FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Prawo jazdy w Warszawie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Ciekawe konferencje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Franciszka

PostWysłany: Sro Sie 29, 2018 10:39 am    Temat postu: Prawo jazdy w Warszawie Odpowiedz z cytatem

Interesuje Cię prawo jazdy w Warszawie? Postaw na najlepszych - https://www.automobilklubpolski.pl/
Nie będziecie zawiedzeni
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
silver

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2018 7:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Postawiłam właśnie na najlepszych bo chodziłam na kurs do MotoStart na Mokotowie, a to świetna szkoła, są zniżki dla studentów i można zrobić kurs ekspresowy jak się komuś śpieszy tak jak mi, no i przede wszystkim instruktorzy normalni i zaangażowani, wszystko cierpliwie tłumaczą
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
arek443

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2018 7:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy bym nie robił prawa jazdy w Warszawie,ponieważ jest bardzo dużo trudnych rond.Najlepiej prawo jazdy zdaje się na odludziu.
bene

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a potem przyjeżdża taki zawalidroga do miasta :O dramat Sad
Powrót do góry
szymekk21

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No z tym to ogólnie rożnie bywa. Można czasami się wszystkiego spodziewać.
___
kurs pedagogiczny online
Powrót do góry
DominikaD28

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o wybór szkoły jazdy to ja z Poznana zdecydowanie mogę polecić Ci abyś sprawdziła OSK Pegaz. Dlatego podrzucam link https://prawojazdy-poznan.com.pl/ gdzie możesz dokładnie dowiedzieć się jak to u nich wygląda. Mają przede wszystkim dobrze przygotowaną flotę samochodów, nie ma problemów z terminami jazd i co ważne świetni instruktorzy którzy mają dużą wiedzę oraz umiejętności co z kolei później zaowocowało tym, że oba egzaminy zdałam za pierwszym razem Smile
Powrót do góry
terlesia

PostWysłany: Pon Kwi 01, 2019 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie to ja mogę polecić szkołę http://autokadet.pl/ . Założył ją bardzo fajny człowiek - instruktor nauki jazdy z doświadczeniem. A instruktorzy, którzy uczą razem z nim cechują się spokojem i profesjonalnym podejściem do pracy. A ja mogę powiedzieć, że uczą tak by człowiek zdał prawko
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Czw Maj 16, 2019 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma się co dziwić, temat jest bardzo istotny. W końcu jeśli wybierzecie odpowiednią szkołę, to możecie szybko opanować wszystkie umiejętności. W takich miejscach jak http://adr-help.pl/przedluzenie-prawa-jazdy/ możecie śmiało przedłużyć prawo jazdy kierowcy zawodowego. Nie ma co czekać z tym do samego końca.
Powrót do góry
Paula883

PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nauczyłam się super jeździć dzięki prawo jazdy warszawa śródmieście . Instruktorzy byli cierpliwi jak się nie udawało ale z drugiej strony byli przyjaźnie nastawieni. Super zespół, który nauczył mnie jak bezpiecznie, dobrze i przepisowo poruszać się na jezdni samochodem.
Powrót do góry
Jenks

PostWysłany: Wto Cze 04, 2019 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Poznaniu również jest bardzo dobra szkoła - Zdaj Prawko. Robiłem u nich kurs i była to czysta przyjemność, która później przełożyła się na bezproblemowe zdanie egzaminu.
Powrót do góry
mia

PostWysłany: Pon Sie 19, 2019 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja trafiłam ostatnio na jazdy doszkalające warszawa i chyba się na nie zapiszę. Słyszałam, że szkoła jazdy Elmol ma bardzo dobrych, cierpliwych instruktorów i mam nadzieję, że z ich pomocą w końcu zdam prawko.
Powrót do góry
WerkAD

PostWysłany: Sro Sie 28, 2019 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałam, że nowe elektryczne samochody już powoli wprowadzane są na rynek w Warszawie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Ciekawe konferencje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: