FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Rama do obrazu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Majkel12

PostWysłany: Pon Mar 04, 2019 3:07 pm    Temat postu: Rama do obrazu Odpowiedz z cytatem

Cześć, ostatnio w moim ulubionym obrazie pękła rama. Nie wiem za bardzo jak ją naprawić, więc chyba trzeba będzie zamówić nową na wymiar. Znalazłem firmę z Krakowa zajmującą się takimi rzeczami. Ktoś może kojarzy ramy kraków i może się wypowiedzieć? Ile taka przyjemność może mnie kosztować przy ramie o wymiarach 120cmx90cm?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bohumilajag

PostWysłany: Czw Mar 14, 2019 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie można znaleźć drewnianą lub złotą? Zastanawiałam się nad sklepem dla malarzy ale jeszcze się tam nie wybrałam.
Powrót do góry
Ajlar

PostWysłany: Nie Mar 17, 2019 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz taką ramę zamówić przez internet. Zerknij na oferte sklepu Aluramy https://aluramy.pl/ramy-aluminiowe . Mają ramy w dowolnym kolorze. Ramy są z aluminium, drewna lub tworzywa sztucznego. Myślę, że bez problemu coś wybierzesz. Jeśli żaden rozmiar nie będzie Ci odpowiadał to możesz zamówić u nich wykonanie oprawy na wymiar.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: