FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Poszukiwania skupu złota

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
minus77

PostWysłany: Wto Sie 18, 2015 3:56 pm    Temat postu: Poszukiwania skupu złota Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie Smile

Czy znacie jakiś dobry skup złota? Ja się właśnie zastanawiam nad jakimś sensownym rozwiązaniem. Trafiłem póki co na taką ofertę http://skup.zlota.pl/. Co o tym myślicie?
Dawid89

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2018 8:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę Ci polecić Plus Lombard - http://www.plus-lombard.pl/ . Osobiście sprzedawałem a w zasadzie zastawiałem złoto i byłem zadowolony. Za zastaw cena była niższa niż za sprzedaż, ale chciałem to złoto odzyskać. Jak chcesz sprzedać to w tym lombardzie dostaniesz uczciwą cenę. Pracują w nim sympatyczni i bardzo mili ludzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
czarek123

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2018 1:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie znam zadnego skupu złota
Powrót do góry
Jenks

PostWysłany: Czw Gru 12, 2019 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukasz czegoś sprawdzonego to zajrzyj na stronę https://artar.eu/. Korzystałem wiele razy i polecam.
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Pon Cze 29, 2020 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli macie jakieś złoto, którego chcecie się pozbyć, a mieszkacie w Warszawie lub w okolicach, to warto moim zdaniem byłoby się wybrać na ulicę Złotą 60. Znajduje się tam lombard, z którym możecie się najpierw skontaktować pod numerem telefonu 226200220. Obsługa jest tam wyjątkowo sympatyczna - szczerze powiem, że jak trafiłam tam pierwszy raz, byłam tym naprawdę mile zaskoczona Smile Lombard jest czynny 6 dni w tygodniu, z dojazdem tam na pewno też nie będziecie mieli żadnego problemu Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: