FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Wzrok
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Orlowska

PostWysłany: Pon Mar 11, 2019 5:02 pm    Temat postu: Wzrok Odpowiedz z cytatem

Już od jakiegoś czasu zauważyłam u siebie problemy ze wzrokiem. Zastanawiam się jak mogłabym się wspomagać, oprócz wizyty u okulisty oczywiście. Czytałam, o suplemencie Lutenea pl.revitapharm.com jest dostępna i chyba warto było by cokolwiek zaczać stosować?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kleopatra9

PostWysłany: Pon Mar 11, 2019 5:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej sobie odpuść suplementy i wybierz się do okulisty, on coś Ci doradzi i Cię przebada Wink
Jenks

PostWysłany: Pią Mar 22, 2019 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś ma natomiast problem z krótkowzrocznością to polecam zajrzeć na stronę https://coopervision.pl/troska-o-wzrok-i-zdrowie-oczu/co-jest-krotkowzrocznosc i poczytać o tym nieco więcej. Grunt to jak najszybciej się przebadać i zacząć leczyć, bo tylko to może poprawić naszą sytuację.
Powrót do góry
ziutka

PostWysłany: Nie Kwi 21, 2019 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o wzrok, to trzeba o niego bardzo dbać. Ja mam swojego okulistę, do którego chodzę od lat - doktora Hanarza z Oko Akcent z krakowa. Najlepszy specjalista
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2019 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wzrok najlepiej wpływa witamina A. Możesz kupić sobie taki kompleks witaminowy A+E: https://www.doz.pl/apteka/p126423-DOZ_PRODUCT_Witamina_AE_kapsulki_30_szt.. Jest niedrogi, a powinien pomóc.
Powrót do góry
kamyl87

PostWysłany: Pon Kwi 29, 2019 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A znacie takie pojęcie jak nadwzroczność? Dość dużo czytałem o tym w Internecie m.in. tutaj https://blikpol.pl/nadwzrocznosc i zdecydowałem się na pójście do okulisty. Co o tym sadzicie? Co sądzicie o zabiegach laserowych na wzrok?
Powrót do góry
Maridela

PostWysłany: Pon Kwi 29, 2019 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę tutaj naprawdę sporo ciekawych komentarzy - świetnie się składa, że dzielicie się wiedzą w takim obszarze.
Powrót do góry
shankes

PostWysłany: Pon Maj 13, 2019 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele lat pracowałam wyłącznie przy komputerze i specjalnie nie troszczyłam się o oczy. Koleżanka obok sprawiła sobie okulary zerówki z filtrem, a ja uważałam, że nie są mi potrzebne. Trochę późno dotarło do mnie, że słabiej widzę. Znajoma okulistka przepisała mi okulary korekcyjne i poradziła, abym zmieniała sposób odżywiania. Wybrałam się więc do specjalisty, a on mi wytłumaczył jak poprawić wzrok dietą . Nie miałam pojęcia, że są takie metody Smile
Powrót do góry
MagdaM

PostWysłany: Sro Maj 15, 2019 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na suplementacji sie nie znam i ogolnie nie jestem zwolennikiem stosowania nic na wlasną ręke bez konsultacji ze specjalista Smile ale jesli chodzi o dbanie o wzrok to bohumilajag ja osobiscie stawiam na dobrą higiene. Świetnie sprawdzaja sie takie chusteczki z apteki titiol https://retinea.pl/titiol/ bo łatwo wyczyscic nimi brzeg powieki i okolice, są tanie i wydajne
Powrót do góry
alutka.97

PostWysłany: Czw Maj 16, 2019 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm wydaje mi się, że pomoże jedynie wizyta u specjalisty. Ewentualnie, jeśli masz suchość oczu to kup sobie krople. Samemu nie da się nic wyleczyć bez konsultacji z lekarzem.
Powrót do góry
pieknyolek

PostWysłany: Wto Lip 09, 2019 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezeli macie problemy ze wzrokiem to zapraszam na stronę http://okulista-szczecin.com/
Powrót do góry
antolka45

PostWysłany: Sro Sie 14, 2019 3:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim odpowiednie witaminy a, e, c usprawniają działanie wzroku https://visolvit.pl/blog/witaminy-na-oczy-czyli-ktore-witaminy-sa-odpowiedzialne-za-wzmocnienie-wzroku-dzieci/ pamiętajmy zwłaszcza o suplementacji dla dzieci, aby rozwijały się prawidłowo albo trzymanie zdrowej diety dla nich
Powrót do góry
pola35

PostWysłany: Wto Sie 27, 2019 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam wadę wzroku i zdecydowałam się na korekcję w szpitalu Medicover w Warszawie. Z -6 dioptrii udało się zejść do zera. Mają bardzo dobry laser i cała korekcja to naprawdę kilka minut. Ostrość wzroku dość szybko wraca, tydzień u mnie trwało wszystko a jaki komfort teraz.
Powrót do góry
Stomka

PostWysłany: Wto Sie 27, 2019 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie również pogorszył się wzrok od komputera.
Powrót do góry
okon

PostWysłany: Pon Wrz 16, 2019 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiecie, że zmiana koloru oczu wskazuje na chorobę? Jeśli macie różne tęczówki od urodzenia, to generalnie nie ma się czym przejmować. Gdy zauważymy zmianę tęczówki w późniejszym czasie, to warto udać się do lekarza. Tutaj https://kobiecyswiat.pl/heterochromia-dwa-kolory-oczu/ jest artykuł na ten temat. Warto sobie o tym poczytać.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: