FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Nowe mieszkanie warto kupić?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Davquit

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto kupić nowe mieszkanie po to aby je wynajmować i mam plan tak kiedyś zrobić Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
robercik

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że warto! To są takie inwestycje, które zawsze mają sens Smile Podczas remontu warto skorzystać ze sprawdzonych sklepów,
ja polecam http://plusoutlet.pl/. Bogaty asortyment w przystępnej cenie.
Powrót do góry
olik

PostWysłany: Wto Lis 07, 2017 6:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto. Kosztuje więcej, ale jest lepiej wykonane, nie musimy nic w nim burzyć, nie musimy robić generalnego remontu.
Skyled

PostWysłany: Sro Lis 08, 2017 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto i mam w planach w najbliższym czasie tak zrobić Smile
Powrót do góry
Pawelek77

PostWysłany: Pią Lis 10, 2017 2:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że warto, bo to bardzo dobra inwestycja na przyszłośc. Takie mieszkanie możemy bez problemu wynajać o ile kupimy je w dużym mieście, nie będziemy musieli do niego dopłacać jeśli trafimy na dobrą ofertę cenową, wynajęcie mieszkania np. w Warszawie dużo kosztuje i często nawet możemy jeszcze na bieżąco na tym zarabiać nie wliczając w to to co zarobimy po spłaceniu kredytu. Ja aktualnie myślę o kupnie kolejnego mieszkania, które widziałem tutaj http://www.mapanieruchomosci.pl/deweloperzy/warszawa/bemowo/4/1/ , bo na Bemowie mieszkanie bardzo łatwo jest wynając w dobrej cenie,
Powrót do góry
molena

PostWysłany: Czw Lis 30, 2017 11:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdźcie sobie koniecznie tutaj http://oliwski-park.pl apartamenty gdańsk oliwa . Myślę, że przypadną wam do gustu. Plusem jest to, że wystarczy wyjechać z inwestycji i pokonać dwa zakręty, żeby znaleźć się na alei Grunwaldzkiej, łączącej Gdańsk, Sopot i Gdynię. Miejsce naprawdę rewelacyjne!
Powrót do góry
Wujek

PostWysłany: Pon Gru 11, 2017 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zapoznać się z ofertą domów i mieszkań tego dewelopera > http://www.koninko.com.pl/

Świetna lokalizacja, otoczona zielenią, ale będąca jednocześnie miejscem znajdującym się niedaleko centrum Poznania. Ponadto zaprojektowane nowoczesna osiedla z gotowymi drogami, chodnikami, oświetleniem, a także placami zabaw. Dzięki dniom otwartym i zakładce "Dom pokazowy" można bliżej zapoznać się z interesującymi nas nieruchomościami. Pytania o wycenę i wszelkie inne można kierować do dewelopera, którego kontakt bez problemu można znaleźć na stronie.
Powrót do góry
Sylwiiia

PostWysłany: Wto Gru 19, 2017 12:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każde mieszkanie to jest zawsze bardzo dobra inwestycja. Ja teraz przeglądam domy w dzielnicy Wawer w stolicy. Teraz taka segmentowa zabudowa jest coraz bardziej popularna. A mieszkanie zawsze się zwróci, too najlepsza inwestycja z możliwych Smile Mieszkania w dół nie idą, a Warszawa ma pokaźny rynek najemców.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Antoni21

PostWysłany: Sro Gru 20, 2017 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na starcie zawsze warto dobrze przemyśleć, jaki charakter chcecie nadać Waszym wnętrzom. Od tego będzie zależał komfort Waszego mieszkania. Republika Szkła projektuje szklane elementy, które można zastosować w mieszkaniu. Warto zajrzeć do http://www.republikaszkla.pl/system/kabiny-prysznicowe-szklane/ i samemu się o tym przekonać.
Powrót do góry
michalkom

PostWysłany: Czw Gru 28, 2017 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wynajmowanie nowo kupionego mieszkania to dobry pomysł tylko to zawsze wiąże się z ryzykiem, że osoby które wynajmą takie mieszkanie nie będą o nie dbały i po prostu je zniszczą. Wtedy trzeba będzie inwestować kolejne pieniądze w remont mieszkania.
Powrót do góry
reset

PostWysłany: Sro Sty 03, 2018 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o inwestycję w nieruchomości pod wynajem, to warto zajrzeć do http://aiwn.pl/konferencja . Tego typu konferencje pomogą wam w czerpaniu jak najlepszych korzyści z wynajmowanego mieszkania. Uważa, że warto na taką konferencję się wybrać.
alicjana1

PostWysłany: Sro Sty 03, 2018 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś będzie poszukiwał lokal typu akademickiego to niech zajrzy na stronę http://www.sofaroom4you.pl tam można znaleźć oferty przystosowane dla studentów. Bardzo wiele studentów korzysta z ich usług i zawsze cenią sobie obiekty proponowane przez firmę.
Powrót do góry
Ferdek89

PostWysłany: Czw Sty 18, 2018 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam uważam, że kupno nowego mieszkania jest o wiele bardziej opłacalne niż kupno mieszkania z rynku wtórnego albo co gorzej wynajmu jakiegokolwiek mieszkania. Bo nie oszukujmy się w naszym kraju nie opłaca się wynająć. Koszt wynajmu plus rachunki są o wiele wyższe niż raty plus czynsz plus rachunki. Ale i tak mimo wszystko uważam, że lepiej zamiast wydać kasę na nowe mieszkanie można w tej samej cenie wybudować dom. A taka budowa daje większe możliwości. Dzięki budowie można we własnym domu wybudować nowe i lepsze rozwiązania. Na przykład wchodząc na http://www.systemykominowe.pl/ można zamówić sobie systemy kominkowe. Takie rozwiązanie jest o wiele lepsze od zwykłego murowanego komina. Po pierwsze dzięki temu rozwiązaniu zyskuje się dodatkową powierzchnię mieszkalną. Do tego też budując dom pod siebie można mieć rozkład pokoju taki jaki się chce. Tak naprawdę do samego domu nie da się wtedy przyczepić, bo przecież wszystko się w takim własnym domu robi pod siebie.
Powrót do góry
sharonb12

PostWysłany: Czw Sty 18, 2018 4:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kate Spade Outlet
Under Armour Shoes
Lebron 15 Shoes
Michael Kors Outlet Clearance
Ecco
Pandora Jewelry Outlet
Ultra Boost
Coach Outlet
Red Bottom Shoes
Kyrie Irving Shoes
James Harden Shoes
Jordan Space Jam 11
Pandora Jewelry Official Site
Curry 4
Clarks Shoes For Women
Curry 4
Yeezy 350 V2 Boost
Yeezy Boost 350 V2
Nike Vapor Max
Nike Air Max 2018
Coach Outlet Store
Pandora Outlet
Ralph Lauren UK
Ralph Lauren Outlet Online
Kate Spade Outlet
Nike Air Uptempo
Nike Lebron 15
Longchamp Outlet
kofi88

PostWysłany: Wto Sty 30, 2018 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego też przy kupnie mieszkania nie obędzie się bez kredyty hipotecznego. Nie od dziś wiadomo, że najlepiej o taki kredyt starać się w banku.. ale co gdy bank odmówi? Slyszałam, ze ciekawa i jedną z najlepszych ofert ma Kredyt123 . Przejrzałam ich stronę www - okres kredytowania trwa aż do 30lat, a sam kredyt może wynosić nawet 85% wartości nieruchomości.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do: