FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Kredyt czy leasing na samochód firmowy?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Florence

PostWysłany: Pon Kwi 22, 2019 7:28 am    Temat postu: Kredyt czy leasing na samochód firmowy? Odpowiedz z cytatem

Pytanie, jak w temacie, co jest waszym zdaniem korzystniejsze? Z którego rozwiązania korzystacie w waszych firmach? I dlaczego?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Olka66

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2019 4:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie leasing to świetna forma finansowania. Zarówno przy działalności gospodarczej jak i bez niej. Leasing konsumencki jest warty uwagi ale trzeba dobrze szukać. Bo nie każda oferta jest faktycznie korzystna.
Powrót do góry
Adal

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2019 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę, to zarówno kredyt jak i leasing mogą być bardziej lub mniej korzystne. Wszystko zależy od wielu czynników, więc nie ma dobrej odpowiedzi na pytanie czy lepszy leasing czy kredyt, bo to po prostu zależy. Od sytuacji firmy, od tego jaka kwota wchodzi w rachubę, a nawet od tego (a może przede wszystkim) jaką ofertę wybierzesz. Warto przejrzeć kilka ofert, żeby wybrać najkorzystniejszą, a jeszcze lepszym pomysłem, jest zwrócenie sie o pomoc do firmy, która się zajmuje profesjonalnie wyszukiwaniem najkorzystniejszych warunków. My często w tym temacie korzystamy z usług z firmy https://www.flotex.pl/. Mamy wtedy gwarancję, że faktycznie korzystamy z najlepszej na rynku oferty, bo już wielokrotnie mieliśmy sie okazję o tym przekonać.
Powrót do góry
Kitkat

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 7:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firmowe opłaca się na leasing, sam brałem w salonie mazdy w Częstochowie - https://czestochowa.mazda-dealer.pl/ Zadowolony jestem bo sporo sobie odliczam a też dobrą ofertę wynegocjowałem. No i bez problemu jeśli chodzi o jazdy próbne
Powrót do góry
RafalM

PostWysłany: Pon Maj 13, 2019 1:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój kolega który ma firmę korzysta z pomocy doradztwa kredytowego. Mówi, że jest to bardzo dobra opcja, niż iść do banku. Dają o wiele korzystniejsze warunki. HabzaFinanse ma bardzo dobre opinie i zajmuje sie własnie kredytami gotówkowymi, czy pożyczka dla zadłużonych.
Powrót do góry
dalajlama

PostWysłany: Pią Lip 12, 2019 1:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas troszkę szukania było jeśli chodzi o auto firmowe. Ale zdecydowaliśmy się na leasing i po ostatniej wizycie w Porsche Centrum Sopot zdecydujemy się na bank na ten model Macan. Klasa, styl, wygoda i moc w jednym
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: