarski.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: