FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Internet stacjonarny do firmy w Kielcach

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ganal

PostWysłany: Wto Lip 30, 2019 6:51 am    Temat postu: Internet stacjonarny do firmy w Kielcach Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie. Macie coś sprawdzonego? Chodzi o net na salę konferencyjną. Może tam być do kilkudziesięciu osób. Zależy mi na tym, żeby wszystko było przeprowadzone profesjonalnie i żeby nikt nie narzekał. Co proponujecie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nipek

PostWysłany: Sro Lip 31, 2019 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale gdzie jest dokładnie ta sama? Od tego zależy, co macie dostępne u siebie.
Sprawdzaliśmy w porównywarce? Zobaczcie tutaj - https://panwybierak.pl/oferty/internet-swiatlowodowy/52
Tam tylko podajecie adres i możecie zobaczyć, jakie światłowody są dostępne w waszej lokalizacji.
Powrót do góry
ganal

PostWysłany: Czw Sie 01, 2019 6:49 am    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem

Ale tym danym można wierzyć? Tzn. skąd pewność, że one na bank są aktualne? Macie to sprawdzone, porównane? Ktoś przebrnął przez większą ilość ofert? Sam pomysł porównywarki naprawdę super.
Powrót do góry
nipek

PostWysłany: Nie Sie 04, 2019 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że można w nie wierzyć, są w 100 proc. aktualne, co akurat mam sprawdzone.
Tzn. nie musisz wierzyć, możesz sprawdzać wszystko na własną rękę...
Tam na liście ofert masz zawsze podaną datę ostatniej aktualizacji - patrz na to.
Jak ja patrzylem, to najczęściej aktualizacja była dzisiaj albo dzień wcześniej.
Powrót do góry
ganal

PostWysłany: Pon Sie 05, 2019 6:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie wszystko się potwierdza, ale jak dla mnie nawet większą wartość ma to, co oni mówią telefonicznie, niż sam wynik porównania. Generalnie wygląda to bardziej niż ciekawie i jak na razie nasze zastawienie jest pozytywne. Wygląda na to, że wyboru dokonamy z nimi.
Powrót do góry
nipek

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 3:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Róbcie, jak chcecie. Tak chyba łatwiej niż porównywać wszystkie oferty po kolei. A przynajmniej tak uważam. Przecież zaglądanie do wszystkich regulaminów, ustawień itp. to jedna wielka mordęga Wink
Powrót do góry
norbert443

PostWysłany: Sro Sie 07, 2019 6:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chodzi o mnie to ja naprawdę mam bardzo dobry internet.Każdy chciałby taki mieć.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: