FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Remont mieszkania

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marysia_89

PostWysłany: Czw Lut 28, 2019 10:03 pm    Temat postu: Remont mieszkania Odpowiedz z cytatem

Cześć,

Planuję remont mieszkania w przyszłym tygodniu. Czy możecie polecić mi jakiegoś sprawdzonego i dobrego elektryka z Wrocławia? Może to być też Pan "złota rączka", ponieważ remont będzie dość spory. Materiały postaram się kupić sama, ponieważ mam już kilka sprawdzonych sklepów (np https://dlaelektrykow.pl/251-simon-54-nature) z których korzystałam przy drobnych naprawach w domu Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Diablo

PostWysłany: Pią Mar 01, 2019 9:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie rzeczy to tylko ze specjalistyczną firmą
Powrót do góry
WeronikaNova

PostWysłany: Nie Mar 10, 2019 10:42 pm    Temat postu: remont Odpowiedz z cytatem

Remont to nie jest prosta sprawa. Sama przez to przechodziłam i wiem, jak jest z ekipami i podejściem speców do sprawy. Myślałam, że to się nigdy nie skończy. Szukaj fachowców, którzy mają w miarę dobre opinie w sieci. Jeśli mają opinie pozytywne i negatywne, to bierz pod uwagę te negatywne. Oby Ci się udało. Później będziesz to wspominać jak sen i pozostaną Ci tylko pomysły na aranżacje .
Ale to już sama przyjemność.

Ostatnio zmieniony przez WeronikaNova dnia Sro Kwi 10, 2019 8:03 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
koffi

PostWysłany: Pon Mar 11, 2019 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja też szukałabym jakieś ekipy a nie złotej rączki. A jakbyś myślał nad nową podłogą, to sprawdź sobie wylewki anhydrytowe Łódź bo to bardzo fajny materiał, który jest równie wytrzymały co też funkcjonalny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aloeska

PostWysłany: Pon Mar 11, 2019 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy mi na tym, aby dowiedzieć się konkretnie jakiś narzędzi i produktów używacie do szlifu twardych nawierzchni. Potrzebuję nowych rozwiązań przy remoncie generalnym mieszkania.
agunia

PostWysłany: Czw Mar 14, 2019 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy remoncie mieszkania warto poświęcic więcej czasu i poszukać po promocjach, bo można wyjść na ty dużo taniej. My np. przygotowując sie do malowania, kupowaliśmy farby bezpośrednio na stronach producenta, a wszelkie akcesoria zamawialiśmy w sieci https://www.ceneo.pl/Walki_malarskie/p:Blue_Dolphin_Tapes.htm
Powrót do góry
jedlińska

PostWysłany: Sro Mar 20, 2019 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno remont trzeba dobrze rozplanować.
Powrót do góry
Grolsch

PostWysłany: Czw Mar 21, 2019 10:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie nie ma co planować tylko najlepiej jest wynająć dobrą firmę remontową taką jak na przykład Complete Home. Według mnie jest to jedna z lepszych opcji jeśli chodzi o takie usługi, bo korzystałem już z kilku i nigdy nie byłem tak zadowolony Wink Według mnie pracują tak osoby, które doskonale znają się na swojej pracy i na ma możliwości by czuć się zwiedzionym po ich wizycie Very Happy
Powrót do góry
RafalM

PostWysłany: Pią Mar 22, 2019 8:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem że sporo pomysłów możemy zaczerpnać ze strony http://piknikpiracki.pl/
Powrót do góry
wiktorr56

PostWysłany: Wto Lip 16, 2019 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o farby, to tylko dekoral - https://www.dekoral.pl/kolory. Kilkukrotnie już stosowałem je podczas remontu w domu i nie ma z nimi żadnych problemów. Paleta barw bardzo ciekawa, do tego jest łatwo zmywalna i trwała Wink
Powrót do góry
kiki

PostWysłany: Pon Lip 22, 2019 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remonty zawsze przyprawiają mnie o ból głowy. Są głośne, kosztowne, czasochłonne... Nie mam do tego nerwów, ale jak trzeba to trzeba.
Powrót do góry
Antoni634

PostWysłany: Pią Lip 26, 2019 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy malowanie znaków poziomych jest jeszcze popularne? Czy raczej nie wykonujecie takich rzeczy podczas remontów? Znajomy opowiadał mi ostatnio na ten temat dlatego też zacząłem się zastanawiać.
Powrót do góry
sinierka

PostWysłany: Nie Lip 28, 2019 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też nienawidzę remonetów... dlatego ja się przeprowadzam do siostry, a mój mąż harcuje w mieszkaniu i wracam spojrzeć czy jest tak jak chciałam i potem posprzątać i każdy jest zadowolony.
Marella

PostWysłany: Nie Lip 28, 2019 4:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remont mieszkania to naprawdę nie lada wyzwanie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: