FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Kryptowaluty

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Icek97

PostWysłany: Sro Maj 15, 2019 10:10 am    Temat postu: Kryptowaluty Odpowiedz z cytatem

Witam, możecie mi powiedzieć czy warto inwestować w kryptowalute ethereum? Widzę, że jest coraz większe zainteresowanie tą krpto niż dużo bardziej znanym bitcoinem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monikabert90

PostWysłany: Wto Maj 21, 2019 4:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście uważam, że warto jest spróbować, bo z tego, co mi wiadomo, to na takim inwestowaniu w kryptowaluty można naprawdę nieźle zarobić Smile Jeśli chcielibyście się dowiedzieć, na czym polega handel kryptowalutami, to sądzę, że warto byłoby zapisać się na szkolenie www.smarttrader.pl/kryptowaluty-jak-zaczac-zarabiac-szkolenie/ . Powinno Wam ono wiele rozjaśnić Smile
Powrót do góry
Arlena_111

PostWysłany: Wto Cze 25, 2019 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto! Kryptowaluty stają się coraz popularniejsze i można z nich korzystać w życiu codziennym.
Gdyby ktoś był zainteresowany tradycyjnym bitcoinem, polecam firmę Buy Legal Crypto https://blc24.eu/pl/dla-firm/
Dominidia

PostWysłany: Wto Cze 25, 2019 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio czytałam całkiem sporo na temat kryptowalut. To naprawdę ciekawy temat.
Powrót do góry
Kreddi

PostWysłany: Sro Cze 26, 2019 6:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem ten cały szum wokół kryptowalut ostatnio ucichł. Wiecie może dlaczego?
Powrót do góry
Marylin

PostWysłany: Pią Cze 28, 2019 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kryptowaluty to przyszłość...warto poszerzyć swoje horyzonty o wiedzę o nich. Ja właśnie jestem na takim etapie i być może kupię kilka kryptowalut.
Powrót do góry
Savia

PostWysłany: Sob Cze 29, 2019 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kompletnie nie rozumiem tego całego fenomenu kryptowalut. No ale cóż Rolling Eyes
Powrót do góry
gablotta

PostWysłany: Sob Cze 29, 2019 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Było większe bum, bo były większe kursy. Teraz ludzie nadal się tym zajmują, ale niestety jest niższy kurs. Mój brat ciągle w tym siedzi, a ja jakoś nie mogę się przekonać.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: