FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Nowe mieszkanie warto kupić?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jankos

PostWysłany: Wto Lut 14, 2017 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że warto. W dzisiejszych czasach o wiele bardziej opłacalne jest kupienie mieszkania niż budowa domu czy wynajmowanie. Wiele miast ma dużo do zaoferowania w kwestii inwestycji mieszkaniowych. Przyklad mamy w mieszkaniach Wrocław Gaj które oferuje ceniony deweloper, z bogatym doświadczeniem i dużym gronem zadowolonych klientów. Zresztą patrząc po ofertach, trudno się temu dziwić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Federka

PostWysłany: Pią Lut 17, 2017 5:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie wynajmij lub zakup apartamenty w http://www.extra.pl/apartamenty-nad-morzem.html możesz z tego całkiem fajną kasę zgarnąć. Dokładnie te apartamenty znajdują się w Pobierowie - mieście nadmorskim. Miasto w okresie letnim tętni życiem znajduję się tu wiele obiektów sportowych oraz wspaniałych restauracji Smile Idealne miejsce na wynajem turystom.
Powrót do góry
sophie34

PostWysłany: Sob Mar 04, 2017 3:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dla mnie odpowiedź nie jest taka prosta - bo zależy od potrzeb. Nie wyobrażam sobie mieszkania w mieście. Pomimo utrudnionych dojazdów, przedmieścia są moim ulubionym miejscem do mieszkania. Kupno domu/mieszkania to jedna z najważniejszych decyzji, a na pewno największy wydatek. Powinien być dobrze przemyślany i poprzedzony dokładnymi kalkulacjami (nie tylko kosztów). Przed zakupem, moim zdaniem, warto porównać wiele ofert. Negocjować cenę z każdym biurem czy sprzedawcą, podając konkretne kontroferty. Przykładowo, idąc do biura "A" i mówiąc, że konkurencyjne biuro http://www.maxon.pl/ za tą samą cenę proponuje lepszą lokalizację, lub lepszy stan nieruchomości, można znacznie obniżyć cenę i wynegocjować realnie najlepszą ofertę. Obniżając koszt zakupu nieruchomości o kilka procent, zaoszczędzimy więcej, niż przez całe życie odmawiając sobie drobnych przyjemności. Chyba więc warto poświęcić energię na tym etapie zakupu?
Powrót do góry
Maksy

PostWysłany: Nie Mar 19, 2017 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupno mieszkania to spory wydatek i sporo formalności dlatego decydując się na taki krok warto aufać profesjonalistom od nieruchomości. Ja na początku roku kupowałem mieszkanie przez biuro Galton http://www.galton.pl/ . Pomogli mi znaleźć odpowiednie lokum, załatwili wszelakie formalności. O nic nie musiałem się martwić. Jestem bardzo zadowolony z obsługi.
Powrót do góry
marios

PostWysłany: Pon Mar 20, 2017 3:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolega z firmy www.projektoria.com.pl robi dla deweloperów. Jest ceniony za jakość wykonania i precyzyjne wykańczanie ścian oraz ich szpachlowanie. Lubi także oglądać Gwiezdne Wojny...

Ostatnio zmieniony przez marios dnia Sro Sie 16, 2017 4:51 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Adamila021

PostWysłany: Wto Mar 21, 2017 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie jak najbardziej warto. Inwestycja w mieszkanie prawie zawsze się sprawdza. Lepiej przecież płacić kredyt niż, czynsz najemcy Smile W sprawie kredytu polecę wam ofertę https://kredyt123.pl/ , gdzie jak dla mnie są bardzo fajne warunki i kredyt można otrzymać w krótkim czasie.
Powrót do góry
tatanka

PostWysłany: Wto Mar 21, 2017 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Także uważam, że warto zainwestować w mieszkanie.
Jednym z warunków powodzenia takiej inwestycji jest dobra lokalizacja taka jak mieszkania gdańsk morena na osiedlu Alfa Park w sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.To bardzo dobra lokalizacja dla rodzin z dziećmi.
Powrót do góry
Duzynz

PostWysłany: Pią Mar 24, 2017 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że warto kupić mieszkanie nowe z rynku pierwotnego. Nie dawno sam kupowałem nowe lokum w Krakowie od dewelopera - http://gama-m.pl/kontakt/ . Słyszałem, że przy kupnie mieszkań z rynku wtórnego, trzeba zawsze uważać. Nowe to nowe - tutaj nic nie ryzykujemy.
Powrót do góry
okon

PostWysłany: Pon Kwi 03, 2017 12:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto wziąć kredyt na mieszkanie i kupić własną nieruchomość, ponieważ w ten sposób można sporo zyskać. Mieszkanie zawsze można wynająć i w ten sposób naprawdę wiele zyskać. Poza tym nieruchomości nie tracą na wartości.
Powrót do góry
erabev

PostWysłany: Sro Cze 21, 2017 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkanie to oczywiście dobra inwestycja, ale warto pomyśleć długofalowo o domu. Wiadomo, jest z tym więcej zachodu, ale radość też większa. Ja się zdecydowałem i nie żałuję. Jesteśmy na etapie ocieplania budynku i robienia elewacji. Jak tylko http://krzys-bud.eu skończą pracę, zabieram się za aranżację ogrodu.
Powrót do góry
AnnaMarie711

PostWysłany: Sro Cze 21, 2017 8:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto, mieszkania z roku na rok drożeja, wiec na pewno nie stracicie na mieszkaniu Smile Polecam wam brać takie, które sa w świetnych lokalizacja i zarządzane przez sprawdzonego administratora. Takim jest na pewno firma http://status.pl/ , świetnie dbają o swoje osiedla.
Powrót do góry
kamyl87

PostWysłany: Sob Cze 24, 2017 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że warto kupić nowe mieszkanie. Za 20-30 lat jak spłacisz kredyt, to będzie miało 20-30 lat i będzie trzymać cenę. Ale nie zawsze trzeba kupić nowe mieszkanie, bo można zainwestować w kilkuletnie. Na rynku Trójmiejskim własnie tego typu mieszkania pomaga znaleźć dla swoich klientów firma Russjan, a tutaj znajdziecie ich stronę i namiary http://www.russjan.com/
Powrót do góry
robert.karpowski

PostWysłany: Sob Cze 24, 2017 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie warto kupić własne mieszkanie. Wiadomo, że jest to dość kosztowna sprawa, ale ja np. już od kilku miesięcy szukam w Krakowie ładnej nowej kawalerki w przyjemnej okolicy. Zastanawiam się nad nową 5 dzielnicą- to okolice Krowodrza, które bardzo mi odpowiadają. Myślę, że lokalizacja jest świetna- mam blisko do pracy, a i do centrum nie jest zbyt daleko.
Powrót do góry
jko4

PostWysłany: Czw Lip 27, 2017 6:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed zakupem mieszkania warto się zorientować jakie lokale usługowe suchy las pojawia się w okolicy (szczególnie w tym samym budynku). Nie wiem czy ktoś chciałby mieć mieszkanie na budą z kebabem Smile
Powrót do góry
dioda191

PostWysłany: Czw Lip 27, 2017 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

inwestycka to ogólnie ryzyko. trzeba uważać na wszystko
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Skocz do: