FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Impreza firmowa 20-lecie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pjento

PostWysłany: Nie Mar 31, 2019 2:00 am    Temat postu: Impreza firmowa 20-lecie Odpowiedz z cytatem

Witam,

Chciałbym zorganizować imprezę firmową z okazji 20-lecia firmy. Nigdy nie organizowaliśmy żadnych imprez, dlatego chcielibyśmy, żeby ta była naprawdę duża i dobrze zorganizowana. Na ten moment moja decyzja to najbardziej profesjonalna firma jaką znalazłem czyli http://www.piknik-event.pl/ . Jaka impreza będzie tu najodpowiedniejsza czy w formie bankietu dla dorosłych? Czy może piknik dla całych rodzin?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sera33

PostWysłany: Wto Cze 04, 2019 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam osobiście firmę nagłośnienie i oświetlenienie imprez warszawa. Specjalizują się w tego typu imprezach. Organizują również w plenerze dla całych rodzin. Sam miałem okazję być na takim pikniku i była to bardzo przyjemna impreza Very Happy
Powrót do góry
Izunia1

PostWysłany: Czw Cze 27, 2019 11:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie lecie to poważna sprawa. Miejsce też powinno być wybrane wyjątkowe. Takim zdecydowanie jest ośrodek Wiktorowo koło Bydgoszczy. Piękna lokalizacja, a jakie powietrze, do tego fajny ośrodek. Tam można wszystko dogadać, tak zrobią żeby wszyscy się dobrze bawili i dobrze się czuli. Nie wszędzie tak jest.
Powrót do góry
Kordea

PostWysłany: Pią Cze 28, 2019 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie wydarzenie wymaga naprawdę świetnej koordynacji oraz zaangażowania. Osobiście nie podjęłabym się takiego wyzwania, a raczej zdecydowałabym się na usługi doświadczonej firmy, która za mnie wszystko odpowiednio przygotuje. Znajoma poleciła mi usługi ze strony: http://femme-events.pl to firma eventowa z Warszawy. Może komuś z Was przydadzą się te namiary Smile
Powrót do góry
madera

PostWysłany: Pią Sie 30, 2019 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mimo wszystko jednak na imprezie dobrze jest mieć profesjonalne hostessy, tzw fordanserki. Tutaj macie namiar na sprawdzoną agencję http://www.fordanserki.eu . Dzięki takim dziewczynom każda impreza będzie udana, a goście będą bawić się do białego rana.
Powrót do góry
Jagoda29

PostWysłany: Sro Wrz 25, 2019 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem przy tak okrągłej okazji warto byłoby sięgnąć po usługi specjalistów, takich jak chociażby agencja Argentum Event z Wrocławia. W końcu bowiem jakby nie patrzeć, organizacja imprez firmowych nie należy do łatwych zadań i fajnie byloby, aby wszyscy pracownicy w trakcie takiego spotkania nie tylko doskonale się bawili, ale też zapamiętali je na długo:).
Powrót do góry
UlkaT

PostWysłany: Sob Paź 12, 2019 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym zastanowiła się nad organizacją takiego eventu wokół nowoczesnych technologicznych nowinek. Obecnie sporą popularnością i zainteresowaniem cieszy sie VR - to zupełnie nowa rzeczywistość w którą można przenieść się za pomocą odpowiedniego sprzętu. Widzialam juz cos takiego na jednej z imprez firmowych, ktore organizowała ekipa z VRPoint -przygotowali profesjonalne stanowiska VR i wszyscy bawili sie swietnie
Powrót do góry
karbito

PostWysłany: Sro Paź 16, 2019 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam wejść na tego bloga, w którym dowiesz sie więcej o tej sprawie Smile https://1but.pl/buty/reebok
Powrót do góry
Kicia

PostWysłany: Sro Paź 16, 2019 5:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

takie imprezy integracyjne w firmie to super rozwiazanie - my mamy wlasnie zorganizowac taka na halloween w tym roku. Juz nie moge sie doczekac Very Happy Wlasnie przeszukuje sobie stroje na halloween i mam juz kilka kostiumow na oku - seksowne a zarazem tanie.
Powrót do góry
kapralik

PostWysłany: Czw Paź 17, 2019 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że śmiało może się tym zająć Stara Zajezdnia w Krakowie. Często organizowane są tam różnego rodzaju imprezy okolicznościowe.
A, no i najważniejsze - mają też browar w lokalu.
Powrót do góry
Orlowska

PostWysłany: Wto Paź 22, 2019 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z takiej okazji warto było by zorganizować coś oryginalnego. Może impreza w studio kulinarnym CulinaryOn ? Bo tam możesz zorganizować imprezę na większą liczę osób. Po za tym zaoferować moga Ci wiele fajnych atrakcji.
Powrót do góry
karbito

PostWysłany: Wto Lis 12, 2019 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele szukałem w necie informacji na ten tamat i znalazłem! https://kamagra-online.pl
Powrót do góry
iśka1

PostWysłany: Wto Lis 12, 2019 11:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrze i profesjonalnie przygotowani do organizacji tego typu imprez są w Glamour we Wrocławiu. To miejsce zrobiło na mnie mega pozytywne wrażenie, tym bardziej że też uczestniczyłam w ustaleniach co do całej organizacji. 100% profesjonalizmu pod każdym względem, a imprezę to jeszcze nie raz wspominamy.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: