FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Uraz nogi

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamyl87

PostWysłany: Nie Cze 30, 2019 7:51 pm    Temat postu: Uraz nogi Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, potrzebuję na CITO namiary do jakiegoś dobrego i sprawdzonego rehabilitanta , poki co znalałem https://rehab-gdansk.pl/chod-o-kulach-wskazowki/ . Wydaje mi sie, ze to dobry gabinet. Chciałbym skorzystać z Krioterapii, byliście kiedyś na takich zabiegach czy niekoniecznie? Musze wreszcie doprowadzic moją noge do ladu i skladu , bo po kontuzji zimą, ciągle mnie boli..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pola35

PostWysłany: Sro Wrz 11, 2019 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie na nogi postawili w Radzyminie w CM Panorama. Mają tam i zespół super i warunki, ogólnie przychodnia jest dość nowa i to widać po sprzetach. Ja po złamaniu nie mogłam dojść do siebie dość długo i pewnie gdyby nie rehabilitacja to bym do tej pory kulała na tą nogę. I cenowo też jest u nich, muszę to podkreślić.
Powrót do góry
Haffau54

PostWysłany: Sro Wrz 11, 2019 6:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej podjechać do szpitala.
_

kalkulator ubezpieczeń
Powrót do góry
mia

PostWysłany: Pią Lis 15, 2019 9:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na twoim miejscu nie zastanawiałabym się tylko zamówiła sprzęt do rehabilitacji w domu. Jakiś czas temu skręciłam kolano i też szukałam rehabilitanta. Niestety terminy są odległe. Dlatego zaczęłam ćwiczenia w domu. Dzięki odpowiednim sprzętom udało mi się wrócić do pełnej sprawności.
Powrót do góry
Pawelek77

PostWysłany: Sro Lis 20, 2019 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno musisz bardziej zwracać uwagę na to czy przy codziennych czynnościach się nie nadwyrężasz z pośpiechu. Jeżeli problem jest poważny to ja ci polecam turnusy rehabilitacyjne, najlepiej w górach , bo tamtejsze powietrze i klimat naprawdę leczą. Ja niedawno byłem tutaj https://wojnar.pl/zabiegi-rehabilitacyjne-kregoslupa/ i ze swojego doświadczenia mogę polecić, bo mi osobiście bardzo się podobało i wróciłem wypoczęty jak nigdy mimo tego, że to był wyjazd bardziej leczniczy niż turystyczny
Powrót do góry
pejka

PostWysłany: Pon Gru 02, 2019 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cześć. z tego co ja słyszałam to bardzo dobry oddział rehabilitacyjny znajdziesz tutaj https://carolina.pl/rehabilitacja/ . rehabilitanci stosują różne metody fizjoterapii i pracują z nowoczesnym sprzętem, więc możesz mieć pewność że szybko postawią cie na nogi
Powrót do góry
jgerhold

PostWysłany: Nie Gru 08, 2019 5:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chodziłam bardzo długo na rehabilitacje, ale jednak okazało się, że do końca nie przynosi taki skutków jakich oczekiwałam i zdecydowałam się wybrac na leczenie operacyjne stóp W końcu się udalo, że nic mnie nie boli i uraz odszedł w niepamięć dzięki tej klinice. Dlatego jeśli szukacie sprawdzonych lekarzy to naprawdę bardzo polecam!
Powrót do góry
bhodkiewicz

PostWysłany: Pon Gru 09, 2019 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rehabilitacja musi być systematyczna żeby przynosiła efekty, trzeba dawać z siebie wszystko i ciężko ćwiczyć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jankos

PostWysłany: Wto Gru 10, 2019 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takich sprawach trzeba się poradzić ortopedy. Lepiej nie szukać pomocy przez internet.
Powrót do góry
UlkaT

PostWysłany: Pią Gru 20, 2019 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się - warto wybrac sie na rezonans nogi oraz do dobrego lekarza. Ja moge polecić dr Więcka z Krakowa - to lekarz z dużym doświadczeniem. Tutaj http://www.rehabilitacje.org/ można się zarejestrować na wizyte - szybko i tanio
Powrót do góry
izabela84

PostWysłany: Wto Gru 31, 2019 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wtedy może się przydać ostry dyżur ortopedyczny Warszawa bo wiadomo, że jak nagle musisz jechać z urazem nogi masz gdzie i nie musisz 8h czekać, aż Cię ktoś przyjmie.
Powrót do góry
wiktorr56

PostWysłany: Sro Sty 01, 2020 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uraz nogi to nic przyjemnego lepiej iść od razu do ortopedy
Powrót do góry
okon

PostWysłany: Wto Lut 11, 2020 10:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiecie, że za uraz w pracy należy się odszkodowanie? Tutaj https://wypadek-w-pracy.uk/odszkodowania/urazy-w-pracy/ poczytajcie sobie na ten temat. Jest tam sporo ciekawych informacji na temat tego w jakich sytuacjach należy się odszkodowanie za uraz w UK i jak się o nie starać. Oczywiście takie zadanie warto powierzyć specjalistycznej firmie, która zajmuje się takimi sprawami.
Powrót do góry
al.morar

PostWysłany: Sro Lut 12, 2020 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak na CITO to tylko prywatnie.
Powrót do góry
demetrius30

PostWysłany: Nie Lut 16, 2020 11:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konieczna może być rehabilitacja, ale to nie musi być nic strasznego. Dużo osób wybiera tę formę leczenia zamiast maści czy leków, żeby szybciej wrócić do zdrowia, bo faktycznie się to sprawdza Wink

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: