FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Inwestowanie w firmę
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tatanka

PostWysłany: Czw Lip 06, 2017 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie nie zawsze takie inwestycje są dokładnie przemyślane.
Jednak w momencie kiedy chodzi o potężne inwestycje w obiekty kubaturowe to liczy się każdą złotówkę i dokładnie planuje przebieg inwestycji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bibliotekarka11

PostWysłany: Pią Lip 28, 2017 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie trzeba inwestować w firmie. Tylko wtedy można liczyć na większe zyski.
Powrót do góry
Ferdek89

PostWysłany: Czw Sie 31, 2017 3:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak firma się rozwija to ciągnie ze sobą też większe koszty. Ja na przykład musiałem wejść na https://www.warehouses.pl/pl/ i szybko kupić jakiś większy magazyn, bo ten co moja firma posiadała był za mały. Do tego zwiększa się ilość pracowników. Wszystko wskazuje, że firma idzie do przodu. Nie tylko zwiększy się wtedy dochód firmy, ale trzeba także więcej na nią wydać. Tak to jest jak się nie zainwestuje to się więcej nie zarobi. Dlatego powinno się inwestować i w firmę, i w pracowników
Powrót do góry
Rum

PostWysłany: Nie Wrz 03, 2017 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bibliotekarka11 napisał:
Zdecydowanie trzeba inwestować w firmie. Tylko wtedy można liczyć na większe zyski.

inwestycja poparta biznes planem, żeby nie było efektu przeinwestowania, bo klient jest najważniejszy.
Powrót do góry
Metryczny679

PostWysłany: Pon Wrz 04, 2017 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie fajna sprawa, ale przejrzałbym jeszcze inne możliwości Smile. Tak na wszelki wypadek bo nigdy nie wiadomo co się lepszego trafi.
Telus

PostWysłany: Pon Wrz 04, 2017 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem inwestowanie w firmę to ciągłe polepszanie jakości sprzętu, którym ona dysponuje. Ja na przykład niedawno zakupiłem nowe i niezawodne maszyny dla przemysłu metalowego i wcale tej decyzji nie żałuje. Procesy produkcyjne są o wiele bardziej wydajne i przede wszystkim na tym mi zależało.
Powrót do góry
berg

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2017 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No raczej w przypadku paleciaków nie opłaca się kupować używanych, bo one się bardzo szybką niszczą.
bromba

PostWysłany: Nie Wrz 17, 2017 7:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszym rodzajem inwestycji jest inwestycja w pracowników. Warto szkolić ich, tak aby byli coraz lepsi. Jeśli odpowiednio im za to podziękujesz, będą pracowali dla ciebie z wdzięcznością. Wiele jest firm oferujących doskonałe szkolenia, które bardzo wiele wnoszą do życia zawodowego ludzi. Po więcej informacji kliknij tu.
Powrót do góry
limka

PostWysłany: Sro Sty 10, 2018 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto inwestować w sprzęt. Jeśli firma się rozwija- taka inwestycja jest niezbędna.
elabarbara

PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inwestować w firmę trzeba by się rozwijała. Ale gorszy problem jest chyba z rekrutacją i wyborem dobrego pracownika http://vbeta.pl/jak-wybrac-pracownika/ . Miałam ten problem jakiś czas temu, ale mam nadzieje że wybrałam dobrze.
Powrót do góry
Makin

PostWysłany: Czw Sty 18, 2018 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętaj, że każde oprogramowanie jest inne i najlepiej dopasowywać je pod wymagania firmy, a nie odwrotnie. Jak sobie zobaczysz na stronie http://oprogramowaniedlabudownictwa.pl/ masz dedykowane rozwiązanie dla firm budowlanych. I takie systemy są o wiele lepsze, ponieważ nie zawierają zbędnych modułów, za które często trzeba płacić.
Powrót do góry
lanis

PostWysłany: Czw Sty 18, 2018 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firma to ciągła inwestycja, czas i pieniędzy
Powrót do góry
listek5

PostWysłany: Wto Sty 23, 2018 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadząc firmę na pewno opłaca się zainwestować w nowe rozwiązania dla biznesu. Np. tutaj https://wfirma.pl/jpk możecie wygenerować jednolity plik kontrolny, który każda firma ma obowiązek wysłać do Ministerstwa Finansów. Jest to tanie rozwiązanie, a bardzo wygodne.
Powrót do góry
maycek

PostWysłany: Nie Lut 04, 2018 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że we własną firmę jak najbardziej inwestować warto. Sam, w niedługim czasie chciałbym otworzyć drukarnię - poza drukiem banerów reklamowych chciałbym oferować swoim klientom druk fototapet. Jaką maszynę drukującą polecalibyście mi kupić? Czy http://www.hplatex.pl/ nada się?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
toyat

PostWysłany: Sro Lut 14, 2018 12:08 pm    Temat postu: Oczywiście... Odpowiedz z cytatem

że we własną firmę należy regularnie inwestować. W dobie wolnorynkowego kapitalizmu, który obecnie panuje w Polsce i w Europie, firmy muszą rywalizować o względy klienta. Konkurencja jest ostra i jeśli ktoś nie rozwija swoich umiejętności, to po prostu stoi w miejscu. A jeśli sto w miejscu, to de facto się cofa, bo inne firmy nie zasypiają gruszek w popiele. Warto inwestować choćby w logistykę - http://zdrowie4you.pl/czym-jest-logistyka-magazynowa/
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Skocz do: