FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Biuro rachunkowe

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
owsianka91

PostWysłany: Nie Mar 10, 2019 9:23 am    Temat postu: Biuro rachunkowe Odpowiedz z cytatem

Jakie biuro rachunkowe Radom jest waszym zdaniem najlepsze? Założyłam działalność i szukam księgowej godnej zaufania. Poprzednia księgowa zrobiła mi niezły bałagan w dokumentach i nie mam pojęcia jak to wszystko ogarnąć. Będę wdzieczna za rady.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mamakaroliny

PostWysłany: Nie Mar 10, 2019 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu akurat chcesz biuro rachunkowe z Twojego miasta? Nie myslales o korzystaniu z usług księgowych online? Ja korzystam z świetnego biura księgowo-podatkowego własnie online, świetnie mi sie z nimi współpracuje, a ponadto udostępniają mi całkowicie za darmo program do fakturowania https://intaxo.pl/dla-ksiegowych Program umożliwia wystawianie faktur VAT, proforma, faktur VAT marża, zaliczkowych, końcowych oraz korygujących. Także w różnych językach i walutach, z automatycznym przeliczeniem ich kursów publikowanych przez NBP. Jest bardzo intuicyjny w użytkowaniu, co znacznie uławia mi pracę.
Powrót do góry
Jenks

PostWysłany: Wto Mar 12, 2019 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grunt to skorzystać z usług biura które jest odpowiednio doświadczone i gwarantuje jak najwyższą jakość. My w firmie korzystamy z usług KORF, które świadczy usługi na najwyższym poziomie od wielu lat.
Powrót do góry
Tomasz44

PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 8:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto sobie wybrać jakieś biuro i posprawdzać opinie na google, opineo czy nawet goworkach jak pracuje się ludziom w danej firmie i wtedy podjąć decyzję czy warto.
Bolka

PostWysłany: Wto Cze 11, 2019 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej firmie sama zajmuje się wystawianiem faktur. Piszę właśnie w tej sprawie, czy może lepiej stosować fakturę pro formę? Czy ktoś z Was zna się na tym i może mi pomóc? Wiele cennych informacji znalazłam na tym blogu prawnym https://pewny-prawnik.pl/blog/143/faktura-pro-forma-co-to-jest-i-czym-sie-charakteryzuje
Powrót do góry
grzesiu2

PostWysłany: Wto Lip 09, 2019 8:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ty decydujesz, jak ma wyglądać nasza współpraca z biurem rachunkowym https://mordel.com.pl . Dla osób ceniących tradycyjne formy kontaktu dostępne są spotkania bezpośrednie. Natomiast dla osób ceniących nowoczesność wszystkie sprawy rachunkowe można załatwić on line.
Powrót do góry
King44

PostWysłany: Wto Lip 09, 2019 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie lepiej jest po prostu zatrudnić księgową ?
Powrót do góry
jedlińska

PostWysłany: Sro Lip 10, 2019 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Księgowa to większa koszta, a mając małą firmę nie zawsze jest stać na taki wydatek. Biuro rachunkowe to jednak większa oszczędność.
Powrót do góry
Hostinka

PostWysłany: Sro Lip 24, 2019 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto skorzystać z biura rachunkowego, które zajmie się księgowością. Jeżeli ma się firmę to można wystawiać faktury vat w programie np. Faktura Small Business a później np. eksportować do programu księgowego. To wygodne połączenie
Antoni21

PostWysłany: Pon Lip 29, 2019 8:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że tak. Przecież jeśli skorzystacie ze wsparcia biura rachunkowego, to będziecie w stanie uzyskać znacznie korzystniejsze rozliczenia. Przecież sami nie znacie wszystkich kruczków i możliwości fiskalnych. Jak dla mnie, w pierwszej kolejności powinniście zajrzeć do https://www.mddp-bc.pl/uslugi/informacja-zarzadcza-i-finansowa/ksiegowosc-dla-firm/ i przekonać się, jak bardzo może się Wam to przydać.
Powrót do góry
Marleia

PostWysłany: Pon Lip 29, 2019 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Orientujecie się może ile mniej więcej kosztują usługi takiego biura?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: