FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
metody odchudzania niekonwencjonalnego

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O obiektach:
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wercia5

PostWysłany: Czw Sie 01, 2019 2:55 pm    Temat postu: metody odchudzania niekonwencjonalnego Odpowiedz z cytatem

Od zawsze miałam problemy z wagą, jednak od kilku lat było serio źle, żadne diety, odchudzanie ćwiczenia nie pomagały. W końcu poznałam metody odchudzania niekonwencjonalnego pierwszy raz schudłam 7 kilo , moje życie zmieniło się w końcu mam nadzieję i wiarę , że w końcu osiągnę moją celowaną wagę. Wszystkim polegam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alri84

PostWysłany: Czw Sie 01, 2019 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ciekawa metoda, fakt, że od strony psychologicznej można wiele zdziałać i poznać odpowiedzi na pytanie, dlaczego w ogóle utyliśmy.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O obiektach: Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: