FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Schody

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O obiektach:
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Judy52

PostWysłany: Wto Lip 16, 2019 1:10 pm    Temat postu: Schody Odpowiedz z cytatem

WItam!
Zależy mi na solidnych schodach i nie wiem co wybrać :/ znalazłam ofertę schody orzech amerykański
bardzo proszę o opinię
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pepok

PostWysłany: Sro Lip 17, 2019 4:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajne są schody drewniane o których wspominasz. Wyglądają prestiżowo jednak jeżeli Cię stać i chcesz postawić na całkowity luksus polecam http://stonesdesign.pl/schody-marmurowe/ czyli schody wykonane z marmuru. Trzeba zrobić projekt i wziąć pod uwagę nawet najmniejsze szczegóły, by później przy montażu nie było przykrych niespodzianek jednak co do samych schodów tego rodzaju z autopsji mogę Ci powiedzieć, że warto!
Powrót do góry
lis32

PostWysłany: Wto Sie 13, 2019 9:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA mogę szczerze polecić schody na beton wieliczka, mają super jakość i ciekawe projekty, z resztą zobacz w galerii Wink
Powrót do góry
Jerzyk99

PostWysłany: Sro Sie 14, 2019 8:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne są takie schody, ale drewniane mają to do tego, że będą skrzypieć zawsze, bo drewno jest materiałem pracującym.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O obiektach: Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: