FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Szkolenia
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Orlowska

PostWysłany: Sro Lut 27, 2019 1:38 pm    Temat postu: Szkolenia Odpowiedz z cytatem

Jeżeli już chcesz wybierać się na jakieś szkolenia to wydaje mi się, że lepiej jest zapłacić kilka złotych ale posiąść naprawde ciekawą wiedze. Wiadomo, że każde szkolenie jest dobre, ale korzystając z takich https://manka-academy.com/szkolenia-zamkniete/ profesjonalnych szkoleń myślę że więcej się nauczysz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rybitwa

PostWysłany: Czw Lut 28, 2019 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto posiąść wiedzę z takiej branży, w jakiej pracujemy na co dzień. Po prostu moim zdaniem najlepiej poszerzać swoje kompetencje. Pomyślcie więc o kursach ADR w Grandson: https://kursadr.lublin.pl/. To dobra opcja nie tylko dla kierowców.
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Pią Mar 01, 2019 9:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już kwestia Waszych zainteresowań. Moim zdaniem warto robić to, co się lubi, bo dzięki temu będzie Wam o wiele przyjemniej w czasie pracy. Wystarczy spojrzeć chociażby na takie szkolenia jak http://msbis.com/szkolenia-i-kursy/szkolenie-barmanskie które pozwalają Wam stać się profesjonalnymi barmanami. Powinniście mieć to na uwadze.
Powrót do góry
wełna

PostWysłany: Pią Mar 01, 2019 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto szkolenia zaczynać od podstaw na danym stanowisku. Na https://openmind.pl/ masz szkolenia z tworzenia dokumentów teksowych jak Word, Exel czy zarządzanie projektami. To bardzo ważne. Z resztą wybór szkoleń to raczej sprawa indywidualna.
Powrót do góry
stefan36767

PostWysłany: Pon Mar 04, 2019 10:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio bardzo często chodzę na szkolenia bo po prostu je kocham.Moim zdaniem każdy człowiek na takie szkolenia powinien chodzić.
kamyl87

PostWysłany: Pon Mar 04, 2019 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad szkoleniem Agile w mojej firmie. W ofercie firmy, z której szkoleń korzystałem już kilkukrotnie, pojawiło się też te o interesującej mnie tematyce https://leadership-center.pl/agile/ . Podoba mi się, że przed szkoleniem jest ustalenie szczegółów i akcentów szkolenia, kontakt z każdym uczestnikiem i poznanie indywidualnych potrzeb.
Powrót do góry
marandka

PostWysłany: Pon Mar 04, 2019 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale fajne opcje Smile))
Powrót do góry
harmony

PostWysłany: Wto Mar 05, 2019 4:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o szkolenia dla psychologów czy pedagogów to warto szukać ich w warszawskim Centrum CBT. Znana placówka szkoleniowa, słynie z wysokiego poziomu merytorycznego i odpowiedniego przygotowania także praktycznego swoich uczestników. Warto być na bieżąco z ich ofertą, bo zarówno pojawiają się nowości, jak i są ponawiane edycje wcześniej zakończonych kursów. Aktualnie na stronie wisi informacja o szkoleniach na okres marzec - maj 2019 i przyznaję, że jest bardzo bogata. Warto się zapoznać
Powrót do góry
justynarach

PostWysłany: Sob Mar 09, 2019 4:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto się doskonalić i poszerzać swoje horyzonty. Po szkoleniach zawsze jesteśmy bardziej zmotywowani i pełni zapału do pracy dodatkowo nabieramy postrzegania różnych sytuacji z różnych perspektyw, dzięki temu umiemy radzić sobie np. z trudnymi sytuacjami.
Blog rodzinny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
elegant

PostWysłany: Wto Mar 12, 2019 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy kurs który odnosi kwalifikacje jest ważny . Tu https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i-uprawnienia-zawodowe/kursy-zawodowe/ macie wykaz kursów które odbędą się w najbliższym czasie. Kursy są organizowane są online lub stacjonarnie. Warto sprawdzić tę ofertę.
Powrót do góry
Pereira

PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio podjęłam decyzję,że będę rozwijać się w swoim kosmetycznym kierunku. Za kilka tygodni zaczynam kurs makijażu premanentnego i jestem bardzo zadowolona. Warto iść na szkolenia zawiązane z naszymi zainteresowaniami i rozwijać pasje.
Powrót do góry
koffi

PostWysłany: Czw Kwi 11, 2019 5:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkolenia to bardzo dobra sprawa. Ja teraz też zastanawiam się nad taką ofertą: kurs trenera personalnego Krakówbo za te pare tysięcy mogę dostać kwalifikacje by dalej wykonywać zawód trenera.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
malowana

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2019 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szkolenia zawsze warto się wybierać. Oczywiście najlepiej o takiej tematyce jaką się interesujemy, a jeśli pokrywa się to z tym, co robimy zawodowo to super. Są jednak szkolenia:kursy bhp i uprawnienia, które trzeba odbędzie przejść ze względu na bezpieczeństwo. Można wtedy szukać sprawdzonych prowadzących lub firm, które oferują ciekawe zajęcia.
Powrót do góry
gina5

PostWysłany: Pią Kwi 19, 2019 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kosmetyczki powinny regularnie się szkolić, aby nie wypadać z rynku i znać trendy panujące obecnie na salonach. dlatego w Beauty Lux w Warszawie jest zdobycia wiedzy z wielu dziedzin. kurs ultradźwięków trwający cztery godziny pozwoli na zdobycie podstawowych umiejętności w tym zakresie i przygotuje na pracę z klientem. to są ważne aspekty, dlatego serdecznie polecam.
Powrót do góry
Grolsch

PostWysłany: Nie Kwi 21, 2019 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie bardzo ważne są szkolenia z podatków, a szczególnie szkolenia vat oraz szkolenia cit. Sam nie do końca rozumiałem ten temat, dlatego zdecydowałem się skorzystać z oferty https://akademialtca.pl/ przeprowadzając taki warsztat zarówno dla swoich pracowników. Szczerze mogę powiedzieć, że były to bardzo wartościowe godziny i dużo bardziej odnajduję się w temacie, dlatego szczerze mogę polecić takie rozwiązanie !
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: