FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Remont: gdzie szukać materiałów?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiktoryna

PostWysłany: Pią Cze 21, 2019 10:23 am    Temat postu: Remont: gdzie szukać materiałów? Odpowiedz z cytatem

Gdzie najlepiej szukać materiałów budowlanych?
Znacie jakieś sklepy godne polecenia?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hakunamatata

PostWysłany: Pią Cze 21, 2019 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chyba poszukałabym czegoś w internecie.
Mam wrażenie, że tam mają największy wybór, a i ceny są nieraz lepsze niż w dużych marketach budowlanych.
Tutaj https://icmarket.pl/konbet-nadproze-l-19-pl.html zobacz sobie dla porównania.
W ogóle podobno Ic Market cieszy się dobrymi opiniami, więc tym bardziej warto będzie sobie tam zajrzeć.
Powrót do góry
mia

PostWysłany: Sro Lip 03, 2019 9:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo duzo informacji na temat budowy, remontu, aranżacji wnętrz itd znajdziesz na https://www.mgprojekt.com.pl/blog/ Widziałam tam też sporo artykułów na temat materiałów i ekip budowlanych. Myślę, ze warto tam zajrzeć planując budowę lub generalny remont.
Powrót do góry
sunem

PostWysłany: Sro Lip 03, 2019 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawym rozwiązaniem są panele naścienne, które coraz bardziej wypierają w ostatnich czasach zwykłe płytki. Jeżeli szuka się inspiracji, to właśnie na to powinno zwrócić się uwagę Very Happy Polecam stronę https://elega.pl/ Duży wybór i przede wszystkim różnorodność Smile Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jumboshop

PostWysłany: Czw Lip 04, 2019 8:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Materiały budowlane najłatwiej kupuje i zamawia się w sieci. Chociaż przy budowie domu, bardzo często lokalne hurtownie również mają świetne ceny i można przynajmniej poradzić się specjalistów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mared434

PostWysłany: Czw Lip 04, 2019 6:10 pm    Temat postu: materiały do wykończenia Odpowiedz z cytatem

styrodur na tej stronie zobaczycie co fajnego ma wam do zaoferowania firma RBS . Ta firma zajmuje się dystrybucją specjalistycznych rozwiązań budowlanych oraz różnych produktów w całej Europie turcji itp. Specjalizują się w produktach do izolacji termicznej i akustycznej
Powrót do góry
Szymon89

PostWysłany: Pią Lip 05, 2019 8:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A patrzeliście sobie na allegro? Tam jest zawsze tego pełno.
____
antyplagiat
Powrót do góry
Raczek88

PostWysłany: Wto Lip 09, 2019 8:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A po remoncie trzeba jakoś to wszystko urządzić Wink ja wpadłam na szalony pomysł i do biura wprowadziłam trochę zieleni! choinki sztuczne jak żywe idealnie się do tego nadały Wink
Powrót do góry
Judy52

PostWysłany: Wto Lip 09, 2019 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może pomoże ci projektowanie wnętrz kraków ? Mają całą firmę remontową, która na pewno ma duże doświadczenie i wszystkim się zajmie Very Happy
Powrót do góry
SteffAnja

PostWysłany: Czw Lip 11, 2019 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze nie zamawiałam materiałów budowlanych przez internet ale jestem otwarta na takie propozycje. Myślę, że warto przynajmniej porozglądać się wśród ofert tego typu sklepów. Oglądałam teraz też ofertę od https://krzemien.com.pl Mają tu komplety łazienkowe i nowoczesną armaturę do łazienek.
Powrót do góry
wiktorr56

PostWysłany: Czw Sie 08, 2019 11:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio przy remoncie miałem mały problem z farbami, raczej nie wiedziałem na co się zdecydować, bo producentów na rynku jest całkiem sporo. Ekipa remontowa poleciła mi te profesjonalne farby - http://www.profesjonalnefarby.pl/farby/produkty/do-wnetrz/ i powiem szczerze, że wyszło całkiem dobrze. Bardzo dobrze i przede wszystkim równo kryła, no i do tego bardzo fajna paleta kolorów do wyboru w dobrej cenie. Polecam!
Powrót do góry
Rodworril

PostWysłany: Pią Sie 09, 2019 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że jeśli chodzi o materiały budowlane to najlepiej jest szukać ich w dobrych sklepach i marketach budowlanych
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: