FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Strona internetowa dla firmy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O obiektach:
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
owsianka91

PostWysłany: Pon Mar 11, 2019 7:38 pm    Temat postu: Strona internetowa dla firmy Odpowiedz z cytatem

Kto zakładał wam firmową stronę www? Ja trafiłam dzisiaj na oferte strony www Radom i zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty. W koncu zdecydowałam się na własną firmę i chciałabym stworzyć dla niej stronę internetową. Z tego co widziałam firma Mirin zajmuje się nie tylko tworzeniem stron www ale również marketingiem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Domili

PostWysłany: Nie Maj 12, 2019 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strona firmy to rzeczywiście bardzo ważny aspekt. Trzeba jednak pamiętać, że składa się na nią naprawdę wiele czynników. Moją uwagę przykuł ostatnio wpis ze strony: https://news.webping.pl/blad-http-500-internal-server-error-co-to-znaczy/ na temat czegoś takiego jak 500 internal server error. Jeżeli nie wiecie co to, koniecznie zerknijcie Wink
Powrót do góry
Malik444

PostWysłany: Nie Maj 12, 2019 10:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firm zajmujących się projektowaniem i stawianiem stron jest od groma, wystarczy wpisać to w google i będzie 100 stron wyników, jak nie więcej.
Malik444

PostWysłany: Nie Maj 12, 2019 10:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firm zajmujących się projektowaniem i stawianiem stron jest od groma, wystarczy wpisać to w google i będzie 100 stron wyników, jak nie więcej.
Maszaria

PostWysłany: Pon Maj 27, 2019 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie rozglądam się za firmą, której specjalnością jest projektowanie stron www . Moją uwagę przykuła oferta ze strony: https://www.r5studio.pl/tworzenie-stron-www-konin Działają oni na ternie Konina i słyszałam całkiem niezłe opinie wśród znajomych. Podobno świetnie dopasowują ofertę bezpośrednio pod klienta i proponują innowacyjne rozwiązania.
Powrót do góry
GrzegorzMa

PostWysłany: Wto Maj 28, 2019 8:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że strona internetowa to podstawa dobrego rozwoju firmy, dlatego warto w to zainwestować trochę pieniędzy. Na pewno trzeba zgłosić się z tym do profesjonalistów jak https://www.grupafaro.pl/. Wtedy na pewno Wasza witryna internetowa będzie na najwyższym poziomie Smile
Powrót do góry
Ilona82

PostWysłany: Sro Maj 29, 2019 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strona to teraz i proste i trudne zadanie, tanią i prostą stronę można zrobić w trymiga, ale ona nie przyciągnie uwagi.
maycek

PostWysłany: Sro Maj 29, 2019 7:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natomiast ja wychodzę z założenia, że w obecnych czasach Nowoczesne strony internetowe to totalna podstawa - strona powinna zostać wykonana zgodnie z obowiązującymi trendami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O obiektach: Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: